Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » śr 15 paź, 2014

zaraz... to jakieś zamknięte forum? że nie można pisać bo nie zrozumiałem?

Jak sobie tak analizuje te dyskusje to wszyscy się zgadzają co do przeznaczenia swoich Quadów tylko z wylewanej ekspresji tego nie widać :)
Z tego można by było niezłą pracę doktorską napisać tyle że mnie psychologia aż tak to nie kręci :)

Ja nigdy nie uważałem że Jamaszka się nie nadaje do niczego... nakręcacie się jak dzieci - po prostu nie nadawała mi się do mojego przeznaczenia - jak napisałem gdzieś wyżej do rajdów widzę na dziś dzień tylko Jamaszkę z małymi przeróbkami :)

To są moje doświadczenia jako użytkownika CF w turystyce, w rajdach i w nocnych lotach po podmokłym terenie i widzę jej słabości i zalety - nie zgodzę się i będę się o to bił (oczywiście dyskusyjnie) że to QUad nadający się wyłącznie do Turystyki :)

POKÓJ Z WAMI PRZYJACIELE..chyba macie za mało zmrtwień - ja mam wiele i nie mam zamiaru nakręcać się na forum ;)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: robertmuszka » śr 15 paź, 2014

NIe zdązyłem napisać bo wskoczył Łukasz Twój post.
NIe pisz o wychowaniu, prosze. To co robis jest włąśnie brakiem wychowania, wycinasz post zupełnie o czym innym robiąc go pod swoią ideologię.
KIdy CIebie obrażałem, chyba pomyliły Ci sie pojeie dyskusji z obrażaniem , to , że nie myśle tak jak Ty i to pisze nie znaczy, że CIebie obrażam.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » śr 15 paź, 2014

robertmuszka pisze: Sławek , jak pisałem , zapraszam CIebie do mnie, posmigamy sobie i mam nadzieje , że oboje sie troche nauczymy, szczególnie ja , bo nigdy nie jechałem na cf x8.
to że przyjadę to jest jak w banku..bardzo mi się podobało jak latałeś na trawersach i NA PEWNO coś się od Ciebie nauczę, bo po rolce mam jednak pewnego bloka psychicznego.
A CFka oczywiście do dyspozycji jak również z chęcią polatam na YAMAHA... tym bardziej że jak napisałem myślę o niej jako o drugim QUadzie na rajdy a wówczas bójcie się przeciwnicy :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » śr 15 paź, 2014

a co robisz w weekend 25-6?
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » śr 15 paź, 2014

robertmuszka pisze:NIe zdązyłem napisać bo wskoczył Łukasz Twój post.
NIe pisz o wychowaniu, prosze. To co robis jest włąśnie brakiem wychowania, wycinasz post zupełnie o czym innym robiąc go pod swoią ideologię.
KIdy CIebie obrażałem, chyba pomyliły Ci sie pojeie dyskusji z obrażaniem , to , że nie myśle tak jak Ty i to pisze nie znaczy, że CIebie obrażam.
Powiem Ci tak, bo widzę, że nie rozumiesz tego co powiedziałem Ci przez telefon.

Nie przywrócę Twojego posta ponieważ on tyczył się bezpośrednio mojej osoby a przez jego treść poczułem się urażony. Napisałeś jakieś bzdury o strachu spowodowanym piaskownicą, do tego dodałeś, że mój quad by się rozpadł i jakie to Ty rzeczy wyczyniasz swoim miśkiem.
Widać, że nie potrafisz poradzić sobie z czymś co nie jest po Twojej myśli.
Miałem przywrócić Twój post ale przeczytałem go raz jeszcze - nie wniósł on zupełnie nic do dyskusji, skierowany był ku mojej osobie i mojemu quadowi - nie pomógłby w żaden sposób w podjęciu decyzji kolegi, który zapytał o quada.
Dodam coś jeszcze - był to post nie na temat, logując się na tym forum zaakceptowałeś jego regulamin więc wiesz, że posty trzeba pisać na temat a prywatne zdanie o użytkownikach pisać do nich na PW więc jeśli masz jakieś obiekcje ku mojej osobie proszę abyś napisał to do mnie na PW.
Wracając do postów nie na temat - kolejny post nie na temat będzie skutkował ostrzeżeniem, po trzech ostrzeżeniach dostaniesz w "nagrodę" zakaz pisania na 7 dni, po czterech ostrzeżeniach zakaz na 14 dni, po pięciu zakaz na 30 dni, szóste ostrzeżenie poskutkuje banem.
Tyczy się to każdego użytkownika tego forum.
Obowiązują tu pewne zasady i netykieta, jeśli komuś te zasady nie odpowiadają można iść gdzieś indziej.
I teksty w stylu "Miałem pisać do Grześka" są co najmniej śmieszne :lol:
Więc zachowaj takie uwagi dla siebie albo po prostu napisz i z bani :-)
Jeśli chcesz dalej chwalić i bronić swojego miśka, załóż sobie oddzielny temat, chwal go tam, opisuj jaki jest wspaniały a nie wpajaj w każdym temacie swoich racji z nim związanych ;-) Bo ja np znam takich, którzy powiedzieli NIGDY WIĘCEJ GRIZZLY :-)
Pozdrawiam wszystkich - tyle miałem w tej kwestii do powiedzenia.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Wojtekski » śr 15 paź, 2014

Hehe ciekawa dyskusja ja napisze coś od siebie kolega miał gryzlaka i sprzedał powiedział że nigdy więcej a czemu ? non stop zawias siadał i ukręcał przegub renie przy mnie dwie się zatarły , nie ma co pisać że quad jest jeden lepszy od drugiego bo zależy kto jak jeździ ja też ganiam swoją po szutrach i drapki piaskowe ile wlezie i do tego bez problemu się nadaje x8 i tu w żaden sposób gryzlak mu nie odchodzi , ale powiem tak że w każdym coś siądzie prędzej czy później cieszmy się z quadowania i odpuśćmy sobie co jest lepsze a co gorsze bo każdy sprzęt można zajeździć czy to brp czy inny.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » śr 15 paź, 2014

oolsztyniak pisze: Tyczy się to każdego użytkownika tego forum.
no to jak mam być szczery to twój wpis jest nie na temat...
_____

Wojtek :oklaski:

goście się czegoś opili i skaczą sobie do oczu :) a tu jak się nie mylę jest off - top CF :)
____
DKfan pisze:a co robisz w weekend 25-6?
cóż za pytanie ...jadę po puchar :) :I love Quadowe Bezdroża:
Ostatnio zmieniony śr 15 paź, 2014 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Post pod postem
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: oolsztyniak » śr 15 paź, 2014

Zmora1966 pisze: no to jak mam być szczery to twój wpis jest nie na temat...
Bardzo się cieszę, że wyłapałeś post nie na temat w dziale Off-Top :?
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: robertmuszka » śr 15 paź, 2014

Łukasz mam nadzieje, że to co pisałeś był ze zrozumieniem, bo znowu próbujesz zaczynać rozmoweo wiadomym temacie. Kolejny raz obrażasz MNie, Bycie moderatorem do czegoś zobowiązuje. Napisałeś do mnie, więc i ja pisze do CIebie. Dla mnie temat prześcigania sie zakońcony, kolejny raz szacunek dla Zmory.
Powodzenia na quadowych. Potem zobaczymy jak to jest z tymi quadami :lol: naszymi.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 563
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Quad:: YamahaG700/HondaTA650
Imię: Rysiek
Lokalizacja: ursynów, piaseczno, wiązowna

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Rysiek » śr 15 paź, 2014

Jak na pogaduchy to strasznie tu u Was AGRESYWNIE :zły:

Myślę że powinniście się spotkać i wyjaśnić sobie wszystko w terenie :wyśmiewacz:

Co do quadów to jak się kupi w miarę nie zajeżdżonego i się dba to każdy jest dobry :mrgreen: Czy to brp czy cf czy honda , nawet suzuki :mrgreen:
Ja na przykład narzekałem na Outlandera800 a z miśka jestem zadowolony ale znam takich co mają na odwrót .... wiec co kto lubi...

Nie ważne czym się jeździ, tylko ważne ile z tego się czerpie przyjemności :bezradny: :oklaski:

Wiec jak jedziecie na QB3 to na pewno na integracji w IGUANIE wszystko sobie wyjaśnicie :mrgreen:

P.S. Wiem , wiem mój post był nie na TEMAT :figielek:

Pozdrawiam RYSIEK
Pozdrawiam Rysiek :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”