POLSON !!!!

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
NOWIK
Posty: 37
Rejestracja: sob 14 kwie, 2007

POLSON !!!!

Post autor: NOWIK » ndz 17 cze, 2007

zwlekałem z napisaniem tego postu ale czara goryczy sie przelala :twisted: ,jak pamietacie w kwietniu kupilem w tej firmie polarisa 800 :twisted: ,na drugi dzien zwrocilem uwage na stuki w skrzyni biegow i po prawej stronie w silniku (rozpisywałem sie o tym na forum) firma POLSON stwierdziła ze mozna to naprawic na gwarancji ALE LEPIEJ I SZYBCIEJ za gotowke (1350zł) na drugi dzien zawiozlem quada do nich ,własciciel stwierdził ze to normalne :twisted: i ze jestem przewrazliwiony :!: ale na forum QUADZIKA znalazłem posty miedzy nim a MARCOLIFE ze jednak jest rozciągniety łancuch w napedzie .przedemna palił głupa. sprzet przestał tam 3 tygodnie, zapłaciłem :twisted: .w moich postach od poczatku zwracalem uwage na dziwne stuki-klekot pod kapa silnika, quadem przejechałem 170km ,i 17 maja wstawiłem do innego serwisu .stwierdzili ze
.1 - naciagneli mnie na poprzednia naprawe bo powinni to zrobic w ramach gwarancji :twisted:
2- sprzedali mi sprzęt z uszkodzonym-skonczonym silnikiem, poprostu ten klekot to sworzen na tłoku, rozwalone lozyska, peknieta zebatka i NAJLEPSZE NA KONIEC :twisted: USZKODZONY WAŁ :twisted: :twisted:
zadzwoniłem w piatek do POLSONU i ich pracownik powiedzial mi ze ten co im sprzedawał w h..a ich zrobił :twisted: :!: ale przeciez to sa znajomi :!:
i zgodze sie z szefem POLSONU ze nie zapłaciłem duzo za polarisa 800, ok :!: ale jak za sprzet ktorym przez 3 miesiace przekólałem 180km a 7 tygodni juz spedzilem w serwisie to BARDZO DUZO :!: :!: a suma 23000 +1350=24350 zl za cos co nie jezdzi to mało czy duzo.naprawiaja mi to w ramach gwarancji inaczej doszloby 3000-5000 zł :twisted: poprostu sprzedali mi szrota , mieli go 3 tygodnie na warsztacie i wypchneli zeby sie go pozbyc, a ich mechanik nadaje sie do wymiany klockow hamulcowych , jezeli nie slyszy ze z silnikiem jest cos nie tak :twisted: a dla potwierdzenia posiadam opinie na [pismie } z obecnego serwisu. pozdrawiam firme POLSON :twisted: jak podejmujecie sie sprzedazy komisowej itp to sprawdzajcie sprzet a nie firmujcie go autoryzowanym serwisem złomu :!:

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 17 cze, 2007

dziękujemy za reklamę.............bardzo ciekawie ubarwiasz :wink: i zamieniasz fakty miejscami.......takie twoje forumowe prawo.

pozdrawiam i życzę więcej jazdy.
.:GALEON:.

Kawabahama
Posty: 36
Rejestracja: pn 11 cze, 2007
Lokalizacja: okolice Otwocka
Kontakt:

Post autor: Kawabahama » ndz 17 cze, 2007

Ja nie bardzo rozumiem o co chodzi skoro sprzęt jest na gwarancji? :?:
sprecyzuj Nowik, bo oskarżenia są bardzo mocne .
Jesli inny serwis uznał gwarancje to znaczy iż jest to wada fabryczna? Tak czy nie?
:?:
Kawa KVF 650 Praire
Jak sie włącza drugi bieg ???!!!

NOWIK
Posty: 37
Rejestracja: sob 14 kwie, 2007

Post autor: NOWIK » pn 18 cze, 2007

sprzet kupiłem uzywany,
KONIEC TEMATU

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 18 cze, 2007

Bicie piany....
3fun - bo quady są naszą pasją

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 18 cze, 2007

Używany sprzęt na gwarancji... masz papier na tą gwarancję?
KINGSAJZ dla każdego!!!!

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » pn 18 cze, 2007

A co w tym dziwnego,że używany i na gwarancji sam swego czasu kupiłem 2 letniego Peugota w salonie gdzie dano mi extra dalsze 12 m-cy gwarancji. :lol: Odp. sprzedawcy bardzo lakoniczna.
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Awatar użytkownika
KoKoS
Posty: 301
Rejestracja: wt 20 mar, 2007
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: KoKoS » pn 18 cze, 2007

Panowie sprzęt na gwarancji to rzecz normalna, tymbardziej że kupił quada w autoryzowanym salonie, tyle że quad miał trochę przejechane.

Wydaje mi się że NOWIKOWI, chodziło o to że w danym servisie są słabi mechanicy i naciągneli go na 1350pln.... To wywnioskowałem z tego postu....
PoZdRo FoR All
odpalając potwora
moje poglądy się zmieniają, zaczynam inaczej myśleć...

grot
Posty: 209
Rejestracja: czw 08 lut, 2007

Post autor: grot » pn 18 cze, 2007

Jak się kupuje używany sprzęt to się należy spodziewać, że może coś się z nim dziać. Nie rozumiem całej sprawy z tymi gwarancjami i na pewno na forum nie ma szans jej wyjaśnić.
Mój sprzęt naprawiany był w Polsonie i było/jest ok.
KQ 700

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » pn 18 cze, 2007

Pewnie to było po prostu nieporozumienie i pomyłka jakiegoś pracownika.
W ogóle NOWIK to nie napisałeś, jak się to wszystko skończyło.
Pozdrawiam Mikołaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”