HONDA TRX 400 4x4 - problem z przednim napędem

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
djmp9
Posty: 82
Rejestracja: pt 24 sie, 2007
Quad:: www.minikoparkawroclaw.pl
Imię: www.minikoparka.hekko.pl
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

HONDA TRX 400 4x4 - problem z przednim napędem

Post autor: djmp9 » sob 17 maja, 2008

witam, posiadam honde trx 400 4x4 z 2004 r, ostatnio zaczęły mi sie dziać jakieś "jaja" z przednim napędem, mianowicie po przejechaniu jakiegoś dystansu lampka od załączonego napedu 4x4 zaczyna mrugać i wtedy naped przestaje działać. 4 razy mrugnie szybko.. chwila przerwy i znów cztery razy, po zrestartowaniu silnika problem zanika na pare chwil po czym znów następuje.Czas nie jest bliżej określony, rożnie bywa. I teraz takie oto pytanie do was kochani quadowcy - czy macie jakies pomysły czym to jest spowodowane ?? sprawdzałem olej w przednim dyfrze.. niby jest. Ma ktos może informacje co oznacza ten błąd ? bardzo prosze o pomoc
HONDA RINCON 650 2005 r
ITP T7 12' + ITP Mud Lite XTR 26'

HONDA RANCHER 400 4x4 2004 r

Awatar użytkownika
djmp9
Posty: 82
Rejestracja: pt 24 sie, 2007
Quad:: www.minikoparkawroclaw.pl
Imię: www.minikoparka.hekko.pl
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: djmp9 » pn 19 maja, 2008

nikt mi nie pomoże :( bardzo prosze o jakies podpowiedzi co moze byc przyczyną...
HONDA RINCON 650 2005 r
ITP T7 12' + ITP Mud Lite XTR 26'

HONDA RANCHER 400 4x4 2004 r

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 19 maja, 2008

Ja ci pomogę, bo mam serwis manual. Tylko musisz zadzwonić do mnie lub mi przypomnieć. 5 mignięc to był czujnik położenia angle sensor, 4 muszę sprawdzić.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Slawko
Posty: 1
Rejestracja: czw 08 cze, 2023
Quad:: Honda forman 450
Imię: sławek

Re: pytanie

Post autor: Slawko » czw 08 cze, 2023

djmp9 pisze:
sob 17 maja, 2008
witam, posiadam honde trx 400 4x4 z 2004 r, ostatnio zaczęły mi sie dziać jakieś "jaja" z przednim napędem, mianowicie po przejechaniu jakiegoś dystansu lampka od załączonego napedu 4x4 zaczyna mrugać i wtedy naped przestaje działać. 4 razy mrugnie szybko.. chwila przerwy i znów cztery razy, po zrestartowaniu silnika problem zanika na pare chwil po czym znów następuje.Czas nie jest bliżej określony, rożnie bywa. I teraz takie oto pytanie do was kochani quadowcy - czy macie jakies pomysły czym to jest spowodowane ?? sprawdzałem olej w przednim dyfrze.. niby jest. Ma ktos może informacje co oznacza ten błąd ? bardzo prosze o pomoc
djmp9 pisze:
pn 19 maja, 2008
nikt mi nie pomoże :( bardzo prosze o jakies podpowiedzi co moze byc przyczyną...
Mam pytanie doszedłeś do tego co było przyczyną bo niestety mam ten sam problem :( i nie mam pojęcia co to może być

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”