Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Wyprawy te bardzo dalekie - zagraniczne, jak i te bliższe po Polsce...
Zablokowany
Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » śr 29 kwie, 2015

Zmora1966 pisze:Cj_cezar - to może się pochwalisz tą stroną ? no chyba że relacjonujesz wyprawy wyłącznie dla wybranego grona no to nie ma sprawy :bezradny:
Tak jak niektórzy je organizują :wyśmiewacz:

Jasiek filmy na piątkę :) jesteś pierwszy, który pofatygował się coś wrzucić :)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Zmora1966 » śr 29 kwie, 2015

oolsztyniak pisze: Tak jak niektórzy je organizują :wyśmiewacz:
Łukasz.. tylko ja organizując Ukrainę nie pisałem Relacjonowanie takich wypraw być może pozwoli na zmianę wizerunku quadowca i z założenia była to wyprawa zamknięta dla określonej ilości quadów. Więc twoje :wyśmiewacz: jest jakby nie trafione
Nie mówiąc o tym że prośba była do kogo innego i chyba nie potrzebuje on adwokata
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 29 kwie, 2015

chyba chodziło raczej o ,, wybrane grono '' Sławku ............ dla którego coś się organizuje a nie zmianę wizerunku ........................
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » śr 29 kwie, 2015

Zmora1966 pisze: Więc twoje :wyśmiewacz: jest jakby nie trafione
Trafione ;)
Organizacja dla zamkniętego grona to i relacja może być też dla zamkniętego ;)
Peace Sławku, taki tam cytat tylko :)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Zmora1966 » śr 29 kwie, 2015

Dobra, wasz post - cześć.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: robertmuszka » śr 29 kwie, 2015

Chłopaki, bez sensu jest czepianie się Ukrainy. Wyprawa jest na kilka quadow i w zasadzie to typowo komercyjny wyjazd.

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 29 kwie, 2015

Sławek czepliwy jest słów jak zwykle i przyjmuje każde jak by było pisane z jakimś zarzutem do niego i jak by czuł się winny czy atakowany , chyba ,że coś jest na rzeczy o czym nie wiem ?? ten mu pisze ,, peace '' a ten wasz post ! a pisz ile chcesz to net !!
Sławek teraz ja się do Ciebie przyczepię > bardzo podobał mi się styl pisania twoich relacji , fajnie się je czyta i co niektórzy pisali ,że czytając Ciebie czuli się jak by byli na naszych wyprawach mimo że siedzieli za kompem a nie z nami przy ognichu czy na traku ! Peace Sławek !
Ps. może pijcie coś lub coś z NFZ weźcie zanim zaczynacie czytać a później pisać :bezradny:
Załączniki
images.jpg
images.jpg (9.74 KiB) Przejrzano 1926 razy
Ostatnio zmieniony śr 29 kwie, 2015 przez Czoper, łącznie zmieniany 3 razy.
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » śr 29 kwie, 2015

robertmuszka pisze:Chłopaki, bez sensu jest czepianie się Ukrainy. Wyprawa jest na kilka quadow i w zasadzie to typowo komercyjny wyjazd.
ale przecież nikt się nie czepia :)
Skoro Sławek wyraził swoją bezradność w możliwości czytania relacji z wypraw, gdzie sam napisał
Zmora1966 pisze: wyłącznie dla wybranego grona no to nie ma sprawy :bezradny:
To mu odpisałem, że tak samo wybrane grono wiedziało o Ukrainie - bo zrobiono z tego taką tajemnice jakby ludzie walili drzwiami i oknami, żeby tam jechać.
Nie wiem dlaczego odbieracie to osobiście, dla mnie możecie mieć nawet sponsora, który zapłaci za wyjazd - mnie to po prostu nie interere :) tylko po co robić tajemnicę a dodatkowo stawiać na piedestał słowo wybrany ?

Będę chciał jechać to pojadę nawet i do Amazonki - ale nie będę nikogo nazywał wybrańcem bo ze mną jedzie a ja będę czuł się jak wódz plemienia.

Generalnie znów źle został odebrany ton zapisu wypowiedzi - ja tam się nikogo nie czepiam, Wasz cyrk Wasze małpy - ja mam swój cyrk i wspaniałych kompanów do wyjazdu gdzie ani nie będę nikogo wybierał ani nikogo namawiał bo nasze wyjazdy są otwarte dla wszystkich, nic nie ukrywam, nie nagaduje na fejsach i innych portalach :) szkoda tylko, że niektórzy źle to odbierają - my robimy to dla nas i dla Was i jeśli możemy wspólnie coś dzielić czyli naszą pasję to czemu nie?
Różnica jest tylko taka, że ja nie wybieram lepszych czy gorszych, szybszych czy wolniejszych - dla mnie każdy jest tak samo ważny ot tyle :)

I Zmora nie wnerwiaj się bo nie ma po co, pykniemy jeszcze wspólną wyprawę na pewno, walniemy browca i dalej będziemy siebie wnerwiać - taki nasz charakter :D

Bawcie się dobrze na tej Ukrainie, o którą tak się obrażacie, złapcie kontakty i może w przyszłym roku wspólnie ogarniemy jakiś wyjazd - skoro inni mogą to my też :)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: robertmuszka » śr 29 kwie, 2015

Łukasz, ale znowu zaczynasz nakrecać tę spirale.
Wyjazd na ukraine nie był tajemnicą i nie zamieżam tu ani nigdzie indziej pisac wiecej co , jak i dlaczego, więc Łukaszu weż się ogarnij. Jesli Cę to nie rusza, to zakończmy tą dyskusję i bardzo proszę osoby postronne o nie komentowanie. '
Co do wybrańców to chyba Wy zaczeliście z wyjazdem po wrześniu , ze planujecie cos dla wybranych, nie bede szukał, bo to nie o to chodzi.
Cytat od Ciebie:`` ja mam swój cyrk i wspaniałych kompanów do wyjazdu gdzie ani nie będę nikogo wybierał ani nikogo namawiał bo nasze wyjazdy są otwarte dla wszystkich, nic nie ukrywam, nie nagaduje na fejsach i innych portalach :) szkoda tylko, że niektórzy źle to odbierają - my robimy to dla nas i dla Was i jeśli możemy wspólnie coś dzielić czyli naszą pasję to czemu nie?``To po co piszesz To. jedno przeczy drugiemu.

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 29 kwie, 2015

wybrańcy to nie to samo co mniejsze grono drogi Robercie :) ale nie róbmy tutaj pyskówek bo nie wypada na tak zacnym poście w tak zacnym gronie :buziak:
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Zablokowany

Wróć do „Wyprawy quadowe”