Raptor 700 strzela w tłumik, przerywa

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Raptor (YFM 250/350/660/700)
ODPOWIEDZ
rapi17
Posty: 4
Rejestracja: pn 03 mar, 2014
Quad:: Raptor 700 r.2008
Imię: Mateusz

Raptor 700 strzela w tłumik, przerywa

Post autor: rapi17 » pn 03 mar, 2014

Witam.Mój problem zaczął się gdy kupiłem paliwo na podejrzanej stacji benzynowej.Wtedy quad po raz pierwszy zaczął tracic moc i strzelac.Po wyczyszczeniu wtrysku wszystko było dobrze. Nalałem paliwa shell v-power nitro+ quad jezdził jak szalony dało się odczuc o wiele większą moc. Po dwóch dniach znowu ten sam problem najpierw lekki spadek mocy poźniej przerywanie i brak możliwości jazdy na niskich obrotach po czym quad całkiem zgasł i juz nie dało się jechac.Znowu czyszczenie wtrysku i ta sama historia.Gdy trzeci raz wyczysciłem wtrysk quad nie chciał odpalic lecz zmieniłem świecę i znowu wszystko wporządku przez 1 dzień.Teraz nie pomaga już wymiana świeci a nie wiem czy ma sens znowu rozbieranie quada i czyszczenie wtrysku.Gdzie jeszcze może leżec problem?

Zapomniałem dodac jeszcze ze na wolnych obrotach quad gaśnie na wysokich strzela w tłumik a trzymając go ma lekkim gazie cały czas kicha w filtr.
Z góry dziękuje za każdą pomoc :)

Bortek3
Posty: 1
Rejestracja: pt 15 kwie, 2016
Quad:: Raptor 700
Imię: Bartek

Re: Raptor 700 strzela w tłumik, przerywa

Post autor: Bortek3 » pt 15 kwie, 2016

I co to było mam ten sam problem ?

Meduza123
Posty: 1
Rejestracja: śr 03 lut, 2021
Quad:: Raptor 700
Imię: Patryk

Re: Raptor 700 strzela w tłumik, przerywa

Post autor: Meduza123 » śr 03 lut, 2021

Strzelanie z wydechu to jedno, a przerywanie to drugie przynajmniej u mnie ale najprawdopodobniej pompa paliwa do wymiany bo też się z tym głowiłem. Była dziurka w wężu przy pomoce, polecam sprawdzić !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Raptor (YFM 250/350/660/700)”