Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Supriseme » pt 09 sty, 2015

DKfan pisze:Bede monitorował rynek pod kątem obu pojazdów. Jakiś czas temu widziałem kilka egzemplarzy w zbliżonej cenie, wiadomo że z ceny ofertowej zawsze da się coś uszczknąć, a na naszym rynku X8 czy Renegade 500 nie wywołują małpiego rozumu jak Grizlly czy Outlander więc jest szansa na owocne negocjacje. Chyba że trafi się ładny egzemplarz w stylu kolegi Szymona to coś dorzucę, ale 27 nie wchodzi w grę ze względów na możliwy gniew strażnika budzetu domowego.

Wydaje mi się że widziałem info że Artek sprzedał ale nie jestem na 100% pewien

Ja jak juz zrealizuje swoje plany to zapewne bede celowal ponownie w CF Moto lub Can Am. Nie widzi mi sie jazda, sorki wsciekle wskakiwanie na szczyty Yamaha`mi :)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » pt 09 sty, 2015

oolsztyniak pisze:No właśnie nie wiem.

Patrzyłem przed chwilą na alll ale tylko jedna jest używka.
Myślałem, że to Artka ale to oferta ze Szczecinka gdzieś.
Też ją widziałem ale mam skojarzenie nicka sprzedającego z nickiem z forum ATV chłopaka który miał jakieś mało typowe problemy z X8 (jakas akcja z silnikiem) a Szczecinek to troche za daleko na takie eksperymenty. Na pewno sukcesywnie bedzie sie coś pojawialo, 300km mogę zrobić żeby coś obejrzeć ale 500km w jedna stronę to trochę za dużo. Mam na czym jeździć więc luzik. Poza tym ka lubię coś porobić przy quadzie a w KQ już wszystko zrobiłem i nachodzą mnie różne herezje a to się kończy pojawieniem się awarii.

Supriseme
Ja od wskakiwania i róznych cyrków mam KQ które mi świetnie służy, ale na dłuższe wyjazdy w dwie osoby jest mało wygodne, pozatym małżonka uczy się jeździć a kupować drugiego małego quada jako asystującego trochę nie ma sensu, szczególnie grizzly które jest zdecydowanie przecenione. Wyjątek robię dla Renegade które będzie testerem moich potrzeb. Chociaż X8 w moim przypadku ma większy sens bo jest wielofunkcyjny, pozatym wreszcie go porównam z moim KQ :mrgreen:
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » pt 09 sty, 2015

W pon będę u znajomka co chce sprzedać swojego, zapytam ile chce ostatecznie.
Na gwarancji ma quada gdzieś do lipca/sierpnia.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » sob 10 sty, 2015

Jacek...X8? ...nie wierzę :) może ja ci sprzedam mojego bo wiesz do czego się przymierzam....ale cena...jak na razie dla mnie stanowczo za niska jaką masz w budżecie. Musiałbyś dołożyć troszkę to może bysmy się dogadali - o sprzęcie wiesz prawie tyle co ja :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Supriseme » sob 10 sty, 2015

Jacek bierz moja CF, kupujesz, wsiadasz i jedziesz :) A żonę zapewne ubłagasz o te parę groszy więcej :)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » sob 10 sty, 2015

Egzemplarz jest na prawdę warty zainteresowania, ale z własnego rozsądku nałożyłem sobie kaganiec i o wiele go nie poluźnię. Gdyby to miał być mój jedyny quad pewnie bym się nie zastanawiał warto zainwestować w dobry egzemplarz parę groszy więcej. Ale X8 będzie u mnie królem garażu, wyjedzie na nasze dalekie wyprawy oraz jako support małżonki na KQ.

Myślę że cierpliwość się opłaci, osoby które zmieniają quada w większości przypadków finansują nową maszynę środkami pozyskanymi ze sprzedaży starej. Obserwuję czasem z ciekawości aukcję naszych forumowiczów i im bardziej zbliża sie czas odbioru nowego tym cena szybciej spada. Dlatego liczę że jakiś starszy egzemplarz osiągnie interesującą mnie cenę. Sprrzedaż quada jest procesem długotrwałym i nie raz ktoś odpuszcza 1000-1500 zł aby nie blokować sobie środków.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Supriseme » sob 10 sty, 2015

Ja sie moge z toba dogadac, z tym ze ja z czasem nie bede schodzil z ceny bo ja nie zbieram na nowego Gada tylko potrzebuje na wazniejszy cel:) Pisz na priv, moze sie dogadamy :)

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » pn 19 sty, 2015

sebtur pisze:Witam!
Ja kupiłem parę dni temu CF Moto X5 i też przymierzam się dozbroić go a więc handbary, podgrzewane manetki, jakieś ledy no i torby z materiału. Dlatego uważnie czytam wasze posty. Myślę też o zakupie kasku i butach ale to już chyba powinienem szukać opinii na innym forum.
Na razie jeszcze w kasku narciarskim.
Pozdrawiam.
Budżetowy led kosztuje około 300-350 zł - będzie wystarczający. Szukaj takich co mają 72 wat lub datexa 60 wat. Strumień światła wystarczający.
Torby to wedle uznania, z materiału są ok chodź na dłuższych wyprawach deszczowych potrafią puścić wodę i przy okazji się deformować. Torbę zawsze trzeba przymocować dodatkowo siatką a ruszająca się torba bardzo dobrze zeszlifuje Ci farbę na bagażniku :-)
O kask spokojnie możesz pytać tutaj, jakieś rady się pojawią :-)
Ja na chwilę obecną jeśli miałbym zmieniać kask to enduro ale z szybą.
Mam kask na gogle ale jak jest zimno wieje w poliki, jak deszcz to nieprzyjemnie mokro się robi.
U Pingwina widziałem fajne kaski za trochę ponad dwie stówki.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » pn 19 sty, 2015

Ja też zdecydowałem się dodać do mojego wyposażenia kask z szybką, na temperatury do 0 stopni używam fantastycznego Airoha Terminatora ale na mroźne dni i opady deszczu kupiłem sobie coś takiego w kolorze białym firmy Rocc

A z ledów polecam coś takiego
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » pn 19 sty, 2015

Dobra cena za tego LED'a.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”