honda? yamaha? kawasaki? polaris? linhai?

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
pawelwiecz
Posty: 76
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009
Lokalizacja: Oława

honda? yamaha? kawasaki? polaris? linhai?

Post autor: pawelwiecz » śr 19 maja, 2010

witam.
przymieżam sie do kupna quada 4x4. miałem już kodiaka ale był za drogi w utrzymaniu jak na mój portfel :(
teraz się troszeczke poprawiło wiedz proszę o pomoc bo nie wiem co warto sprawdzić.
szukam jakiegoś nie drogiego( do 6000 ) quada 4x4
wiem że zbyt dużego wyboru nie mam ale jak mam przejechać pół polski i oglądać coś so jest do du... to mi sie krew gotuje.
prosze o wasze opinie:
co jest lepsze w lekkim terenie
co jest tańsze w eksploatacji ( spalanie, części )
co jest bardziej bezawaryjne
w gre wchodzą sugerując jie allegro:
honda 300 4x4 ( trx, big red itp )
yamaha big bear 400 4x4
polaris diesel 400 d-bat
kawasaki klf 300 4x4
linhai 300 4x4

wypowiedzcie sie prosze a jak macie jakieś propozycje na sprzedaż to też chętnie sprawdzę
na bezdrożach

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: honda? yamaha? kawasaki? polaris? linhai?

Post autor: Mieszko123 » czw 10 cze, 2010

Ja mam Suzuki Eiger na sprzedaż ale raczej nie na twój stan a co do maszyn to
wydaje mi się że linhai jest z tych Gadów na ostatnim miejscu juz chyba lepiej Kymco
Polaris jest mało komfortowy (pewnie zaraz dostane pojazd od Polsona :D hehe) ale to Diesel wiec spalanie inne niz w reszcie sam nie wiem bo jezdziłem mało na tym modelu ale jesli sam masz przekonanie do tej marki to ją kup wszyscy miłośnicy są zadowoleni z Polarisa a ci co patrzą obiektywnie raczej neutralnie ale to zalezy od gada jaki się trafi Honda i Kawasaki są bardziej awaryjne niż Yamaha chociaż nie wiem jak te modele z tego najrosądniejszym wyborem będzie albo Yamaha albo Kawasaki szukaj z tych modeli chyba ze jesteś miłośnikiem innej marki to wtedy szukaj w niej bo ja np. wiem ze Grizzly 700 nie przeszedł oczekiwań i wszyscy na niego narzekają ale jak by mi się trafiła okazja to bym oddał wszystko za niego więc ... jak uważasz Wszystkie cztery Quady są dobrej marki i mam do nich pełne poważanie co do linhaia mówię od razu że lepiej Kymco a jak masz wydać grubą kase to lepiej kup te cztery wyżej bo wiadomo Kymco tez nie przewyższa Japończyków i Polara tyle na ten temat
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

pawelwiecz
Posty: 76
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009
Lokalizacja: Oława

Re: honda? yamaha? kawasaki? polaris? linhai?

Post autor: pawelwiecz » czw 10 cze, 2010

dzięki
ja tez nie wybrałbym linhaia ale tu jest różnica pod wzgledem yamaha z 198X czy linhai z 2009 a poza tym naprawic linhaja to nie sa takie same koszty jak japonczyki. mialem kodiaka 400 z 2002 roku i wiem ile kosztuje utrzymanie takiego quadzika. kupilem za 9000 wlozylem 3500 sprzedalem ledwie za 1000 po roku jazdy. :-(
ale dzieki.
co do polarisa w dieslu to czytalem na forum ze bardziej nadaje sie dla 70 letniego farmera niz na przeprawy.
masz jakies doswiadczenia???
na bezdrożach

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: honda? yamaha? kawasaki? polaris? linhai?

Post autor: Mieszko123 » sob 12 cze, 2010

Nie za bardzo bo nie jeździłem na tym modelu tylko zrobiłem z pół kilometra na takiej jakby jeździe testowej . Na codzień jezdze Suzuki
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”