SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 11 lip, 2014

Chętnie bym powiedział ale nie mogę z wiadomych względów nie chcę żęby ktoś sobie znowu przypisywał że to on zrobił pierwszy i że on wpadł na taki pomysł narazie nikt nie wrzucił tego silnika do ATV przynajmniej z tego co mi wiadomo bo nigdzie takiego projektu nie znalazłem a podejrzewm że jak by ktoś już coś takiego zrobił to dawno by to zaprezentował światu ;) więc śmię przypuszczać że będę pierwszy i niech tak zostanie ;) oczywiście cb 500 dalej będzie dostępne :) ale nie lubię monotoni :) teraz Luciusz dostanie nowe serducho które pozwoli mi na pustyni dymać can-ama renegade 1000cc ;) a jest tam taki jeden i muszę go trochę zawstydzić :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 11 lip, 2014

a jeśli chodzi o hamulce to przy cb 500 dawały radę a czy teraz dadzą to sie okaże ale to też ogarnę jeśli będzie potrzeba to założę zaciski od czegoś innego ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pt 11 lip, 2014

Tak na przyszlosc spytam... moj lucek jest z 2007 i u mnie jest tylko jedna klamka od hamulca z lewej strony(hamulec tyl) no i w nozce(na 4 kola) ... czy zalozyl bys jeszcze jedna klamke na prawa manetke??jest tam troche zabawy z rozdzielaczami... sam nigdy nie mialem czasy zeby sie tym zajac... ale wydaje mi sie ze dwie klamki byly by lepsze..... uuuu sorrki cofam pytanie.... zapomnialem ze jedna klamka na sprzeglo idzie....
To moze inaczej... klamka w kierze na przod ... nozka na sam tyl ??czy zostawiacie tak jak jest??
Oddzielny hamulec na przod przydaje sie do palenia gumy hehe....
A tak apropo moze ktos filmik z palenia wrzuci...

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 11 lip, 2014

jesli chodzi o klamke z lewej to przenoszę ją na prawą stronę z lewej będzie sprzęgło ;) to wkońcu manual ;) tylko trzeba mieć prawą pompę bo lewej na prawą nie założysz bo się odwróci i zbiorniczek będzie odwrotnie ja mam w klamce przedni a w nodze tylny i tak jest według mnie lepiej to ja decyduje jak hamuje;D to tyle technicznie a palenie gumy mogłeś napisać wczesniej bo założyłem nowe opony i nie mam zamiaru narazie ich palić :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » pt 11 lip, 2014

marcinSWAPcb500 pisze:Chętnie bym powiedział ale nie mogę z wiadomych względów nie chcę żęby ktoś sobie znowu przypisywał że to on zrobił pierwszy i że on wpadł na taki pomysł narazie nikt nie wrzucił tego silnika do ATV przynajmniej z tego co mi wiadomo bo nigdzie takiego projektu nie znalazłem a podejrzewm że jak by ktoś już coś takiego zrobił to dawno by to zaprezentował światu ;) więc śmię przypuszczać że będę pierwszy i niech tak zostanie ;) oczywiście cb 500 dalej będzie dostępne :) ale nie lubię monotoni :) teraz Luciusz dostanie nowe serducho które pozwoli mi na pustyni dymać can-ama renegade 1000cc ;) a jest tam taki jeden i muszę go trochę zawstydzić :D
Jak znajdziesz odpowiednio dłuuuugą prosta bez dziur hopek i innych to jest szansa że ci się uda.
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pt 11 lip, 2014

Czyli tak jak pisalem masz... klamka na kierze- przod... nozka- tyl

Moze ktorys i innych kolegow ma opony na wykonczeniu i wrzuci jakis fajne video z palenia laczka....[emoji609][emoji100][emoji297][emoji297][emoji297][emoji297]

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 11 lip, 2014

pogadaj z nimi kilku z tego forum ma już czym spalić laczka :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 11 lip, 2014

:)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 12 lip, 2014

Przywiozłem dzisiaj cb 500 rok 99 przebieg 43 tyś ładnie cichutko pracuje nie kopci idealny do przeszczepu :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 13 lip, 2014

Marcin ty znajdujesz je na polskim rynku czy gdzies z zachodu ciagniesz?? Bo tak z ciekawosci szukam na portalach ogloszeniowych i ceny.... szokujace

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”