Ltz 2008 r

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
ODPOWIEDZ
Radzik_1995
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 maja, 2016
Quad:: Suzuki Lt-Z , już nie bawem :)
Imię: Radosław

Ltz 2008 r

Post autor: Radzik_1995 » wt 24 maja, 2016

Witam serdecznie ! :) Kochani , jestem nowy na forum , za wszelkie błędy , nie dopatrzenia , itp z góry Przepraszam !

Na początek się przedstawię : Nazywam się Radek , mam 21 lat mieszkam w małej wsi na Mazowszu :) Od kilku lat marzyłem o Suzuki ltz 400 aż, w końcu po dwóch latach pracy , oszczędzania itd stać mnie na kupno mojej pierwszej lt-zuni :P I teraz to , co skłoniło mnie o napisanie tego posta , a więc .. Po długich obserwacjach allegro i olx trafiła się aukcja z mojego punktu widzenia godna uwagi . Chciałem was prosić o obejrzenie tej aukcji i kilka słów porady .. Na co zwrócić uwagę w tych modelach ? Czy w waszej ocenie warto jechać te 180 km go oglądać ? Link podaję poniżej , jeszcze raz , proszę o wyrozumiałość :) Pozdrawiam .
http://allegro.pl/quad-suzuki-ltz-400-s ... 84132.html

Awatar użytkownika
flondi
Posty: 4
Rejestracja: czw 28 lip, 2016
Quad:: Suzuki LTZ 400
Imię: Dominik
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ltz 2008 r

Post autor: flondi » sob 30 lip, 2016

Warto, warto i jeszcze raz warto ! Quad jest świetny, jeden z mniej awaryjnych quadów, na pewno mocy Ci nie braknie, o to się nie bój. W suzi się zakochasz i z nią zostaniesz na zawsze, jedź oglądać póki jeszcze jest ;) Zwróć ogólnie uwagę standardowo, na sprzęgło i skrzynie biegów, jak się przejedziesz to zobaczysz czy ładnie wchodzą biegi, czy nic nie szarpie itd. :)

Awatar użytkownika
Ori_2
Posty: 326
Rejestracja: pn 04 sty, 2016
Quad:: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ltz 2008 r

Post autor: Ori_2 » sob 30 lip, 2016

http://olx.pl/oferta/quad-suzuki-ltz400-ltz-400-mozliwosc-rejestracji-CID5-IDgtY8P.html#bc5fc610fa

za te pieniądze możesz mieć Suzuki LTR 450, pogadaj z gościem z linka, ściągają sprzęty z hiszpani, za 10tyś będziesz mieć z papierami maszynę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”