Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
NocnyBlack
Posty: 1
Rejestracja: sob 18 paź, 2014

Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: NocnyBlack » sob 18 paź, 2014

Witam,
Przymierzam się do kupienia quada przeprawowego. Od jakiegoś czasu szukam oferty grizzly 550, jednak obawiam się, że mnie na niego po prostu nie stać (słyszałem, że dobra cena za używanego to coś koło 20 tyś).
I teraz moje pytanie - co zrobić? Może szukać jakiegoś quada o mniejszej mocy? Albo większego ale w niższej cenie, bardziej zużytego. Zaznaczam, że własnego quada nigdy nie miałem, a cenowo może byłbym w stanie wyłożyć coś koło 16 tyś, ale i to już przydużo trochę na moją kieszeń.
Doradzicie coś? :)
Pozdrawiam.

kadett
Posty: 49
Rejestracja: wt 29 lip, 2014
Quad:: honda trx 250 foutrax
Imię: Piotrek

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: kadett » ndz 19 paź, 2014

Obczaj sobie yamaha kodiak 400 lub poszukaj jakiejś hondy bo oni mają duży wybór cenowy i dużą rozbieżność w pojemnościach

Artur Honda
Posty: 16
Rejestracja: ndz 08 wrz, 2013
Quad:: Honda trx, Bombardier ds 650 baja
Imię: Artur

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: Artur Honda » ndz 19 paź, 2014

Możesz rozglądać się też w Polarisach. Tylko uwaga polarisy są wdzięczne tylko wtedy jak się o nie dba. Są to bardzo wygodne quady, ale są ciężkie. Słabo się nadają na jakieś ciężkie tereny typu bagna. Za to po drogach szutrowych albo w prostych drogach leśnych nie mają sobie równych w tym przedziale cenowym. Kawasaki można dostać do 16000 ale nie wiem za dużo na ich temat.

Raphael
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 mar, 2015
Quad:: brak maszyny
Imię: Rafał

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: Raphael » ndz 22 mar, 2015

Witam Pany :)
Chciałbym zeby mi ktos doradził jakiego quada kupic do użytku gospodarczego, miał by on za zadanie przewozu rożnych rzeczy a co za tym idzie podpiecia przyczepki ... Co wybrac najlepiej ?? do 6000 tys
Proszę o odpowiedz i opinie :)

Raphael
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 mar, 2015
Quad:: brak maszyny
Imię: Rafał

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: Raphael » ndz 22 mar, 2015

Witam Pany :)
Chciałbym zeby mi ktos doradził jakiego quada kupic do użytku gospodarczego, miał by on za zadanie przewozu rożnych rzeczy a co za tym idzie podpiecia przyczepki ... Co wybrac najlepiej ?? do 6000 tys
Proszę o odpowiedz i opinie :)

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: robertmuszka » ndz 22 mar, 2015

Do 6 tysi to kup sobie traktorek a nie quada. To nie jest złośliwe, to szczera rada.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad, quadzik? Na co się zdecydować?

Post autor: DKfan » pn 23 mar, 2015

To prawda za 6-7 tys można kupić T-25 Władimirec http://allegro.pl/wladimirec-t-25a-i5200057156.html miałem taki i byłem zadowolony, idealny do odśnieżania, prac ogrodowych tańszy w eksploatacji niż quad, tanio można kupić osprzęt typu glebogryzarki, małe pługi i wszystko co chcesz. Tego typu osprzęt do quada kosztują 5 razy drozej.
A możliwości transportowe nieporównywalne do tego nośnik narzędzi i WOM
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”