Co zrobić, żeby nas było więcej na Forum Quadzik.pl...

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 04 lut, 2007

:? ale co zrobić żeby było nas więcej :?: reklam , artykułów co prawda coraz więcej .....ale mało nas koledzy :roll:
może wyprodukujmy faktycznie te naklejki ....... jak ludzie zobaczą :shock: :shock: :shock: :? nas KOZAKÓW :lol: hi hi w akcji i będą mogli przeczytać coś my za jedni , od razu zaczną do nas napierać.........
a zdrugiej strony :? może lepiej żeby było nas mniej :cry: sam nie wiem
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » ndz 04 lut, 2007

Spokojnie , nie dramatyzuj , już w tej chwili piszemy dużo merytorycznie wartościowych postów i mamy coraz więcej doświadczonych użytkowników quadów na forum.
Jak chcesz by poprawić jego jakość - zrób testy Polarisów, masz możliwość , opisz to rzetelnie , takie rzeczy przyciągają czytelników.
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 04 lut, 2007

:D to jest myśl...... popracujemy nad tym :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Zaproś znajomego na Forum Quadzik.pl

Post autor: Grzegorz Głowienka » ndz 04 lut, 2007

Żeby nas było więcej na Forum Quadzik.pl wprowadziliśmy nową opcję
-> Zaproś znajomego na Forum Quadzik.pl

Teraz każdy z was ma możliwość zaproszenia na Forum Quadzik.pl swoich znajomych a w zamian otrzyma filmy z imprez quadowych na DVD, które przygotował Quadzik.pl. Poniżej instrukcja zapraszania:

1) Wyślij specjalny link z Twoim numerem (patrz poniższy rysunek)
2) Żeby pobrać ten link musisz być zalogowany
3) Teraz przejdź na dół strony głównej Forum Quadzik.pl do działu Kto jest na Forum
4) Kliknij na swój Nick (ksywkę) którą znajdziesz wśród: Zarejestrowani Użytkownicy
5) Wejdziesz w widok swojego profilu i w prawym dolnym rogu będziesz miał link, który musisz zaznaczyć i skopiować do schowka (Ctrl+C) (uważajcie tylko żeby wejść w swój profil, żeby nie zacząć zapraszać osób na konto innego użytkownika :))
6) Następnie wysyłasz e-mail do swojego znajomego z zaproszenim na Forum Quadzik.pl, oczywiście zachwalasz, że jest to najlepsze, no może drugie najlepsze;) forum o quadach w Polsce, że jest zajefajna atmosferka, że użytkownicy najlepsi pod słońcem i oczywiście wklejasz wcześniej skopiowany link (Ctrl+V). Informujesz znajomego, żeby kliknął na ten link i zarejestrował się na Forum Quadzik.pl
7) Za każdego zaproszonego znajomego, który po kliknięciu na Twój link zarejestruje się na Forum Quadzik.pl otrzymujesz 1 pkt.

...i tak zapraszasz znajomych, którzy oczywiście mogą zapraszać swoich znajomych i za kilka miesięcy będzie nas o kilku :) więcej...

A ty będziesz mógł wymienić swoje zebrane punkty na Filmy DVD z imprez quadowych, które przygotowujemy.
Każde 10 pkt. - wymieniasz na 1 film DVD zmontowany przez Quadzik.pl

UWAGA!!!
- żeby uniknąć nadużyć, system do zapraszania został tak przygotowany, że sprawdza IP każdego zarejestrowanego w ten sposób znajomego i porównuje z numerami IP zalogowanych już użytkowników, żeby nie okazało się, że mały Kazio zarejestruje się 10 razy z tego samego komputera i dostanie 10 punktów. Wtedy nie jest doliczany punkt.
- liczbę punktów będziemy na bieżąco monitorować i jak komuś stuknie pierwsza 10-ka będziemy wysyłać e-mail z zapytaniem, który z filmów chce otrzymać...
- liczbę zaproszonych osób możesz również sprawdzić sam w swoim profilu - jeżeli chociaż jedna osoba zarejestruje się z Twojego linku w Twoim profilu pojawi się informacja Zaproszone osoby: 1...
Załączniki
Każdy użytkownik forum Quadzik.pl posiada swój unikalny link do zapraszania znajomych na Forum Quadzik.pl
Każdy użytkownik forum Quadzik.pl posiada swój unikalny link do zapraszania znajomych na Forum Quadzik.pl
Zaproœ-znajomego---link.jpg (6.25 KiB) Przejrzano 17912 razy
Ostatnio zmieniony pn 12 lut, 2007 przez Grzegorz Głowienka, łącznie zmieniany 2 razy.
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 04 lut, 2007

:o ło matko i ja mam dać rade :oops: jam jest analfabeta komputerowy....

ps. będą jaja :roll:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 05 lut, 2007

:? podjąłem próbe zaproszenia,ciekawe czy mi sie udało :(
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 05 lut, 2007

prezziguzzi X2:
ło matko i ja mam dać rade jam jest analfabeta komputerowy....

...:? podjąłem próbe zaproszenia,ciekawe czy mi sie udało :(
Czyli to nie jest takie trudne :) No to jeszcze 9-ciu i filmik na DVD jest Twój... Swoją drogą witam Reida na naszym skromnym forum :D
Ostatnio zmieniony pn 12 lut, 2007 przez Grzegorz Głowienka, łącznie zmieniany 1 raz.
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 05 lut, 2007

:D ale czad :!: :lol:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 05 lut, 2007

Poblokują wam PW na ATV Polska jak mi , że "działacie na szkodę"...
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 05 lut, 2007

:shock: mi zablokowali tak że nie mogę do nich weiść z dwóch komputerów :lol:
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”