Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki Zamość 2013

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kotlet111
Posty: 4
Rejestracja: śr 01 maja, 2013
Quad:: Kymco MXU 150 i Grizzly 660
Imię: Patryk

Ogólnopolska Terenowa Integracja Dla Choinki Zamość 2013

Post autor: kotlet111 » ndz 10 lis, 2013

Po raz trzeci wspólnie z kolegami z naszej paczki organizujemy w Zamościu Ogólnopolską Terenową Integrację „DLA CHOINKI” oraz II Memoriał naszego przyjaciela Krzycha Schaba.

Integracja rozpocznie się w dniu 7 grudnia 2013 roku o godzinie 9:00 na terenie piaskowni w Mokre koło Zamościa.

Tym razem chcemy spełnić marzenia dzieci z Domu Dziecka Nr 1 w Zwierzyńcu, marzenia dzieci o wspólnych wycieczkach rowerowych, obecnie jest trzydzieścioro dzieci i są tylko trzy rowery. Każdy kolejny rower da radość dzieciom, a my możemy w tym pomóc.

Integracja jest w 100% charytatywna, a całkowity koszt wpisowego przekazujemy dla dzieci z domu dziecka. Zapraszamy miłośników aut terenowych, suv, motocross oraz quad, a także wszelkich miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

Zapewniamy jazdę po torach sprawnościowych oraz przejażdżkę po zamojskich bezdrożach z mapą rajdową roadbook. Dla chętnych będzie do zebrania kilka pieczątek. Uczestnicy będą mogli zasmakować wojskowej kuchni polowej z grochówką oraz bigosikiem. Ogólnopolska Terenowa Integracja odbędzie się w tym samym czasie co wszystkie równoległe imprezy w kraju biorące udział w tej akcji, więcej na polskie4x4.pl Finał całego przedsięwzięcia, czyli "Choinka na Gwiazdkę" związana z wręczaniem dzieciom prezentów odbędzie się w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia.

Wpisowe to minimum 100 zł od zespołu - kierowcy i pilota, ale mile widziane będą większe sumy, które w całości przekazane zostaną dla dzieci z domu dziecka. Zapisy proszę składać na adres poczty elektronicznej sebek.grela@wp.pl. Osoby, które zapiszą się do 20 listopada 2013 roku otrzymają koszulki, naklejki oraz dyplom uczestnictwa. Przy zapisie proszę podać rozmiary i ilość koszulek.

Dla przypomnienia, podczas akcji „dla Choinki 2011” za zebrane środki kupiliśmy 12 rowerów renomowanej polskiej marki (miny dzieciaków bezcenne), zobacz fotorelację z poprzedniej edycji (hiperlink), a podczas akcji „dla Choinki 2012” za zebrane środki kupiliśmy dla dzieci z Domu Dziecka w Zamościu pralkę automatyczną, dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego przy Domu Dziecka w Zamościu telewizor LCD, dla dzieci z Domu Dziecka w Łabuńkach grę telwizyjną renomowanej firmy.

Ty też możesz współtworzyć tą integrację, bądź razem z nami, integruj się i pomagaj dzieciom, spełniaj marzenia!

Zapraszamy Low Range Team Zamosc4x4.pl

Nawet jeśli nie możesz integrować się razem z nami, to możesz pomóc spełnić rowerowe marzenia dzieci z domu dziecka, przekazując datek z dopiskiem „dla Choinki 2013” na konto partnera akcji Automobilklubu Zamojskiego 24 1020 5356 0000 1102 0048 2091.

Relacja z Integracji 2012
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awo_r1clyJk[/youtube]
Wkrótce pojawi się plakat. Serdecznie zapraszam wszystkich z okolic Zamościa.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”