Nie zapala Quadzik

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Babllo
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 lis, 2020

Nie zapala Quadzik

Post autor: Babllo » śr 18 lis, 2020

Witam, mam problem coś z elektryką nie chce zapalić tak jakby prądu nie było(starter jest w 100% sprawny) dobra przechodząc do rzeczy. Wciskając prawy hamulec nie świeci się tylna żarówka (jest potrzebna do zapłonu-starter) Szukałem po przewodach czy są okej i zauważyłem że kabelki lecące od lewego hamulca są "stopniałe" wymieniłem i nadal to samo palą się dodam że przy stacyjce też się "pali" czarny kabelek. I od regulatora napięcia czarny kabel "se wyszedł" poprostu tak jakby był aby wsadzony i tyle.I mam pytanie czy to wina tego regulatora napięcia? Może miał ktoś podobny problem.
Ostatnio zmieniony śr 18 lis, 2020 przez Babllo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Nie zapala Quadzik

Post autor: jarecki13 » śr 18 lis, 2020

Jeśli mowa o hamulcu na kierownicy to za możliwość odpalania odpowiada tez czujnik który jest na końcówce klamki przy jej mocowaniu , ten czujnik oddaje charakterystyczne kliknięcie jak wciśnie się hamulec , tak jest w rinconie , jak puścisz hamulec sprawdź miejsce gdzie dźwignia dotyka i czy jest tam czujnik jeśli jest to sprawdź go czy nie jest uszkodzony

Babllo
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 lis, 2020

Re: Nie zapala Quadzik

Post autor: Babllo » pn 23 lis, 2020

Nie nie jest uszkodzony działa prawidłowo nwm w czym szukać... bo zostaje mi aby odpalenie na krotko na rozrusznik... a da sie ominac ten hamulec? Zeby od razu ze startera ruszyl?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”