Hello

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Ginox
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 lis, 2020
Quad:: Shineray 250
Imię: Jarek

Hello

Post autor: Ginox » ndz 01 lis, 2020

Cześć

Ja z rejonu Jelenia Góra, z Lubiechowej. No nie sądziłem ze mnie jeszcze w tym wieku (38) złapie zajawkę ale dostałem go niechcący - stał 1,5 roku nie tknięty. Potem sprzątałem musiałem go wyciągnąć, przyszła potrzeba aby jakiś piach chyba przewieźć czy coś. No i przywiozłem, tydzień później tez coś gospodarczo i pare innych razy. Potem karniak w teren i dzień po dniu zacząłem na nim siedzieć.
Pędziłem do domu a w głowie tylko jak wyskubać pare min na quada.
Początkowo dres i trampki, ale zaraz był nowy kask i gogle- niedawno buty Maverick. Jeszcze czekają mnie spodnie i bluza.
No i tyle ....
Omawiana maszyna to LEVIN Shineray 250, ale pomału myśle nad zmianą. Na tym się chyba nauczyłem, jeżdżę nim coś chyba 2 rok. Celuje w quada przeprawowego, nie mam zamiaru wykręcać czasu na torach.
A remonty, tuning, bieżace naprawy etc. - jak najbardziej ale nie znoszę prowizorek i kiczu. Robię to zwykle jak w książce lub przesadycznie lepiej. Raczej nie mam patentów na drutach i taśmach, choć nieraz są w 1 fazie testów to po próbie przerabiam na cacy.

Łoooo chyba tyle, wczulem się trochę w prośbę Admina i chyba napisałem wszystko

Siema

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Hello

Post autor: tede74 » pn 02 lis, 2020

Witamy na forum 👍
:I love POLARIS:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”