RedRally

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » śr 20 lut, 2013

LEJEK pisze:mayerx - z drugiej strony jak ma być 70 + 50 km, trasy, to nie może być non stop po bagnach i błocie...... dasz rade...... Mayer, będę trzymał za Ciebie kciuki w błocie......
hmm.... :myśli: .... przypomnę sobie jak to było na początku ... chaos i 100 m 3 godz :)
LEJEK pisze:..... żeby Mayerowi nie było smutno, to nawet o Extreme myślę .............. najwyżej będę jechał za nim.... jak dam radę.... ??
Jadę w doborowym towarzystwie, wiec nie musisz martwić się o moje samopoczucie :figielek:
czy dasz radę ... :myśli: ... pisałem wcześniej że po 30 jakoś pod górę mam wiec pewnie mnie przegonisz :)
zapisuj się i nie marudź (pingwin nie chce zakładać spódniczki i szuka wymówek :wyśmiewacz: ) .... a może z Bubu sprawdzicie jak się sprawują Wasze modernizacje.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: RedRally

Post autor: Pingwin Legnica » śr 20 lut, 2013

Mayer wszyscy wiedzą, że Renata Cię uwsteczniła i po ostatnim dzwonie twoje ambicje spadły do zera. Założę się że team Bubu i Lejek w tamtych warunkach położą Cię na łopatki ... i na dodatek będą Ci stawiali wódkę, kiedy Cię zdublują :)

i najważniejsze tutaj nie będzie trzeba czytać roadbooka tylko czasem popatrzeć w nawigację więc szanse się wyrównują :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » śr 20 lut, 2013

mayerx pisze:Założę się że team Bubu i Lejek w tamtych warunkach położą Cię na łopatki ... i na dodatek będą Ci stawiali wódkę, kiedy Cię zdublują
że tak skromnie zapytam w jakich "tamtych" i o jaki dubel chodzi - trasa ma 70 km wiec to nie pętla :P

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » śr 20 lut, 2013

Pingwin Legnica pisze:Mayer wszyscy wiedzą, że Renata Cię uwsteczniła i po ostatnim dzwonie twoje ambicje spadły do zera
no coś w tym jest ... zero ambicji we mnie ... hmmm ... wsiadam i cieszę się że jadę no i że wracam :)

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » śr 20 lut, 2013

Wiem Mayer, że towarzycho masz spoko i nic mi do tego....... :-)
Przestaję się mądrzyć i lecę Bubu namawiać..... ale to raczej się nie uda.....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » czw 21 lut, 2013

Mayer, ile ty gościu masz lat, że mówisz: "po trzydziestce to jakoś nie bardzo....." ??????

Ja wczoraj skończyłem 36.... i czuję się świetnie, i nawet uważam, że za świetnie, bo od paru miesięcy latam na Quadzie i coraz lepiej się na nim czuję...... tak mi się przynajmniej wydaje ... :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » pt 22 lut, 2013

LEJEK pisze:Mayer, ile ty gościu masz lat, że mówisz: "po trzydziestce to jakoś nie bardzo....." ??????
Taki żarcik - nie bierz tego dosłownie :) (w listopadzie skończyłem równe 30 - stąd ta moja żartobliwa interpretacja wieku - bo już 1,5 miesiąca ciągle "coś" hi hi )
LEJEK pisze:Ja wczoraj skończyłem 36..
No to wszystkiego naj .... :)

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » pt 22 lut, 2013

Dzieks..... !!!!!! :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » sob 23 lut, 2013

Lejek i co zapisany już ?

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » ndz 24 lut, 2013

kurde, biję się z myślami..... ale chyba się zapiszę :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”