AMS TUSKER 250 oś tylna

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami pozostałych marek...
ODPOWIEDZ
rafalnwl
Posty: 3
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013
Quad:: AMS TUSKER 250
Imię: Rafał

AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: rafalnwl » ndz 14 kwie, 2013

Witam
Proszę o pomoc posiadam quada AMS Tusker 250 cc 2007 rok napęd przenoszony wałem kardana, produkcji Tajwańskiej. Potrzebuje tylną ośkę i kocki hamulcowe. Zna ktoś serwis z częściami lub posiada takiego quada na części.
Wymiary osi
długość około 89cm, 24 frezy na piastach, 37 frezów na wałek, 34 frezy na tarcze hamulcową. Odległość pomiędzy frezami od tarczy hamulcowej do frezów wałka 19 cm.

Pozdrawiam
Rafał

gabkess
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 lis, 2013
Quad:: Tusker Master 250
Imię: Gabriel

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: gabkess » ndz 03 lis, 2013

Posiadam Tuskera 250 i również szukam info na temat serwisu, części zamiennych, instrukcji, schematu instalacji elektr. Wdzięczny będę za każdą info. Walczłem przez pól roku z naprawą przesuwki biegów tył przód w przekładni kątowej. zreperowałem wg swojego autorskiego pomysłu, ale wolałbym kupić nową bądź używaną oryginalną część. Pomoże mi ktoś?
Gabriel 604 968 616 . Pozdrawiam

rafalnwl
Posty: 3
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013
Quad:: AMS TUSKER 250
Imię: Rafał

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: rafalnwl » czw 28 sie, 2014

Witam wszystkich posiadaczy quada Tusker 250, wszystkich co maja problem z tym quadem, czyli nie wiedzą co i jak to mogę pomóc posiadam manuala do quada z tym samym silnikiem, a sam jestem na etapie remontu całego silnika wiec zawsze co nieco mogę pomóc, a wiem że jest bardzo mało informacji o tym modelu na necie.
Wiec jeżeli szukasz informacji o firmie AMS to wiele nie znajdziesz, teraz nazywa się to New Force. Co do silnika to identyczny silnik posiada Honda Helix, jeżeli szukasz części to znam sklep gdzie części są dostępne. Może komuś przydadzą się te informację i nie będzie musiał przeszukiwać całego neta w celu jakiejś informacji.
Pozdrawiam
Rafał

gabkess
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 lis, 2013
Quad:: Tusker Master 250
Imię: Gabriel

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: gabkess » czw 28 sie, 2014

Miło mi że ktoś się zgłosił z info na temat Tuskera. Syn pracujący pona 3 lata w Chinach nie znalazł nic do niego, a potrzebna mi zębatka przód -tył. Podobnie zięć szukał na Tajwanie i także nic. Podobno firmajuż nie istnieje.
Byłbym wdzięczny za informację na temat sklepu gdzie mógłbym coś dostać do mojego Tuskera. Wprawdzie zreperowałem zajeżdżoną zębatkę, ale byłbym bardziej pewny mając nowy detal do przekładni. pozdrawiam i proszę o adres sklepu.

rafalnwl
Posty: 3
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013
Quad:: AMS TUSKER 250
Imię: Rafał

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: rafalnwl » czw 28 sie, 2014

No z przekładnią to może być problem niestety, z tego co się orientuje nowe maszyny New Force napędzane są łańcuchem, a nie wałem kardana, ale mogę się mylić. Namiar na sklep wyślę na priv.
Pozdrawiam
Rafał

wolakrw
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 sie, 2018
Quad:: Ams tusker 250

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: wolakrw » pn 06 sie, 2018

Witam potrzebuję tylną oś do quada master tusker 250 na wale kardana może ktoś podrzuci jakieś namiary

Z góry dziękuję tel 607832839

KrzysztofW
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 wrz, 2019
Imię: Krzysztof

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: KrzysztofW » czw 05 wrz, 2019

Pomylka
Ostatnio zmieniony czw 04 lut, 2021 przez KrzysztofW, łącznie zmieniany 1 raz.

KrzysztofW
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 wrz, 2019
Imię: Krzysztof

Re: AMS TUSKER 250 oś tylna

Post autor: KrzysztofW » czw 05 wrz, 2019

Dzień Dobry,

Poszukuję części do przekładni bieg przód i tył w quadzie AMS Tusker 250. Wyskakują mi biegi przód i tył po sprawdzeniu okazalo się, że zużyty jest wielowypust zmieniający zębatki
Proszę o kontakt na 660610663

Pozdrawiam Krzysztof

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe marki”