SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 03 mar, 2015

Wysypka na ekranie sie robi.... i klawiatura swedzi...

Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt 06 sty, 2015
Quad:: XxX
Imię: Błażej

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Nowicjusz » śr 04 mar, 2015

Tomek_LS300 pisze:A co do kamerki.... ostatnio znajomy kupil... gopro hero... 139€ ... w polsce podobna cena... co prawda wersja troszke uproszczona niz hero2,3czy 4 ale nie kosztem jakosci a bajerow jak mozliwos podloczenia z tel czy tez wyswietlacza... sam sie nad nia zastanawiam bo cena naorawde kuszaca... chociaz szkoda mi teraz kasy bo wszystko co na boku dorobie chce przeznaczyc na swap i doposazenie gadziny... a jak wyjdzie to sie okaze...
Co do tapicerki... kiedys sie w to bawilem troszke... systemy audio w zabudowie bagaznika... w roznego rodzaju ksztaltach i kolorach... mysle ze wiekszego problemu z wymysleniem i wykonaniem nowego obicia na kanape nie bede mial... mam w domu pelen arsenal maszyn do szycia i wszystkie akcesoria do tego potrzebne( moja matula ma zaklad krawiecki) wiec warsztat jest... potrzebne tylko checi i czas.. chociaz z tym drogim troche kiepsko... ale w wakacje napewno zaprezentuje co zmodzilem... a jak cos zmodze to to wam pokaze..
Zlecilem bratu kilka rzeczy do zrobienia i powoli lucek bedzie doprowaczany do stanu takiego aby Marcin mial jak najmniej roboty...

z tym ,że GP HERO a HERo3 to przepaść jakości nagrania. Dużo mniej fps czyli sobie np nie zrobisz slow motion itp , dźwięk słabszy sporo. Bateria gorsza i nie wiem czy można zdj robić.

Ale to jest dobra alternatywa jak za jakiegoś chińczyka dać kilka stów. Ale można trafić nawet HERO 3 z dobrym wyposażeniem uzywke za 600-700 nawet ale takie okazy idą w 10 minut :) SERIO. Zadzwonisz i już nie będzie jak się pojawi :)
Każdy jest mistrzem swojego toru ! :)

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 04 mar, 2015

Ogladalem filmiki i uwierz mi ... bajka!!! I dla wiekszosci urzytkownikow to i tak kosmos... nie mowie o ludziach ktorzy by uzywali jej do krecenia naprawde profesjonalnego...

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » śr 04 mar, 2015

Co do kamerek to SJ4000 w bardzo dobrej jakości nagrywa. Ja kupiłem podróbkę tej kamerki i jakość filmików porównywalna do GO PRO. Jest dużo filmików na YouTube robionych tymi kamerkami. Ja z jakości filmików byłem mega zadowolony tylko WiFi nie działało jak powinno i poszła na reklamacje.
Ostatnio zmieniony śr 04 mar, 2015 przez Zibi83, łącznie zmieniany 1 raz.

jarek-j
Posty: 4
Rejestracja: pn 23 lut, 2015
Quad:: xxx
Imię: jarek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: jarek-j » śr 04 mar, 2015

Polecam kamerke sj4000 (tylko tą orginalną)

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » czw 05 mar, 2015

Faktycznie gopro nie ma najniższych cen. Na razie sobie daruję zakup kamerki. I tak w większości przypadków jeżdżę z moim synem a nagrywać drogę przede mną ? Na razie nie czuję takiej potrzeby
MORE POWER!

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » czw 05 mar, 2015

a jak odróżniacie nie oryginalne sj4000 od oryginalnego? przecież to i tak produkt made in china, na e bayu można mieć ją już za ok 160zł z wysyłką, a w tej chwili podobne ceny można znaleźć na allegro

a co do go pro hero to ma naprawdę dobre osiągi 60fps przy 720p i 30fps przy 1080p więc na dobra sprawę wystarczy to do wszystkiego, jedyny minus jaki dostrzegam w tej kamerze to wbudowana bateria

ja na swoim hero3 black nagrywam na 1080 i 25fps żeby trochę zmniejszyć wielkość filmów i wszystko działa pięknie i płynnie, wyższych fpsów można używać tylko do slow motion, przy 60 juz będzie całkiem fajny efekt

pamiętajcie że ludzkie oko nie widzi różnicy powyżej 30fps :P

jarek-j
Posty: 4
Rejestracja: pn 23 lut, 2015
Quad:: xxx
Imię: jarek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: jarek-j » czw 05 mar, 2015

Na tej stronie jest pokazane jak odróżnić podróbke:
http://www.foxoffer.com/blog/2014/07/05 ... ke-sj4000/

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » czw 05 mar, 2015

Pojezdziłem dzisiaj trochę i chyba ta moc nie przestanie mnie nigdy cieszyć. Odebrałem dzisiaj koszulkę ls500 dla mojego syna 5 lat. Taka sama jak nasze tylko w wersji mini :). W przyszłym tygodniu ma być ponoć 14 stopni. To dopiero będzie przyjemna jazda
MORE POWER!

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pt 06 mar, 2015

Wrzuc fotke jak Junior w koszulce wyglada... moze dla swoje corki wezme... bo az piszczy jak widzi tate na quadzie i nie ma ze boli... za kazdym razem musi sie ze mna przejechac...
Moje ciuszki juz masz dla mnie? Mam badzieje ze czekaja na mnie na odbior...Obrazek
A mala narazie takim sprzetem ciska ... a ma 4 lata

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”