Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
gueif
Posty: 3
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013
Quad:: kawasaki kvf360
Imię: Marek

Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: gueif » sob 06 kwie, 2013

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. ;) Na forum jestem 1 raz i proszę o poradę. Mianowicie chodzi o zakup mojego 2 quada aktualnie posiadam kawasaki kvf 360 z 2005r . Przygodę z quadami zaczynałem w zeszłym roku i nie wiedziałem tak naprawdę na co się porywam (nie byłem pewny czy mi się spodoba), dlatego nie chciałem wydawać dużej kasy na to hobby więc kupiłem używane kawasaki, ale bardzo mnie ujeło taplanie się w błocie więc postanowiłem przsiąsc sie na cos mocniejszego i tu pojawia się scrambler (2013). Teraz pytanie do was drodzy użytkownicy czy nie będzie to dla mnie jeszcze za mocna maszyna jak już wspomniałem quadami jeżdżę dopiero rok. Proszę o radę i z góry dziękuję. Jeśli macie inne propozycje innych quadów (nowych) za podobną kwotę co s***** to chętnie rozważę ale nie ukrywam że ten quad podoba mi się najbardziej.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Ikar » sob 06 kwie, 2013

Nie odradzę, masz już jakieś doświadczenie, z quadami się obyłeś - wiesz jak to śmiga. Najnowszy Scrambler urzekł pewnie już niejednego quadowca. Wydaje mi się jednak, że jest to maszyna typowa na szybkie szutry, brak bagażników obcięte błotniki, w błocie na 100% sobie poradzi, ale gdy trzeba coś przewieźć, albo podjechać czystym na imprezę - może być już problem.

Rozumiem, że interesuje Cię tylko bulgotanie silnika V, więc ode mnie takie oto propozycje :

- Polaris XP 850
- Arctic Cat Mud pro
- Can am, wszystkie modele oprócz Renegade i osiek
- Kawasaki Brute Force 750 w nowej budzie :)
- CF MOTO X8 Terralander

posprawdzaj może coś Ci przypadnie wizualnie do gustu.

P.S. Nie słuchaj tych co mówią, że za dużo mocy :) Owszem czasem co za dużo to niezdrowo, ale obycie z maszyną i olej w głowie to gwarancja bezpiecznej jazdy :)

Pozdrawiam Artur
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Pingwin Legnica » sob 06 kwie, 2013

Nie słuchaj nikogo tylko spełniaj swoje marzenia i kup najpiękniejszego quada jakiego widziałem tj. Scramblera 850. Jest wyjątkowy, nietuzinkowy, piekielnie mocy, piekielnie szybki, bardzo komfortowy i przepiękny :) Jakościowo będzie to samo co XP850 , komfortowo lepiej bo zupełnie inny zapas, dzwiekowo również - nowy wydech a wygląd spowoduje, że wszystkie renegady, out xxc będą ci oponki szorować :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Ikar » sob 06 kwie, 2013

Ano co Pingwin powie to też prawda, Scrambler jest piękną maszyną, ale czy do błota nie szkoda takiej szybkiej zabawki ?
Ozo Drapers Squad

gueif
Posty: 3
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013
Quad:: kawasaki kvf360
Imię: Marek

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: gueif » sob 06 kwie, 2013

@ Ikar
Jeśli mogę zapytać to dlaczego odradzasz RENAGADE?? (jakieś wady fabryczne?)
Również zastanawiałem się nad tym quadem owszem podoba mi się i chodził mi również po głowie a jest w podobnej cenie. Oczywiście błoto dla mnie musi być co najmniej raz w miesiącu ale po polach też lubie sobie czasami pośmigać :)
Ostatnio zmieniony sob 06 kwie, 2013 przez gueif, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Pingwin Legnica » sob 06 kwie, 2013

Ja też Ci renię odradzę jest mnóstwo na to powodów, NIGDY bym sobie tego nie kupił a scramblera to tylko kwestia czasu


ps. Renia jest brzydka jak kupa... :(
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Ikar » sob 06 kwie, 2013

Szukasz quadzika który się w błocie lubi kąpać. Taka reńka owszem nie ma z tym problemów, ale po każdej wizycie w głębszej kałuży rajder musi wypluwać piach z zębów :)

Renegade to taki outlander bez plastików. Nie odradzam jeśli lubisz być cały w błocie to jest to quad dla Ciebie.

P.S. Jakbym miał wybierać między Scramblerem a Renegadem, w ciemno brałbym polarisa. Parę razy jeździłem na Reni i nigdy mnie do siebie nie przekonała, ot kwestia gustu ;]
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Pingwin Legnica » ndz 07 kwie, 2013

Artur Renia w blocie ? A tryby serwisowe , niski poziom akumulatora i brak wspolpracy z wyciągarką ?

Oczywiscie jest to przekolorowane ale coś jest na rzeczy. Z piachem masz rację. Na początku to nawet moze być fajnie ale potem ... Ma się dosc...
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

miro12a
Lucky ATV Team
Posty: 204
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Taki fajny
Lokalizacja: Myślenice

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: miro12a » ndz 07 kwie, 2013

Nie wiem czemu polecacie koledze polarisa Scramblera. Czy któryś z Was miał okazję przejechać się tym quadem? Skąd macie taką opinię o tym Polarisie? Testowaliście? Bądźcie obiektywni i kierujcie się doświadczeniem a nie opiniami z sufitu.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Przymiarka do: POLARIS SCRAMBLER 850

Post autor: Ikar » ndz 07 kwie, 2013

Miro to po prostu kwestia gustu, żadne doświadczenie scrambler jest dla mnie ładniejszy, kupując go kolego gueif będziesz pionierem w Polsce :) Dlaczego polecam ? Sprzęt jest nowy innowacyjny i "ma ochotę wygryźć dominację canama". Obiektywną opinię może wydać tylko osoba która jeździła - owszem niestety na tym forum nie ma takiej albo jest jedna więc o doświadczenia z tym quadem ciężko.

Danielu, nie powiesz mi że reńka nie radzi sobie w błocie :) pooglądaj filmiki ostacruisera, tutaj przykład :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AD_bzHUEJeI[/youtube]

Za wielką wodą dają radę to w naszych skromnych polskich warunkach też powinny :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”