SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 16 lis, 2014

taśma szara do pakowania ;) he na szybko to mi do głowy przyszło a że akurat w domu była to sie sprawdziła tylko trzeba 3 warstwy żeby nie przświtywały nr :) fajne bo jak na ulice wyjeżdżałem to dwa pociągniecia i po taśmie ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
costigan
Posty: 100
Rejestracja: pn 11 sie, 2014
Quad:: Lucky Star sp300

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: costigan » ndz 16 lis, 2014

Ja co jadę w las to mam specjalną tekturkę i zakładam na blachy dziś każdy ma aparat a życzliwych pełne lasy

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » ndz 16 lis, 2014

Ja tylko przypomnę że to jest forum publiczne :)
Ozo Drapers Squad

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 16 lis, 2014

oczywiście to tylko sposoby by nie ubrudzić rejestracji by po wyjechaniu na drogi publiczne była czysta przecież wiadomo że na drogach polnych blachy mieć nie trzeba czyktoś pomyślał inaczej???
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
pysiu1
Posty: 67
Rejestracja: śr 23 lip, 2014
Quad:: Acces Motor SP 300
Imię: Przemek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: pysiu1 » pn 17 lis, 2014

Marcin zamierzam zakupic zestaw bixenonów i nie wiem jaką barwę wybrac 4300k czy 6000k? I tu pytanie do ciebie jaką ty montujesz?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 17 lis, 2014

a taką jaka ci sie podoba 4300 jest optymalnie barwa biała po wyżej czyli k6000 k8000 i dale... barwa przechodzi w niebieska i fioletowa ale i ta 4300 i 6000 jest ok jedne i drugie montowałem ta 6000 powinna wpadać bardziej w niebieskawy niz ta 4300 ważna jest tez przetwornica bo te tanie nie rozpalaja żarnika w 100% co przekłada sie na barwę i np k 4300 wyglada jak k 8000 poprostu przekłamuje barwę ale jak kupisz oryginalny hid to nie powinno byc problemu ja montuje wersję slim przetwornica jest malutka i fajnie się tam ją mocuje za lampa łapiąć trititkami ;) a światełko bajka w porównaniu do zwykłej żarówki ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
660760239
Posty: 144
Rejestracja: śr 13 sie, 2014
Quad:: Can am 1000 XMR kawasaki kfx 450 cf moto 500 long
Imię: Damian

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: 660760239 » pn 17 lis, 2014

Marcin a zapodaj jakiegoś linka do tych bixenonow co ty kupujesz.Są tam potrzebne 3 żarówki chyba?I mam pytanie dotyczące ilości oleju w silniku.Bo wlałem do silnika 1.95 l oleju czy to jest ok?

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » pn 17 lis, 2014

Nie wiem czy na all...ro znajdziesz jedną sztukę bixnenona bo sprzedają tylko komplety po 2szt. Marcin to kupuje te bi na mieście w sklepie przynajmniej mi tak kupił :) A co do oleju to na maxa wchodzi 1,8L ale myślę że nic mu nie powinno być jak wlałeś te 150ml więcej.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 17 lis, 2014

dokładnie ja kupuje ten zestaw xenon lub bi xenon u siebie na mieście frma wild car maja tez sprzedaż internetową i w skład takiego zestawu xenon do quada potrzebna ci jest jedna przetwornica i żarnik H4 barwa światła to już według upodobań bi xenon to odradzam bo ja miałem i sie spier**** już 2 razy bo tam dodatkowo do przetwornicy dochodzi taki sterownik do przełączania z krótkich na długie ale to nadal jest jeden żarnik tylko na elektro magnesie który przesówa żarnik w przód i w tył i to cała filozofia bi xenonu nie ma tam dwóch żarników jak to nie którzy myślą tylko jeden jak w zwykłym xenonie tyle że ruchomy a często sie te sterowniki psują ja mam teraz niby bi xenon ale sie popsuł sterownik i nie mam przełaczania na długie poprostu tak wyregulowałem lampe że jest ok pozatym bi xenon na jedną lampe kosztuje ok 120 zł a zwykły ok 80 i tego doradzam pamietaj by kupić zestaw motocyklowy bo wiekszość na allegro jest do aut na dwie lampy a po co ci dwa jak masz jedna lampe ja kupowałem zestaw samochodowy jak miałem raptora bo tam były dwie lampy :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
660760239
Posty: 144
Rejestracja: śr 13 sie, 2014
Quad:: Can am 1000 XMR kawasaki kfx 450 cf moto 500 long
Imię: Damian

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: 660760239 » pn 17 lis, 2014

Zamówię te xenony bo na tych orginych to widzę w nocy 4 m
Załączniki
czy taki zestawie jest ok?nic więcej nie potrzeba?
czy taki zestawie jest ok?nic więcej nie potrzeba?

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”