SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 08 lut, 2015

chyba nie bardzo mazury ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 08 lut, 2015

Prawie mazury.... a dokladnie kurpie... Ostroleka... myslalem ze gdzies blizej

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 08 lut, 2015

Ok Pany a kiedy te polarki i koszulki beda? Bo wodka to wiem... ;) a w sumie to pewnie i tak jedna z drugim razem odbiore ;)

Awatar użytkownika
eser
Posty: 106
Rejestracja: czw 31 lip, 2014
Quad:: LS SWAP 500
Imię: Romuald

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: eser » ndz 08 lut, 2015

STAMP pisze:Ja ze Środy Wielkopolskiej koło Poznania.
Super, niedaleko Swarzędza, może się zgadamy i będę mógł sprawdzić, czy ogarnę taką moc ;) Ciągle mam obawy, czy na starość mi nie odbija :D

Łukaszz
Posty: 10
Rejestracja: ndz 08 lut, 2015
Quad:: brak
Imię: Łukasz

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Łukaszz » ndz 08 lut, 2015

Witam

Temat znam od pierwszych stron , interesowalem sie nim rowniez na wczesniejszym konkurencyjnym forum , doswiadczenia z quadami mozna powiedziec niemam zadnego , kiedys pojezdzilem troszke raptorem 660 i to by bylo na tyle , ale ze jezdzilem glownie moto z wiekszymi mocami mam obawy co do lucka czy niebedzie za slaby choc jak wspominalem jestem nowicjuszem ,nosze sie z zamiarem kupna lucky stara od pewnego czasu narazie niestety (żona)budzet niepozwala chrzciny itd nurtuje mnie jedna sprawa z racji iz dzis pod czestochowa sniegu za kostki niechcialbym rezygnowac z czegos takiego jak plug (choc sam niewiem czy lucki wogole daja rade troszke poodsniezac) temat znam wiec wiadome ze swapowany lucek niema wstecznego jak myslicie mozna by bylo zrobic na to jakis patent by quad choc troszke cofnal bo wiadomo jak kupa sniegu sie uzbiera to do przodu niepojdzie:P


pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » ndz 08 lut, 2015

Tomek jak chcesz tego polarka to mogę Ci zamówić już teraz. Ja i Marcin już mamy :)
Eser co do mocy to po tym jak się miałem okazję przejechać to Ci powiem że jest BRUTALNA :) w porównaniu do serii. No i biegi robią też swoją robotę. Byłem zaskoczony że wszystko jest tak zgrane. Sprzęgło chodzi bardzo lekko a biegi wrzuca się intuicyjne. Tak jak wspomniałem wcześniej nie dosypiam w nocy a odbieram dopiero za jakieś trzy tygodnie :(
Naprawdę MEGA frajda z jazdy!
Jak się zrobi trochę cieplej to na pewno zawitam w strony Swarzędza, w końcu na taki silnik 30 km to drobnostka sama przyjemność.
MORE POWER!

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 08 lut, 2015

Pawel tak sie zastanawiam... bo bede w polsce dopiero w sierpniu... chyba ze bylbys w stanie mi to wyslac za granice... jak nie to spoko.. moge odebrac latem przy odbiorze gadziny..

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » ndz 08 lut, 2015

Kolego o brak mocy sie nie obawiaj to zupelnie inne odczucia jak na moto. Ja tez latalem cbr 929 przed swapem u Marcina ;) i jestem w 100% zadowolony. Lucek zapier****... Az milo. 120km/h na quadzie to tak jak z 200 na moto ;) poza tym u bardziej chodzi o moc ,a tej Ci na pewno nie zabraknie ;) Mnie juz raz z siodła wysadził i nabrałem teraz pokory do sprzęta. Jak lubisz upala w terenie ale chcesz tez miec mozliwosc bez stresu zrobic jakis dalszy lot to ta opcja jest idealna :) A co do odsniezania to mi tam plug nie jest potrzebny wystarczy troche baczkow pokrecic :p

Łukaszz
Posty: 10
Rejestracja: ndz 08 lut, 2015
Quad:: brak
Imię: Łukasz

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Łukaszz » ndz 08 lut, 2015

Trauma kojarzę filmik z wywrotka i sypiacymi sie plastikami, a co do mojej wcześniejszej wypowiedzi bo źle to ujalem nieboje sie braku mocy w 500 bo ta napewno mi wystarczy ale wiadomo jak jest jak juz kupie lucka troszke minie zanim uciulam na swap i ciekaw jestem czy jazda na 250/300 mnie w jakims stopniu zadowoli

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 08 lut, 2015

Na poczatek ci wystarczy... polatasz troche... nauczysz sie zachowania na quadzie... jak zabraknie mocy to zeswapujesz

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”