SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 04 lip, 2014

To jest trochę tak jak by chłopak do skutera 50cc wsadził sobie cylinder 80cc kto to będzie sprawdzał na pewno nie u nas w Polsce albo z chipuje auto moc wzrasta nawet o 30% i co też ubezpieczenie nie zadziała?? silnik jest częścią wymienną więc przepis o tym nie stanowi basta :) a jak ktoś wydzwoni to będą ustalać czyja wina a nie czy to może wina silnika bo miał 5 km za dużo Beben 1982 jest żywym dowodem policja była papiery sprawdziła dowód rej zabrała bo sprzęt uszkodzony dziewczyna w szpitalu i śledztwa nikt nie prowadzi wymienimy wahacz felgę do prostowania i na przegląd a potem po odbiór dowodu i tyle więc już nie dramatyzuj chcesz coś pisać to pisz o pozytywach a nie wszystko w negatywach powinieneś zatrzeć ten smród który pozostawiłeś kilka postów wcześniej.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » pt 04 lip, 2014

Owszem silnik to czesc wymienna, ale nie w przypadku zarejestrowanego quada - radze zapoznać sie z przepisami obowiązujacymi w naszym kraju

Jak widać kolega beben miał mnówstwo szczęścia, porównywanie quada z samochodem jest tu bez celowe bo to dwie zupelnie inne sprawy

Możecie mi nie wierzyć, oby żaden z was nigdy nie musiał się przekonywać czy mam rację bo sprawa rejestracji pojazdów czterokołowych w naszym pięknym kraju jest dość mocno skomplikowana

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 04 lip, 2014

Tak łamiemy przepisy nie jesteśmy uczciwi w stosunku do Państwa powinniśmy iść do urzędu zgosić zmianę silnika potem na przegląd czy konstrukcyjne nie ma wad zamulić go do 15 kw zasłaniając chodźby powietrze i oczywiście zapłacić im jeszcze za to wszystko ,pytam się po co??? szansa że ktoś z tego powodu sie przypiepszy jest taka jak to że jutro wygram 400 tyś w loteri FMF.FM a co ze wszystkimi fabrycznymi Quadami które były zarejestrowane na 15 kw a wiadomo że nie są zdławione na chwilę obecną i każdy o tym wie bo jak kur...a coś o pojemności 700cc może mieć tylko 15 kw ???i nawet gdyby był na chwile zmulony do rejestracji to każdy wie że później jeździ na pełnej mocy i wystarczyło by zrobić łapankę na wszystkie te przeprawówki zarejestrowane i sprawdzać im moc przenośnym urządzeniem jak to ma miejsce w Holandi tam skuter jeżeli jest zarejestrowany na moto rower nie może przekroczyć 40 i policja to sprawdza i ostre kary u nas prawo jest jakie jest ale sa też luki i trzeba je umieć wykorzystać łamiemy tak samo przepisy jak ci co jeżdzą na 15 kw a w rzeczywistości mają po 40 kw u mnie na pewno jest mniejszy przypał bo w dowodzie jest 169cc i 8,73 kw czyli wszystko sie pokrywa a gdy w dowodzie masz 800cc a moc 15kw to jest śmieszne za to sie powinni wziąść. Więć my to jesteśmy aniołki do całej reszty a przy okazji za dysponowanie podobna mocą nie ponośimy takich kosztów jak wy :) remont jaki remont olej co 12 tyś i tyle :D to jest to o co mi chodziło w tym przedsięwzięciu a czy komuś sie to podoba ?? mam to gdzieś zawsze ktoś będzie nie zadowolony chodźby mu du..ę miodem smarował ...
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: DKfan » sob 05 lip, 2014

Wiesz...jak sie tak lansujesz z robieniem w rogi prawodawców to chociaz na filmach i zdjeciach zakrywaj tablice rejestracyjne, za chwile wpadnie ktos nieprzyjazny quadowaniu i bedziesz mial zabrany dowód do czasu przywrocenia wymogów homologacyjnych w diagnosta ktory podbil dowody będzie mial ABW w stacji. Wiec albo zamazujcie tablice na zdjęciu albo nie epatujcie pogarda dla przepisów. Silnik od CB500 nie jest częścią zamienna w rozumieniu prawa bo nie jest elementem homologowanym dla LS, wiec swojego twierdzenia nie obronilbys w sądzie.
Zycze powodzenia w dalszym rozwijaniu projektu.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » sob 05 lip, 2014

Panowie moze skonczymy juz dyskusje na tematy prawne itd itp... lepiej opisujcie wrazenia z jazdy i wystawiajcie filmiki.. fotki

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 05 lip, 2014

DKfan bez urazy dałem tylko porównanie odnośnie innych quadów myślę że jest to na tyle mała szkodliwość czynu żę nie specialnie to kogoś interesuje dla tego diagności też podchodzą do sprawy z wiekszą pobłażliwością .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: DKfan » sob 05 lip, 2014

Ja sie nie poczulem urażony tylko lepiej uwazac bo jest to forum publiczne, kazdy moze tutaj zajrzeć, a niestety nasze środowisko ma sporo wrogów lub osób ktore chetnie nam zaszkodzą. Są tez ludzie życzliwi i nie warto ich narażać na nieprzyjemnosci. Kulawe prawo sprawia ze to 50konny quad uważany jest za narzedzie zagłady podczas gdy dopuszcza sie do ruchu 180konne motocykle majace vmax rzędu 300km/h. Podwójne standardy ale nic z tym nie zrobimy wiec trzeba przynajmniej nie dawać okazji do polowania na nas. Zamieszczając gdzies zdjecia z terenu zawsze staram sie wymazywac numery a na czas jazdy zakrywać je.zielskiem. Nie dlatego.ze.robie cos zlego tylko dla tego ze dewiantow nie brakujel.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » sob 05 lip, 2014

ja po prostu dążyłem do tego że jakbyś zrobił komuś poważne "kuku" to byś się nie wypłacił do końca życia, któryś z kolegów pytał jak to wygląda ze strony prawnej więc teraz już wie ze wcale nie wygląda, chciałem żeby była jasność może na swapach się znacie ale na przepisach wcale i pisanie komuś że to "przejdzie" czy "nie ważne" jest poważnym błędem

dziękuje i postaram się tu już nie zaglądać

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 06 lip, 2014

Spokojnie nie popadajmy w paranoję bo naprawdę nikt nie robi żadnych problemów nie chce mi sie już powtarzać tego co mówiłem cześniej poprostu nie którzy z nas są przewrażliwieni i tyle jak ktoś sie boji niech sobie odpuści temat SWAPA i już pozdro :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
ropa0
Posty: 531
Rejestracja: sob 14 gru, 2013
Quad:: LS 300 turbo
Imię: Robert
Lokalizacja: SY

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ropa0 » ndz 06 lip, 2014

w tej całej dyskusji kazdy z was ma racje
Marcin piszesz o Holadi a ty myslisz ze u nas tak nie ma ?
99% skuterów na naszych drogach jest odblokowane i nie jezdzi 45km/h i powiem ci za mój kolega sie o tym przekonał ,''tajniaki '' z nudów jadac z nim zmierzyli mu jego prędkość miał 56km/h i po zatrzymaniu chcieli mu wpakować 500pln za jazde bez uprawnię ( katA) bo byli pewnii ze nie ma takiej ,szczescie ze posiadał, a nie bede opisywał tu na ''ogólnym'' jak sprawa sie skoczyła domyślcie sie sami

a jesli chodzi o nr rej. to DKfan tez ma dużo racji ,bo zawsze jak sie ustawiamy na wspólna jazdę na ''ogólnym'' w danym miejscu to o dziwo zawsze jakis patrol sie przypałęta (SM ,P) teraz ustawiamy sie tylko przez SMS lub pw i puki co mamy spokój ,a ten artykuł jest ponie kat tego przykładem

http://m.onet.pl/wiadomosci/slask,811qn

wiec zachowajcie rozwagę bo fora tez sa monitorowane
Wolę być niedoskonałą wersją samego siebie,niż idealna kopią kogoś innego .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”