SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
krzychsolt
Posty: 57
Rejestracja: sob 29 lis, 2014
Quad:: Lucyfer LS 500
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Toruń

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: krzychsolt » ndz 18 sty, 2015

Marcin i właśnie masz do tego pełne prawo, zapewne włożyłeś w to dużo czasu i pracy by przeróbka była jak najbardziej optymalna.
W każdym razie cieszy mnie niezmiernie, że jednak da się z kulturą i na poziomie wyrazić swoją opinię.
Artur- nie sztuką jest nawrzucać i ostro kogoś jechać ale sztuką jest się do czego przyznać.
Ale jak to mówią co było a nie jest nie pisze się w rejestr.
Ważne że temat uczy i pomaga. Są zadowoleni klienci jak i inny którzy potrzebują pomocy merytorycznej.
Pozdro.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » ndz 18 sty, 2015

krzychsolt pisze: Ważne że temat uczy i pomaga.
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Ozo Drapers Squad

oki0778
Posty: 12
Rejestracja: czw 16 paź, 2014
Quad:: Lucky star 250
Imię: oki

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: oki0778 » ndz 18 sty, 2015

Panowie chodzi mi o to żeby to było ogolnie dostępne dla ludzi którzy chcą to zrobić samemu a jak się nie czuja na siłach to pojada do P.Marcina i po co to całe zamieszanie.

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » ndz 18 sty, 2015

ja jestem trochę zarobiony, ale jak się rozluźni to też poswapuje a co mi tam :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 18 sty, 2015

ale nikt ci nie broni wrzucaj dokumentuj moje zdanie jest takie że najpierw byś pokazał jakieś fotki sukcesywnie dodawał filmiki z wyjazdów tym quadem pokazał jak on się sprawuje w różnym terenie ja tak budowałem swoje zaufanie do mojego projektu a ty chcesz pokazywać jak mają robić jak nawet tego nikt nie widział w akcji i w czasie jak to się będzie sprawowało na dłuższą metę nie obrażaj się ale ja na tym już zjadłem część zębów ale nie twierdze że nie da się jeszcze czegoś poprawić więc jak wyjechałeś z tym hasłem że ty wszystkim pokażesz to się roześmiałem bo wiem może lepiej niż kto inny ile trzeba tam rzeczy przerobić i jak istotne sa najmniejsze niuanse by wszystko działało bez zarzutu tu nie chodzi tylko o to jak ty to powiedziałeś ustawić prosto silnik bardzo ogólne pojecie słowo'' prosto'' ja bym powiedział (odpowiednio ) ale mniejsza z tym ustawienie silnika to tylko czubek góry zapamiętaj zrobić można , wielu już robiło ale ważne jak to jest wykonane żeby za 2 dni ktoś nie dzwonił że mu coś odleciało albo że coś nie działa jak powinno by diagnosta na przeglądzie nawet się nie kapnął że to przeróbka ja to wszystko testowałem długo zanim zrobiłem Quada komuś na zlecenie a ty z marszu. Po prostu nie bierzesz za to odpowiedzialności to jedzie 140km/h i tym ma jechać człowiek więc warto najpierw coś dobrze sprawdzić zanim ktoś na to wsiądzie ,to moje zdanie .



Z tego miejsca chciałbym też sprostować nie fortunna wiadomość na PW do Artura Przepraszam poniosło mnie naskoczyliście na mnie zbyt agresywnie to i mnie się wyrwało trochę podwórkowego slangu taka sytuacja w przypływie negatywnych emocji ;) ja też z nikim tu nie chciałem wojować może po prostu brak mi było obycia w pewnych zasadach panujących na tego typu forach przyznaję się bez bicia mam nadzieję że to był tylko śmierdzący bąk który już dawno uleciał i więcej takich sytuacji nie będzie to tyle na jubileusz setnej strony tego tematu Pozdrawiam wszystkich zarażonych tą pasja ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

oki0778
Posty: 12
Rejestracja: czw 16 paź, 2014
Quad:: Lucky star 250
Imię: oki

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: oki0778 » ndz 18 sty, 2015

To już sprawdzone od dawna tylko czasu nie było nie ma co pisać. Będzie to Uzytkownicy ocenią

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » ndz 18 sty, 2015

śmierdzący bąk dobre sobie, nie pamiętasz już jak się do mnie wybieraliście żeby mi spuścić WYMODEROWANO bo prze zemnie wyleciałeś z forum na którym jest dużo większy zasięg... :D??? to podwórko musiało być w strasznie złej dzielnicy...
Ostatnio zmieniony pn 19 sty, 2015 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Osobiste wycieczki proszę kierować na PW. To jest publiczne forum, które nie akceptuje wulgaryzmów.

oki0778
Posty: 12
Rejestracja: czw 16 paź, 2014
Quad:: Lucky star 250
Imię: oki

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: oki0778 » ndz 18 sty, 2015

Przepraszam czy tu bija ha ha

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 18 sty, 2015

odpuść już Emhyrku widzisz to ty jesteś jakiś konfliktowy ja ci nic nie piszę nawet się zdziwiłem że ostatnio mnie ostrzegłeś przed tym typem od amortyzatora i suma sumarum go nie kupiłem ale ty też już skończ z głupimi docinkami bo ani mi nic do ciebie ani tobie do mnie wtedy pewnie jak byś mi się nawinął to bym ci muay thai zrobił :) ale teraz mi już przeszło więc z bastuj z docinkami bo ja nerwus jestem i szybko można mnie wyprowadzić z równowagi co mam zrobić taki zemnie typ ty jesteś za to zaczepny a ja taki co by chętnie takiego sprostował ale to jest forum o quadach więc skupmy się na tym . Ciekawostka dla ciebie będzie to że z forum mało quadów przerabiam . Są inne możliwości największa moja reklama to poczta pantoflowa ;) a tu po prostu lubię zaglądać pomóc jak trzeba podzielić się nowymi modyfikacjami mojego quada i chyba tyle a że robię takie quady dla innych jak sami chcą to nie widzę w tym nić zdrożnego ,tak więc dziękuję ci za ostrzeżenie przed nieuczciwym sprzedawcą ale docinki zachowaj dla kogoś innego bo ja nie jestem tu po to by się z tobą co jakiś czas droczyć .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » ndz 18 sty, 2015

żadne docinki, sama prawda i Ty dobrze o tym wiesz;P

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”