SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
gateway
Posty: 275
Rejestracja: czw 23 kwie, 2015
Quad:: ls500

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: gateway » wt 05 kwie, 2016

Na początek napompuj maksymalnym ciśnieniem jakie jest podane na oponie (różne opony mają różne wartości więc trzeba sprawdzić) i tak zostaw na minimum 24h. Opona odzyska swój pierwotny kształt po transporcie (często zgniatają opony do transportu). Potem upuść do takiego jakie jest zalecane dla danego quada. Przeważnie jest to w okolicy 0.3 bara. Ja kupiłem sobie taki zegar w sklepie hydraulicznym do 1 bar-a, do tego przejście na wąż fi8 i końcówka do pompowania do wentylka. Pokazuje idealnie. Koszt za wszystko 40 pln.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 07 kwie, 2016

do tej pory to chyba ten jest najdalej z kąd robiłem ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NdGSob6Z9iY[/youtube]
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 07 kwie, 2016

a jutro biorę sie za wymianę wszystkich tulejek łożysk i uszczelniaczy w tylnym wahaczu w moim szerszeniu :) przednie wahacze już po zabiegu ;)

a tu
sam tył jest kilka elementów ;)Obrazek
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Adamus86
Posty: 38
Rejestracja: wt 20 paź, 2015
Quad:: Ls 500
Imię: Adam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Adamus86 » czw 07 kwie, 2016

Marcin ATV SWAP Garage pisze:a jutro biorę sie za wymianę wszystkich tulejek łożysk i uszczelniaczy w tylnym wahaczu w moim szerszeniu :) przednie wahacze już po zabiegu ;)

a tu
sam tył jest kilka elementów ;)Obrazek
Marcin zrób fotorelacje przyda się bo mysle, że mnie też niedługo to czeka.

dzesi89r
Posty: 15
Rejestracja: pn 22 cze, 2015
Quad:: LS 500
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: dzesi89r » czw 07 kwie, 2016

Marcin po co tyle kapusty wydawać na to wszystko ja wszystko mam z poliuretanu i tulejka z kwasuwki w środek żeby nie rdzewniala narazie się sprawdza i się o wodę nie boje bo do łożyska woda wejdzie i się wykończyć moment wszystko mnie wyszło za przód i tył 80 zl tokarke miałem w pracy ale tak ok 50 zł tokarz bierze :-) a komplet pewnie ok 500 :-)

dzesi89r
Posty: 15
Rejestracja: pn 22 cze, 2015
Quad:: LS 500
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: dzesi89r » czw 07 kwie, 2016

Marcin po co tyle kapusty wydawać na to wszystko ja wszystko mam z poliuretanu i tulejka z kwasuwki w środek żeby nie rdzewniala narazie się sprawdza i się o wodę nie boje bo do łożyska woda wejdzie i się wykończyć moment wszystko mnie wyszło za przód i tył 80 zl tokarke miałem w pracy ale tak ok 50 zł tokarz bierze :-) a komplet pewnie ok 500 :-)

zybiman
Posty: 42
Rejestracja: czw 03 lip, 2014
Quad:: Access 450s
Imię: Zbigniew
Lokalizacja: Koszalin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: zybiman » czw 07 kwie, 2016

Czyj ten ze Slawna. Przyznac sie. Ja i sebi mamy blisko. Mozna by sie skumac.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 07 kwie, 2016

spoko ja za to nie dałem 500 zł ;) następna sprawa że nie mam czasu sie pierniczyć z dorabianiem tego musiał bym rozgrzebać maszynę potem to zawozić czekać itd.. wymieniam to pierwszy raz a katuje maszynę już 2,5 roku a przecież nowa nie była jak kupiłem wiec wytrzymało długo wiec sie nie spinam jakos specjalnie quada nie topię więc wody sie nie obawiam ;) moze dla tego tyle wytrzymało a jesli jest wszystko dobrze nasmarowane to takie łozyska mogą przenosić duzo większe obciążenia niż tulejka z poliuretanu ;)

A co do Quada ze Sławna to nie jestem pewien ale chyba nie ma go tu na forum ale pewien nie jestem .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Dragon011
Posty: 130
Rejestracja: wt 06 paź, 2015
Quad:: Lucky Star 650
Imię: Szymon

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Dragon011 » pt 08 kwie, 2016

Sworznie wachacza górnego też robiłeś ? Bo zauważyłem u mnie mały luz na prawym , ale cena też fajna tyle samo do mojej bmki kosztują ;/

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 08 kwie, 2016

Dragon011 pisze:Sworznie wachacza górnego też robiłeś ? Bo zauważyłem u mnie mały luz na prawym , ale cena też fajna tyle samo do mojej bmki kosztują ;/
sworznie o dziwo zero luzu a od nowości są ;) z przodu wymieniłem drązki kierownicze ale to juz z 0,5 roku temu a teraz wymieniłem wszystkie łozyska i uszczelniacze wahaczy przednich ja mam taka zasadę robię wszystko na bieżąco wtedy nie muszę naraz wywalić duzo kasy i nie mam za wiele roboty a quad zawsze jest w idealnym stanie technicznym ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”