Linhai Allroad Challenger 300 4x4

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Linhai
ODPOWIEDZ
damiano
Posty: 3
Rejestracja: wt 01 maja, 2007
Lokalizacja: poznań okolica

Linhai Allroad Challenger 300 4x4

Post autor: damiano » wt 01 maja, 2007

Proszę o opinie na temat challengera 300 4x4, może ktoś go ma? przymierzam się do niego.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pn 11 cze, 2007

Ładna KUPA Poprostu SHIT boi sie wody i wogóle jazdy :lol: Błagam cie kup cos innego nawet jakąś starą yamahe obojetnie co ale nie LINHAIA
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

arnold
Posty: 4
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: arnold » ndz 16 wrz, 2007

Mam i kilka bagienek zaliczyłem i cena do jakości pasóje :lol:
arnold

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » pn 17 wrz, 2007

Naprawde warto kupić starą Yamaszke, Honde itp.
Coraz więcej takich "quadów" jak LINHAI pojawia
się na rynku, ale nie są godne uwagi,
chyba że ktoś ma zamiar więcej grzebać, niż jeździć :wink:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
bk101
Posty: 8
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bk101 » wt 02 paź, 2007

Wypowiem się, choć widzę że temat już kilka tygodni temu się zakończył. Mam linhaja i mogę coś na ten temat powiedzieć, a nie jestem bynajmniej osobą, która to co kupiła uważa za najlepsze i nie ma dyskusji (tak chyba Kaczyńscy mają :) ).
Prawda podstawowa: linhaj wymaga grzebania. Nie mam na myśli, że wymaga naprawiania ale wymaga poprawek, samemu robionych przeglądów, konserwacji i usuwania małych usterek. W porównaniu do Kymco 500 ewidentnie to zupełnie inna jakość wykonania (na korzyść Kymco). Cena jest też inna i tu trzeba sobie rozważyć. Nie prawdą natomiast chyba jest, że nie nadaje się do jazdy i to nawet w trudnym terenie. Fakt kolejny to, że trzeba uszczelnić skrzynię pasową, żeby się woda łatwo nie nalewała. Jeżeli to się wykona i przegląda się go w miarę regularnie dbając o ogólną kondycję pojazdu to nie można narzekać. Wiele osób, które jeżdżą tymi quadami bardzo sobie chwalą i uważają je za bezawaryjne sprzęty. Wspomnieć trzeba, że Yamacha czy inne japońskie marki to nie są przy takim użytkowaniu sprzęty bezawaryjne. One się psują co widziałem na własne oczy i to nawet całkiem nowe sprzęty. Wydatek na części jest w tedy spory.
Jeżeli ktoś lubi od czasu do czasu coś pogrzebać, sprawdzić dokręcenie, zakonserwować, np. osłonić elektrykę która wyjściowo jest średnio osłonięta itp. to może go kupić i się nim cieszyć. Poza tym jest dużo linhaji które jeżdżą latami w wypożyczalniach. Może to coś oznacza.

kyrtap21
Posty: 1
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Quad:: linhai 300 4x4
Imię: Patryk

Re: Linhai Allroad Challenger 300 4x4

Post autor: kyrtap21 » pn 28 mar, 2011

mam taki sprzęt oto kilka moich spostrzeżeń
nie jest to sprzęt wyczynowy
ma słabo zabezpieczoną elektrykę oraz komorę pasowa
to dwa główne mankamenty które trzeba dopracować aby sprzęt można było topić. Obydwa problemy można samemu dopracować. Mnie osobiście sprzęt miło zaskoczył bez problemu pokonuje bardzo trudne wzniesienia nieźle se radzi w błocie . Ja jeżdżę raczej rekreacyjnie ale od czasu do czasu lobię wjechać w jakieś błotko i sprzęt naprawdę daje rade.
Na pewno dużym plusem jest cena
sprzęt jest wygodny i bardzo łatwy w obsłudze

Awatar użytkownika
tomala0977
Posty: 209
Rejestracja: pt 10 sie, 2012
Quad:: allroad 300is 4x4
Imię: tomek
Lokalizacja: WL

Re: Linhai Allroad Challenger 300 4x4

Post autor: tomala0977 » pn 27 sie, 2012

witam, mam allroad 300is, ostatnio wbiłem się nieraz w ostre błoto i wodę, dawał radę dopuki niezalało paska ale to tak na marginesie, mam pytanie, jakie macie obroty silnika przy 50km/h bo obawiam się że przypaliłem sprzęgło, albo napiszcie jak to sprawdzić,
POZDRAWIAM

cf 300 4x4
Posty: 4
Rejestracja: śr 03 lut, 2016
Quad:: allroad 300 4x4

Re: Linhai Allroad Challenger 300 4x4

Post autor: cf 300 4x4 » śr 03 lut, 2016

witam, posiadam allroada 300 4x4 i mam problem z przdnim napedem a mianowice gdy mam zalaczone naped na 2x4 to gdy tylnie koła ,, miela w miejscu" to automatycznie zalacza sie przedni naped. co jest przyczyna ? bardzo prosze o pomoc

POZDRAWIAM :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Linhai”