SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » sob 08 lis, 2014

No Panowie mam mojego Lucka ;) jeszcze nie jestem w domu nawet ;) ale co do gada.. Pelna profeska. zapier**** az milo.. Jesli ktokolwiek sie zastanawia czy swapowa to zareczam ze warto. Quad w realu wyglada jeszcze lepiej niz na foto ;) wszystko zrobione od a do z warto troche zainwestowac w Lucyfera ;) mysle ,ze zolte raczki japonczykow moglyby sie od Marcina wiele nauczyc ;) dzisiaj sie garne i jutro pewnie caly dzien bede sie uczyl jak wspolzyc z ta bestia :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 08 lis, 2014

Gruszkin8804 pisze:Też chce takiego :lol: heheh Marcin gdzie mogę dostać to tylne mocowanie co masz za siedzeniem???????????
poszukaj gdzieś w necie używki a jak nie znajdziesz to mogę ci załatwić nowe cena nie powinna być duża ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Gruszkin8804
Posty: 79
Rejestracja: sob 30 lis, 2013
Quad:: Lucyfer
Imię: Łukasz
Lokalizacja: WZW

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gruszkin8804 » sob 08 lis, 2014

Szukałem i d***.... muszę i ja po dokładac pare dodatków :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 08 lis, 2014

hehe ;) moze ja będe miał taki tylny uchwyt na dniach to dam ci znać :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » sob 08 lis, 2014

Panowie dojechalem... I jezdzilem... Ja pierdo.... Co za bestia ;0 100 lapie nie wiadomo kiedy... Mialem go nie ubrudzic... Ale jak wjechalem ba trawke... Zostawilem kilka sladow ;))) poczulem tez mroczna strone zawracalem z baczkiem na asfalcie i prawie mnie zrzucil przechylahac sie na bok... Ale obylo sie bez strat ba szczescie ;) . Panowie teraz moge to stwierdzic z czystym sumieniem TRX 400 przy ls 500 to tak jak kon na biegunach w porownaniu do najczystrzej krwi wyscigowego OGIERA ;))) jest petarda jak chu.....

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » sob 08 lis, 2014

Ja wkońcu doszłem ładu ze swoim Luckiem. Przerywał mi jak cholera i nie mogliśmy z Marcinem dojść co powoduje to przerywanie wymieniliśmy moduł, cewki, świece wymieniłem na irydowe i rozebrałem gaźnik na części pierwsze i przeczyściłem ale to i tak nie dało rezultatu. Ale udało nam się znaleźć winowajce to była źle dobrana dawka powietrza. Teraz po dostosowaniu odpowiedniej dawki powietrze dostał takiej petardy że szok jakiej nie miał wcześniej.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 09 lis, 2014

trauma pisze:Panowie dojechalem... I jezdzilem... Ja pierdo.... Co za bestia ;0 100 lapie nie wiadomo kiedy... Mialem go nie ubrudzic... Ale jak wjechalem ba trawke... Zostawilem kilka sladow ;))) poczulem tez mroczna strone zawracalem z baczkiem na asfalcie i prawie mnie zrzucil przechylahac sie na bok... Ale obylo sie bez strat ba szczescie ;) . Panowie teraz moge to stwierdzic z czystym sumieniem TRX 400 przy ls 500 to tak jak kon na biegunach w porownaniu do najczystrzej krwi wyscigowego OGIERA ;))) jest petarda jak chu.....
przyznaje bardzo narwisty egzemplaż pozostaje mi tylko życzyć wspaniałych ,escytujacych wypadów :) ps myśle że nadążysz za tymi crossami co to masz z nimi jeździć :) pozdro ziom :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 09 lis, 2014

beben1982 pisze:Ja wkońcu doszłem ładu ze swoim Luckiem. Przerywał mi jak cholera i nie mogliśmy z Marcinem dojść co powoduje to przerywanie wymieniliśmy moduł, cewki, świece wymieniłem na irydowe i rozebrałem gaźnik na części pierwsze i przeczyściłem ale to i tak nie dało rezultatu. Ale udało nam się znaleźć winowajce to była źle dobrana dawka powietrza. Teraz po dostosowaniu odpowiedniej dawki powietrze dostał takiej petardy że szok jakiej nie miał wcześniej.
nie mogliśmy dojść bo bo pominąłeś pewne fakty opowiadajać o usterce nie mówiąc co zrobiłes wczesniej na dziedobry to wykluczyłem gdybys popwiedział mi ze szczegułami kiedy i w jakich okolicznościach zaczął przerywać napewno usterke usunął byś wcześniej bo sam sie do tego przyczyniłeś na nieświadomce :)najwazniejsze że maszyna dysponuje juz pełną mocą :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » ndz 09 lis, 2014

Ale chociarz dzięki temu zrobiłem przegląd ogólny podzespołów silnika, czyszczenie gaźnika i wymiane świec na irydowe. Czyli jakiś porzytek z tego jest :)

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 09 lis, 2014

Jak to mowia... nie ma tego zlego... co by na dobre nie wyszlo.

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”