Quad SWAP

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Quad SWAP

Post autor: zagorATV » pn 10 lis, 2014

witam co sadzicie o quada z silnikami od motocykli?

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: Quad SWAP

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 10 lis, 2014

A o jakim quadzie myslisz??
Moim skromnym zdaniem mysle ze jest to super alternatywa dla niektorych quadow... mianowicie do osiek... tyczy sie ona kosztow ekspoatacyjnych ze wzgledu na wysoki koszt czesci jak i rowniez nie ma sie co oszukiwac jest dosyc utrudniony dostep do mechanikow i serwisow ktore zajmuja sie quadami... mechanikow motocyklowych jest na peczki jednakze wiekszosc z nich nie chce sie podjac naprawy quada... z silnikiem moto w quadzie te problemy odchodza w zapomnienie, serwisy co kilanascie mth tez odpadaja i zywotnosc samego silnika tez w moto jest duzo dluzsza
Oczywiscie uwarunkowane jest to dobrym doborem jednostki napedowej do odpowiedniego quada.
Jest tu na forum temat Swap Lucky Star... poczytaj ... a napewno uzyskasz duzo odpowiedzi na nurujace cie pytania

zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: Quad SWAP

Post autor: zagorATV » wt 11 lis, 2014

Chodzi mi o quady sportowe.Pytam bo mam raptora w ktorym zrobilem swap i nie moge go sprzedac,dla tego chce znac opinie uzytkownikow.Mysle ze ludzie boją sie takiej przeróbki.Zrobiłem go ze wzgledu na koszty eksploatacji no i na moc oczywiscie.A ty nie zastanawiałes sie nad przerobieniem lucka?
Ostatnio zmieniony śr 20 kwie, 2016 przez zagorATV, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Quad SWAP

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 11 lis, 2014

Powiem tak... moj lucjanc czeka na dawce... niestety ze wzgledu ze przebywam za granica musi poczekac do wakacji... bedzie to serducho od hondy cb 500
Tak jak piszesz twoj raptor ma problem przy niskich obrotach... wiaze sie to prawdopodobnie z tym (nie zrozum mnie zle) ze zle dobrales jednostke napedowa... pewnie jest to silnik jakiegos sciga ktory pracuje fajnie ale na wysokich obrotach... napisz co tam masz wsadzone...
Popytaj kogo tylko chcesz i pewnie kazdy ci powie ze cb500 to jeden z najlepszych rozwiazan do takiego swapu... ze wzgledu na duza moc i ochote do sprintu od samych dolnych granic obrotowych.
Napisz cos wiecej o swoim projekcie... dodaj jakies foto

zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: Quad SWAP

Post autor: zagorATV » śr 12 lis, 2014

Silnik od kawasaki gpz 500 to ten sam silnik jezeli chodzi o konstrukcje co w Cb 500.Ostatnio jezdzilem lucjanem po swapie na cb 500 i powiem ze do 7 tys. obrt. idzie tak samo jak gpz ale gpz 500 od 7 tys. dostaje dodatkowego kopa w cebuli tego nie ma.Wiec jest ok.
Ostatnio zmieniony śr 20 kwie, 2016 przez zagorATV, łącznie zmieniany 2 razy.

zagorATV
Posty: 19
Rejestracja: sob 25 paź, 2014
Quad:: xxx
Imię: xxxx

Re: Quad SWAP

Post autor: zagorATV » śr 12 lis, 2014

nie mam zdjec

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”