Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Wyprawy te bardzo dalekie - zagraniczne, jak i te bliższe po Polsce...
Zablokowany
Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » śr 11 mar, 2015

Termin chęci i wpłat do 27.03

Jeśli chodzi o trak - różnie bywa, postoje, papieros, fajeczka, kibelek, redbull, to wszystko zabiera czas, czasem się zwolni, żeby coś zobaczyć, czasem człowiek chce chwilę odsapnąć.

Samo zatrzymanie całego peletonu, rozebranie i ubranie to 10 minut, fajka, pogaduchy i robi się 30 min. 4 postoje mamy dwie godziny - tak się tylko wydaje ale czas leci :-)

200 km na taką grupę to zdecydowanie za dużo, 140 to optymalna ilość na dzień zakładając jakieś ciekawe zwiedzanie.
Zmora1966 pisze:
oolsztyniak pisze:200 km
Naprawde?????

Jakoś Ci nie wierze :) do kiedy decyzja?
Przyjedź a się przekonasz :)
Robsson pisze:Czoper nawet jakby było 100 wszystkiego tam a pincet w jedna stronę po czarnym na dojeździe tez bym pojechał. Bo chce się spotkać.
żartowałem z tymi żalami wyżej - jak napisałem :D
Interkomy :oklaski:
Diks jedzie z Twoich okolic, może się dogadajcie i jedźcie razem?
Zawsze to raźniej i taniej :)

Już kiedyś pisałem o tym, że zawsze można się dogadać i zbierać ekipę po drodze.
Koszta wycieczki jak widać nie są spektakularnie wysokie zakładając dwa noclegi w agro, żarcie, przewodnik itd a dojazd - wiadomo we własnym zakresie ale im więcej na lawecie i w aucie tym zawsze taniej.

Zobaczcie jak kolega Grzmot jedzie z Rzeszowa :) To dopiero kawał świata.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 11 mar, 2015

Sławek --- myślisz nad udziałem w NI II ???Team też ? A jak sprawy sprzętowe ??
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
Miłosz
Posty: 69
Rejestracja: czw 08 sty, 2015
Quad:: 2001 Kawasaki KLF 220 / 2003 Arctic Cat 400 4x4 FIS / 2004 Yamaha Grizzly 660
Imię: Miłosz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Miłosz » śr 11 mar, 2015

Ja juz przebieram nogami, wszystko co piszecie brzmi smakowicie, nie bede chwalil kazdego zdania z osobna.

Z mojej strony tylko tak....

270zl od osoby czyli 540zl od pary jesli jedzie sie we dwoje bez wzgledu na ilosc quadow, tak?? Wplacamy pelna kwote czy zaliczke jak doczytalem w ktoryms poscie?? Jesli zaliczke to jaka konkretna suma??

U mnie moze sie w ostatniej chwili zdarzyc, ze pojedziemy w dwa quady a nie jednym, moze sie tez teoretycznie zdarzyc, ze bede musial w ostatniej chwili zmienic "plecak" na inny. Czy ze wzgledu na organizacje i koszty moze stanowic jakikolwiek problem dla Was??

Odrazu poprosze o pokoj dwuosobowy i z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie prosby :)

Kasiorka zaraz leci jak tylko bede wiedzial ile.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: DKfan » śr 11 mar, 2015

Czoper pisze:Sławek --- myślisz nad udziałem w NI II ???Team też ? A jak sprawy sprzętowe ??
No właśnie Sławek czyżby zmiana sprzętu chęć spędzania an nim jak największej ilości czasu?! Może go przed Ukrainą nie nadwyrężaj....
Twój to nie mój szerszeń xxc który takie dystanse snorklem wciąga, jeszcze sobie pupę odbijesz bez gazowego zawieszenia...
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 11 mar, 2015

Miłosz jedna osoba 270 zł pełna wpłata czyli jak 2 osoby to 2× 270 = 540 zł i nie ma znaczenia czy jeden czy dwa quady osoba to osoba :D
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Zmora1966 » śr 11 mar, 2015

DKfan pisze:, jeszcze sobie pupę odbijesz bez gazowego zawieszenia...
ty się o moją pupę nie martw :) a idź ty...tylko ci pupy w głowie - wole moją pupe na twardym niż twoją na gazie - a feeeeeeeeee :P

Czoper...właściwie się już robi - doposaża. Jutro powinienem go zobaczyć a w sobotę będzie u mnie w garażu - pewnie pierwsze focie jak się tylko da gdzieś wypaść ..ale jak to mówią nie mam w ręku więc nie będę chwalił dnia przed zachodem .......... :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » śr 11 mar, 2015

byłem przed chwilą u Łukasza i już WIEM......ale na razie nie gratuluję niech w garage stanie :):P
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » śr 11 mar, 2015

Miłosz nie bawimy się w zaliczki - od razu całość.
Jeśli ktoś zrezygnuje do 27.03 i poinformuję mnie o tym to oczywiście kasa zostanie zwrócona.

270 zł od uczestnika. Nieważne czy plecak czy nie, sam kiedyś pisałeś, że nawet Krzyś ma być pełnoprawnym uczestnikiem wyprawy w związku z tym nie ma biletów ulgowych :-D
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Metus.
Posty: 11
Rejestracja: sob 17 sty, 2015
Quad:: KQ 750
Imię: Radek
Lokalizacja: Supraśl
Kontakt:

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Metus. » czw 12 mar, 2015

:cwaniak: Robert Ty wiesz co piszesz znasz się na turystyce :wyśmiewacz: dopisuj się do listy bo stęskniłem się za Twoją ,, gębą '' 8)

Robert... nie daj się prosić. Ja również bardzo chętnie Cię tam zobaczę.. Będzie też coś dla Ciebie.... duża górka ;) Mam nadzieję do zobaczenia.. tym razem masz dużo bliżej ;)
=============
Pozdrawiam
Metus

Awatar użytkownika
Miłosz
Posty: 69
Rejestracja: czw 08 sty, 2015
Quad:: 2001 Kawasaki KLF 220 / 2003 Arctic Cat 400 4x4 FIS / 2004 Yamaha Grizzly 660
Imię: Miłosz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Miłosz » czw 12 mar, 2015

oolsztyniak pisze:Miłosz nie bawimy się w zaliczki - od razu całość.
Jeśli ktoś zrezygnuje do 27.03 i poinformuję mnie o tym to oczywiście kasa zostanie zwrócona.

270 zł od uczestnika. Nieważne czy plecak czy nie, sam kiedyś pisałeś, że nawet Krzyś ma być pełnoprawnym uczestnikiem wyprawy w związku z tym nie ma biletów ulgowych :-D
Oczywista sprawa nie zmienilem tez wcale zdania. Po prostu w poscie napisales , ze czekasz na wplaty zaliczki i chcialem sie upewnic. Kasa zaraz leci.

Zablokowany

Wróć do „Wyprawy quadowe”