skradziono Grizzly 660 2006r niebieski Mysłowice

Dodaj ogłoszenie jeżeli SKRADZIONO quada, części lub akcesoria...
ODPOWIEDZ
quadowo90
Posty: 1
Rejestracja: pn 11 mar, 2013
Quad:: grizzly 660

skradziono Grizzly 660 2006r niebieski Mysłowice

Post autor: quadowo90 » pn 11 mar, 2013

w nocy z 05-06. 03 2013 z garażu w Mysłowicach obok Katowic skradziono mi quada marki Yamaha Grizzly 660 z 2006r nr vin JY4AM03Y47C106208, quad był doposażony w wiele dodatków takich jak ,aluminiowe osłony spodu aluminiowe (w dniu kradzieży nie miał założonych osłon na tylne wahacze) snorkle 3 z przodu oraz jeden z tyłu. aluminiowe felgi z tyłu ofset 5+ z oponami maxxis alltrack. kuferek explorer z przodu, gaśnica dodatkowe halogeny, filtr powietrza k&n, podwyższenie kierownicy oraz założona kierownica taka jak do motocrossu, przewody w stalowym oplocie bez hamulca przy nodze ponieważ tylny hamulec został zamontowany tylko pod pompkę w ręce a na przód z klamki wychodziły dwa przewody, wyciągarka warn xt30 na syntetyku, rama była spawana z przodu przy mocowaniu wahacza i to tyle jak na obecną chwilę pamiętam

a teraz coś o kradzieży, tak jak wspomniałem w tą noc skradziono quada z garażu, złodzieje nie weszli ani przez bramę ani przez dzwi tylko przez malutkie okienko na wysokości ok 3-3.5m okienko było wielkości 40x40cm, musiał być ktoś bardzo mały bądz jakiś małolat. Bramę miałem zamkniętą na rygle od środka a dzwi na śruby więc nie dało by się tak łatwo włamać ale o okienku bym się nie spodziewał :/ ten ktoś otworzył bramę oraz musieli wsadzić quada na auto ponieważ nie było śladów quada na ziemi. Zdjęcia wrzucę zaraz jak tylko nauczę się je ładować na forum,

Mam nadzieje że się znajdzie :zalamka:

ODPOWIEDZ

Wróć do „SKRADZIONO”