SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » pn 30 cze, 2014

Emhyr odpuść sobie, im nie wytłumaczysz.
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 30 cze, 2014

Kolega na suzi to moj drugi brat... spokojny taki bo dopiero zaczyna przygode.. hehehe... ale obiecuje ze mu blokade psyhiczna zdejme... hehe
a panowie nie zainteresowanie tematem swapa tylko kwestiami finansowymi niech dadza sobie na luz.. spamu tu nie potrzebujemy...
w sierpniu bede na urlopie w polsce to postaram sie wrzucic kilka filmikow
kolego ozimowski napewno masz racje... od dluzszego czasu myslalem nad zmian gadziny albo nad swapem lucka ale z okazji ze jestem w polsce raz w roku na 2-4 tyg wiec sie wstrzymywalem z tym.. ale teraz nabralem takiej ochoty na wieksza moc pod tylkiem ze nie moge sie doczekac
ten sezon na osiolku jeszce polatam... do tego poujerzdzam suzi troszke.. zaspokoje tesknote za quadem ale przyszly sezon na 1000000% musi zabic mocniej serce... moje i ls-a
pozdrawiam i czekam na dalsze rozwiazania techniczne i dokumentacje filmowa z waszych jazd na ls cb500
Temat naprawde zaje***** i nie dajcie sie zawistnej polskiej mentalnosci...

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 01 lip, 2014

BEBEN1982 CZY to twoj luciana na allegro??
co sie stalo?? Za ostro z predkoscia czy roleczka jakas?? Szkoda .... a co z Toba??

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 01 lip, 2014

Wyjechał mu gość i Kamil uciekał poboczem ale zahaczył wahaczem o hydrant i poszedł przez kierownice on trochę potłuczony ale dziewczyna ma złamanie :( ale już mu wybiłem z głowy sprzedaż pomogę mu i quadzik będzie naprawiony bo szkoda troche w niego zainwestował .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » wt 01 lip, 2014

Dokładnie tak było jak wyżej.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 01 lip, 2014

Szykuje następnego gada :) dzisiaj mi przyszły wszystkie oryginalne nowiutkie plastiki od moto maniak białe a maska przednia i plastik licznika czarne , ramę łącznie z silnikiem i felgami pomaluję na czarny mat do tego naklejki skarpety z logo HONDA będzie wyglądał jak nowy silnik ma tylko 22 tyś więc chyba sie dotarł dopiero ;) będzie śliczna maszynka może ktoś ja przygarnie ale to dopiero pod koniec lipca jak wrócę z urlopu to wrzucę filmik jak się prezentuję pozdro.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 01 lip, 2014

Ile za plastiki cie wyszlo??
Kmil nie sprzedawaj bo szkoda!!!! Cale szczescie ze nic powaznego sie nie stalo... sami wiecie jak to moglo wygladac...
ale to byla definitywnie wina osoby trzeciej(pojazdu) ???jak to wyglada z ubez.??
Marcin w jakim stanie stare plastiki byly?? Czy szkoda zachodu?? U mnie mam polamany lewy przedni blotnik i sie zastanawiam czy go spawac... narazie jest ponitowany

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 01 lip, 2014

Ile bedziesz chcial za to maszynke...

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 01 lip, 2014

za komplet wszystkich plastików w białym kolorze oraz przednią maskownice czarną i obudowę licznika też czarną zapłaciłem 990 zł bo te stare były czarne ale tak z lochane i nie udolnie naprawione że zdecydowałem zakupić nowe oryginalne białe ładnie będą kontrastowały z czarną resztą :) najprawdopodobniej weźmie go znajomy co ma już takiego tylko czarnego ale mówi żę sprzeda swojego a weźmie tego bo biało czarny mu się bardziej podoba a ten jego to ten z filmików czarny z czerwonymi skarpetami i tablicą SZO możesz obkukać pewnie z dychę będzie chciał on tam ma cały dizajn zrobiony i wszystkie dodatki jak u mnie tylko tyle że czarny .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Gruszkin8804
Posty: 79
Rejestracja: sob 30 lis, 2013
Quad:: Lucyfer
Imię: Łukasz
Lokalizacja: WZW

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gruszkin8804 » wt 01 lip, 2014

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”