Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Cyniu071
Posty: 16
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Quad:: Yamaha Kodiak
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Cyniu071 » śr 11 cze, 2014

Witam,
Czy ma ktoś ochotę wybrać się na Poligon w Cieninie koło Wrocławia 15.06

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Bilu. » śr 11 cze, 2014

Ja ochotę mam, ale 14tego będę wiedział czy mogę ;)

Cyniu071
Posty: 16
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Quad:: Yamaha Kodiak
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Cyniu071 » śr 11 cze, 2014

To dawaj znać, jadą 3,4 crossy i dwa quady, takze bedzie fajnie

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 11 cze, 2014

Rysiu. Widziałem wasz filmik na waszym forum..... :-) - daliście czadu, nie powiem....... hardcor... ;-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 11 cze, 2014

Teraz ze względu na upały nigdzie się nie wybieram..... nie lubię kurzu i nie znoszę upałów....

Wczoraj przeprowadziłem pierwszy przegląd maszyny. Wymiana o-Lejków, ustawienie zaworów, założyłem kierunki, klakson i lewe lusterko. :-)

Teraz mogę śmiało na B.T. jechać....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » czw 12 cze, 2014

Co to za quadowiec który kurzu nie lubi? oj panie panie...ja niestety z przyczyn nazwijmy je zawodowych też będe miał myśle z 4, 5 tygodniowy przestój, moja pierwsza jazda to najwcześniej lipiec, który też będzie napewno ciepły, wiec tak sobie myśle Panie Lejku że może by jaką nocke zrobił? pomału coś pomyśleć, zacząć tworzyć jakiś ślad, ewentualnie ja moge na siebie wziąść ten ciężar bo wiem że zrobienie mapy jest czasochłonne...no coś musimy pomyśleć...aha i ktoś coś tu pisał ostatnio że szuka quada, jakby co ja mam do sprzedania grizzly 660, oczywiśćie jeżdzony jak na filmach wyżej, w tamtym sezonie po remoncie silnika na tłoku wosnera, nowy wariator, chiński po chiński ale wcale nie odbiega od orginału, zestawy naprawcze w dyfrach, nowe wały napędowe wraz z gniazdami w silnikach, do quada dorzucam jeszcze skrzynie wodoszczelną oraz torbe wyprawową, ewentualnie nawigacje garmin 176c, q guadzie zamontowana wyciągarka dragone oraz trzy ledowe światła, w takiej konfiguracji oddam quada za 16500zł aha aha aha i jeszcze na swój koszt robie łożysko w skrzyni bo sie juz odzywa, a jako że w moim quadzie wszystko wymieniane na czas to i to jeszcze zrobie no

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pt 13 cze, 2014

No Kubusiu, widzę postępy.....
Naprawdę nie lubię w kurzu jechać, chyba że na rajdzie....... :-)

Z tą nocką, to z ust mi to wyjąłeś.... mam w zanadrzu dwie trasy. .... :-) ))))))))))))))))))))))) - których na pewno nie znasz..... )))))))))))))
Chłopie, ja myślę przyszłościowo....
Mam też w końcówce coś o czym rozmawialiśmy, ale to nie tu i tylko dla wtajemniczonych....

Kuby Quadzior leciwy, ale poczciwy - polecam bo znam maszynę i wiem jak Kuba jeździ....Można pokonywać teren i skatować maszynę, a można też z głową jechać i nawet nie zarysować.... tak właśnie jeździ Kuba...

Niedziela zapowiada się chłodna, więc można coś pomyśleć.....
Ja świeżutko po przeglądzie (pierwszym) maszynę mam, więc trzeba robić kilometry do kolejnej :-)........ przecież muszę coś robić, a skoro nic innego na razie nie mam to chociaż obsługi sobie porobię..... ))))))))))
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » sob 21 cze, 2014

Witam

Na niedzielę zapowiada się idealna pogoda na wyjazd w teren, są jacyś chętni? Kierunek i miejsce spotkania do ustalenia. Lejek, piszesz się na krótki wypad? Dawno nie jeździliśmy... :lol:

sloniu219
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 cze, 2014
Quad:: kupuje
Imię: Mariusz

Re: Wrocław poligon

Post autor: sloniu219 » sob 21 cze, 2014

Nie mam quada ale się wybiorę :)

gdzie i jak ?

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » sob 21 cze, 2014

sloniu219 pisze:Nie mam quada ale się wybiorę :)

gdzie i jak ?

Bardziej chodziło mi o kogoś kto ma quada... Słoniu219 jak zakupisz maszynę na pewno będzie okazja żeby się spotkać w terenie :)

Moja wcześniejsza propozycja nadal aktualna :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”