Joyner Explorer 250 cm

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami pozostałych marek...
ODPOWIEDZ
winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Joyner Explorer 250 cm

Post autor: winicjusz007 » ndz 14 sty, 2007

Witajcie ! Potrzebuję waszej pomocy. Mam zamiar kupić quada Joyner Explorer 250 cm. Na polskich stronach nie znalazłem nic na jego temat. Jest sporo wiadomosci na niemieckich stronach neta gdyz sporo tego tam jeździ. Gdyby ktoś przekazał mi jakiekolwiek informacje na jego temat byłbym wdzięczny. Pozdrawiam .

atv killer
Posty: 23
Rejestracja: czw 07 wrz, 2006

Post autor: atv killer » ndz 14 sty, 2007

Fakt na polskich stronach nic nie piszą o tym quadzie.
Ja znalazłem trochę informacji na jakiejś (chyba duńskiej) stronie:
klima-varme.dk/joyner_explorer_250.htm

winicjusz007 wytłumacz mi tylko po co chcesz kupić quada, którego w Polsce nikt nie sprzedaje. Prawdopodobnie będziesz miał problem z serwisem i częściami, wszystko będziesz musiał kupować za zachodnią granicą.

Awatar użytkownika
sXat
Posty: 134
Rejestracja: pn 23 paź, 2006
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: sXat » ndz 14 sty, 2007

quada ktory wg mnie wyglada na tandete. nie sztuka wydac od tak kase, sztuka wydac ja z glowa a atv killer pisze swiete slowa ;)
Jezdze z ssquadem ;)

winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Post autor: winicjusz007 » pn 15 sty, 2007

atv killer:
Fakt na polskich stronach nic nie piszą o tym quadzie.
Ja znalazłem trochę informacji na jakiejś (chyba duńskiej) stronie:
klima-varme.dk/joyner_explorer_250.htm

winicjusz007 wytłumacz mi tylko po co chcesz kupić quada, którego w Polsce nikt nie sprzedaje. Prawdopodobnie będziesz miał problem z serwisem i częściami, wszystko będziesz musiał kupować za zachodnią granicą.

Atv killer powiem Ci tak . Explorera 250 kupiłem po to by nim jeździć a nie po to by sprawdzać czy ktoś sprzedaje go na polskim rynku. Gdybym nie był przekonany co do jego jakości i aktualnego stanu technicznego to nie kupowałbym go. Wczesniej miałem KYMCO MX-150 i mam juz jakieś porównanie. Ponadto wydaje mi się, że to co maja nasi sąsiedzi zza Odry niebawem trafi do naszego kochanego kraju a ktos w końcu musi przetrzeć szlaki. Dlaczego to nie mam być ja....
Ostatnio zmieniony pn 15 sty, 2007 przez winicjusz007, łącznie zmieniany 1 raz.

winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Post autor: winicjusz007 » pn 15 sty, 2007

sXat:
quada ktory wg mnie wyglada na tandete. nie sztuka wydac od tak kase, sztuka wydac ja z glowa a atv killer pisze swiete slowa ;)

W moim przekonaniu kiepski wygląd nie zawsze stanowi o tandecie. To tak jak z kobietą czasami mało urodziwa może byc niezłą kochanka w łóżku i dostarcza ci wielu satysfakcji......
Ostatnio zmieniony pn 15 sty, 2007 przez winicjusz007, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » czw 18 sty, 2007

Trochę Ci się dziwię że kupiłeś taki sprzęt skoro wcześniej miałeś Kymco. Zamiast ,,po bożemu,, :) zainwestować w MXU czy KXR 250 zdecydowałeś się na kupno totalnie nieznanego quada. Wygląd może i ma drugorzędne znaczenie, chociaż tu też bym się spierał, ale fakt, że quad nie jest sprzedawany na polskim rynku moim zdaniem całkowicie go przekreśla. Pomyślałeś co z serwisem? Przecież nawet jakby się nie psuł to potrzebujesz robić przeglądy. Nawet głupie zużyte klocki hamulcowe mogą uziemić sprzęt na wiele tygodni. A co będzie jak rozwalisz amortyzator, felgę czy jakąkolwiek inną ważniejszą część?
Ale to Twój wybór. Życzę powodzenia.
MERIT

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 18 sty, 2007

winicjusz007 a miales takiego dobrego quada :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » wt 23 sty, 2007

Wiesz co winicjusz007 Twoje porównanie quada do laski przypomniało mi pewien dowcip.

Wiesz co ma wspólnego brzydka laska ze starą motorynką?
- na jednym i drugim fajnie się jeździe póki kumple nie zobaczą...

miłej zabawy z nowym quadem...
MERIT

winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Post autor: winicjusz007 » sob 10 lut, 2007

Dzisiaj odpowiem wszystkim, którzy chcieli by kupić Joynera Explorera 250.
Miałem go 1 miesiąc. Krótko - ale tylko dlatego, ze szukam czegoś wyjątkowego dla mnie. Joyner czaruje wyglądem, estetyką wykonania, wielkością, wyposażeniem. Wg mnie jest to quad raczej przeznaczony do jazdy szosowej i w terenie mało urozmaiconym. Kiedy go sprzedawałem miałem wielu chętnych do kupna a wysoka cena , którą uzyskałem świadczyć może tylko o tym , że quad się ludziom podoba.

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » pn 12 lut, 2007

winicjusz007:
W moim przekonaniu kiepski wygląd nie zawsze stanowi o tandecie. To tak jak z kobietą czasami mało urodziwa może byc niezłą kochanka w łóżku i dostarcza ci wielu satysfakcji......
winicjusz007:
Joyner czaruje wyglądem, estetyką wykonania, wielkością, wyposażeniem.
No to w końcu jaki był? - taki kiepski czy taki czarujący? Zresztą to nie pierwsza hm -nieścisłość... w Twoich postach - 14 stycznia napisałeś, ze chcesz kupic quada a już 15 że go kupiłeś - przyznasz, że to ciekawe. Poza tym szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć w to co piszesz skoro był tak wspaniały to czemu go sprzedałeś po miesiącu? Ciekawe jaka to była ta wysoka cena którą rzekomo uzyskałeś i skąd wytrzasnąłeś tych wielu chętnych skoro nawet na markowe quady po niezłej cenie nie tak łatwo znaleźć kupca. Nie rób sobie jaj z ludzi przyjacielu i nie pisz bajek.
MERIT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe marki”