SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 18 sty, 2015

Powiem ze jednak fajnie jest to poczytac

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » ndz 18 sty, 2015

a ostrzegłem bo lubić się nie musimy ale ludźmi dalej jesteśmy...

mar212
Posty: 73
Rejestracja: czw 07 sie, 2014
Quad:: Access

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: mar212 » ndz 18 sty, 2015

oki0778 pisze:To już sprawdzone od dawna tylko czasu nie było nie ma co pisać. Będzie to Uzytkownicy ocenią
Dokładnie, wrzuć fotki z opisem i niech każdy sobie zobaczy i oceni jak mu się to podoba. Jednym się spodoba inni będą się czepiać, ale tak już jest na tym świecie..... :D
Mam takie samo zdanie jak mój przedmówca, kto będzie sam chciał się bawić w swapa to będzie walczył z tą przeróbką samemu, a kto nie czuje się na siłach, albo nie ma odpowiedniego zaplecza to i tak odda maszynę do kogoś kto bez problemu to ogarnia, a z tego co widzę to Marcinowi zajmuje to ok 1-2 tyg, więc całkiem przyzwoicie :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 18 sty, 2015

Emhyr pisze:śmierdzący bąk dobre sobie, nie pamiętasz już jak się do mnie wybieraliście żeby mi spuścić WYMODEROWANO bo prze zemnie wyleciałeś z forum na którym jest dużo większy zasięg... :D??? to podwórko musiało być w strasznie złej dzielnicy...
ty się chyba już nie zmienisz zachowujesz się jak takie rozkapryszone, przemądrzałe dziecko co wszystkich do o koła wku... taka już z ciebie konfitura i donosiciel i ty się dziwisz że ktoś by ci chętnie założył duszenie trójkątne :D przecież ty jesteś jak wrzód na czterech literach który odbiera masakra ale pozdrawiam cie !!! bez odbioru .

Sami Panowie widzicie próbowałem z typem normalnie gadać ale się nie da Taka sytuacja :D
Ostatnio zmieniony pn 19 sty, 2015 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniono cytowanie.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 18 sty, 2015

Hehehe!!!! Naprawde mnie to bawi!!!! Fajnie sie posmiac... ale Marcin ma 100% racje... ale coz... bez tego bylo by nudno...

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » ndz 18 sty, 2015

ja do Ciebie jak człowiek piszę teraz a Ty co:P konfitura czy nie, każdy bez wyjątku musi się podporządkowywać do zasad panujących w pewnych kręgach i tyle :)

z tym zakładaniem chwytów to się opanuj, mam tą wiadomość która kiedyś dostałem i zawsze mogę wykorzystać, również bez odbioru

Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt 06 sty, 2015
Quad:: XxX
Imię: Błażej

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Nowicjusz » ndz 18 sty, 2015

Get CHILLL ! Kłótnia jest tak na prawdę o coś nieistotnego. Też jestem takim nerwusem ale w zasadzie już dawno po kłótni a rozdrapywanie tego kto coś napisał w napływie emocji nie ma sensu ! Luzik panowie
Każdy jest mistrzem swojego toru ! :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 18 sty, 2015

:oklaski:
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » pn 19 sty, 2015

marcinSWAPcb500 pisze: Z tego miejsca chciałbym też sprostować nie fortunna wiadomość na PW do Artura Przepraszam poniosło mnie naskoczyliście na mnie zbyt agresywnie to i mnie się wyrwało trochę podwórkowego slangu taka sytuacja w przypływie negatywnych emocji ;) ja też z nikim tu nie chciałem wojować może po prostu brak mi było obycia w pewnych zasadach panujących na tego typu forach przyznaję się bez bicia mam nadzieję że to był tylko śmierdzący bąk który już dawno uleciał i więcej takich sytuacji nie będzie to tyle na jubileusz setnej strony tego tematu Pozdrawiam wszystkich zarażonych tą pasja ;)
Dla mnie luzik ;)

Emhyr tamto forum albo raczej firma jest nastawiona wyłącznie na zysk... Wielu ludzi wyleciało w tym ja w zasadzie bez podania przyczyny ;) forum służy do pomagania na początku mogliśmy mieć pretensje do Marcina ale teraz gdy pomógł wielu forumowiczom nieodpłatnie nie widzę żadnych przeszkód aby dalej tu reklamował swoją markę. Co innego tyczy sie osób które specjalnie rejestrują sie na forum w celu sprzedania czegoś albo ządania pomocy bez choćby dziendobry
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: oolsztyniak » pn 19 sty, 2015

Panowie i Panie chciałbym Wam przypomnieć, że jest to forum motoryzacyjne o tematyce quadów i off-roadu.
Proszę więc prywatne wycieczki załatwiać sobie na PW lub przenieść się na forum onetu.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”