FREEandFUN - pierwsze wrażenia

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

FREEandFUN - pierwsze wrażenia

Post autor: MaciekP » pn 28 kwie, 2008

Tak więc wpadłem tam na 15 minut.
Sklep okazały na wylocie z Warszawy.
Wszystko pachnie nowością. Dużo sprzętu i ciuchów.
Dobrze przygotowane stoiska quadowe. Widac, że kwitnie współpraca z dużym dystrybutorem częsci quadowych w Polsce.
Widac także, że dobór akcesoriów jest podyktowany doświadczeniem 2Cana i jest naprawdę dobry. Wszystkie podstawowe typy opon, uchwytów GPS owcyh, skrzynki, wyciagarki Warna i Come-up itd.

Nie wiedziałem tyle dobrego w jednym miejscu. Wielki +.

Widac tez, ze dopiero wszystko się dociera, bo montowane są jeszcze ostatnie elementy wystroju, gniazka elektryczne itp.

Sprzedawcy są zmotywowani i "podnieceni". Nie widac po nich nudy i rutyny. Co ciekawe jest to prawdziwy TLUM!

Niestety ceny są nienegocjowalne i raczej bliższe cenom sugerowanym przez producenta/dystrybutora niż atrakcyjne na niższej marży (próbowałem negocjowac intercom bluetoothowy....700zł)

Musze jednak przyznać, ze KQ750 w sklepie za niewiele ponad 31tys to propozycja niezła. Co prawda to "golas", ale to już warte zastanowienia i poważnego porównania z szarym importem.

Brakowało mi jasnego oznaczenia, że na piętrze jest coś ciekawego do zobaczenia. Brak jasnych, widocznych strzałek, drogowskazów.

Brak też jakiegoś rozdzielenia działów. Quady powinny byc w jednym dziale :QUADY, niezależnie od marki z wielkim podwieszonym pod sufitem logo: QUADY-ATV i to samo do akcesoriów: QUADY-AKCESORIA a tak to wygląda trochę jak supermarket klasy Biedronki, gdzie wszystko jest porozkładane na podłodze.
Odrobina porzadku by się przydała :język:

Podsumowując, świetny sklep, ale więcej porządku i elastyczności cenowej proszę :oklaski:

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » pn 28 kwie, 2008

a tak na marginesie....baner reklamowy ma napisane:
"NAJKSZY"...trochę wstyd jak na takie przedsięwzięcie.... :P

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » wt 29 kwie, 2008

Szkoda Macku, de Twoja wizyta u nas zbiegla sie z moim wypadkiem i nie moglem Cie wlasciwie przyjac... Oczywiscie taka Persona quadowa zasluguje na szczegolne traktowanie (przy nastepnej wizycie poprawimy sie)zapewniam , ze dostalbys interphona do przetestowania za darmo. Co do elastycznosci cenowej - ta wyznaczaja Karty Stalego Klienta - srebrna, zlota i platynowa. Kazdy zarejestrowany na stronie 3fun moze karte otrzymac. Dla komfortu klientow chcielismy ograniczyc stres "targowania sie" jak na bazarku. Chwilowy brak porzadku spowodowany byl pracami wykonczeniowymi naszej kawiarni. Na przyszlosc dzwon jak bedziesz sie wybieral jak wiekszosc znajomych, nie bedziesz mial problemu z "elastycznoscia cenowa ;)
3fun - bo quady są naszą pasją

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » wt 29 kwie, 2008

Niew wiem co sie stało, ale zycze Ci powortu do zdrowia, lub osobie ktorej wypadek dotknął.

Trochę to sarkastyczny tekst....bo nie jestem żadną personą i nie wymagam zadnego specjalnego traktowania.

Sklep mi sie podoba i pewnie nie raz tam cos kupię.

Nie wygladało na brak porządku, lecz przydalo by sie trochę jasnych oznaczeń, fajnych półek...może to moj chory perfekcjonizm i przywiazanie do detalu....

Zyczę Wam powodzenia projektu,

Maciek

szwaqier
Posty: 100
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kampinos/Sochaczew/Pruszkow
Kontakt:

Post autor: szwaqier » pt 11 lip, 2008

hmm... nawet nie wiem co napisac...
No nic wrazenia opisze jak tylko zakoncze swoja sprawe z 3fun ktora sie juz chwile ciągnie...
In Arsene we trust......

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » pt 19 wrz, 2008

Byłem w 3fun w którąś tam sierpniową sobote ze swoim SP700 i wymiana manszetki na szybko.. i faktycznie szybko, wraz z dodatkowa krotka analiza stanu przegubow, nasmarowaniem czego trzeba. Pani proponowala herbatke a mojego mlodego poratowała zimna woda... Gdzies w srodku budynku zakupilem swietny przełacznik do kierunkowskazow (KTM) uff! wreszcie dziala. a mlody sobie na zakończenie zazyczył breloczek z jakims motorkiem. Pieknie, ceny rowniez piekne :lol: ale czy gdzies jest tanio?? Opinia po 2godzinnej wizycie - profesjonalnie i czysto. Jakbym mial 35tysi na zakup gada to pewnie bym tam kupił. Niestety na razie pozostalo targanie na wlasna reke.

PS
czytajac jeden z poprzednich postow wlasciciela firmy nieco :shock: że niektorzy moga liczyc na specjalne traktowanie a inni nie.. rozumiem, ze sa jakies znizki dla stalych klientow robiacych mega zakupy itd. ale wizje firmy buduje sie nawet na takich co przyjda dziecku pokazac co to ATV...
KQ750axi

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 06 kwie, 2009

Z początkiem kwietnia w serwisie Free&Fun pojawiła się hamownia czyli urządzenie do badania i tuningu pojazdów. Hamownię obsługuje bodaj najbardziej uznany tuner w Polsce Tomek Kędzior. Już można się zapisywać na strojenie lub badanie pojazdów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 06 kwie, 2009

A to bardzo dobra informacja. :oklaski:

Jedna hamownia na 40 milionowy kraj to stanowczo za mało :język_oko:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

GPQUAD
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 sty, 2011
Quad:: polaris

Re: FREEandFUN - pierwsze wrażenia

Post autor: GPQUAD » pn 24 sty, 2011

Serwis do niczego. Wstawione dwa Quady polaris wyjechały z ładna fakturą ale jeżdżą gorzej niż wcześniej , a raczej już nie jeżdżą tylko strzelają i nie mają wolnych obrotów. Serwis umywa ręce. Są najmądrzejsi i się nie mylą. NIE POLECAM!!!!!!!

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Re: FREEandFUN - pierwsze wrażenia

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 24 sty, 2011

:oklaski:
Tylko że ostatni Hawkeye były w naszym serwisie jakoś tak w 2009 roku hehe.

Może jakieś skany faktur czy coś?

trochę to dziwne - pierwszy post i od razu sru - czyżby się jakiś serwis otwierał i w ramach kampanii wali czarny PR konkurencji ?
3fun - bo quady są naszą pasją

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”