19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: jimmy_ezg » pt 21 cze, 2013

Ok. Spotkanie na Shellu. Chłopaki musieli trochę poczekać bo za późno z roboty wyszedłem. Tel do Kilera, umawiamy się na Celestynowie. Tel do Andrzeja - nie odbiera. Lecimy na Celestynów, kurz taki że nic nie widać. Kiler już czeka. Później na stację i kierujemy się w stronę Piątku. Po drodze jakiś lasek i rzeczka. Trochę zabawy i lecimy dalej, Większy las i znowu rzeczka, ta już zdecydowanie dłuższa. Po rzeczce chwila postoju ale uciekamy, bo gdzie się człowiek nie zatrzyma to stado wygłodniałych komarów nagle się pojawia. Lecimy dalej przez jakieś pola i łąki i docieramy do autostrady. Po chwili dyskusji wracamy wzdłuż autostrady w stronę Strykowa, później tak jak z Wyskoków. Przy przejeździe przez rzeczkę w Swędowie zaczyna mi coś strzelać na "1" biegu. Gad nie daje rady wyjechać. Nie chciałem połamać choinki w skrzyni więc chłopaki mnie wyciągnęli na drogę. Na "D" jadę normalnie więc lecimy dalej. W okolicy Dąbrówki na "D" też zaczyna strzelać :( ale jakoś delikatnie doleciałem do domu. Mam nadzieję że to zębatka zdawcza i to łańcuch skakał po niej a nie coś w skrzyni. Bo jak w skrzyni to załamka. Nie miałem czasu tego sprawdzić, może w weekend się uda do tego dobrać.
Ogólnie było spoko tylko te komary i kurz. Piasek miałem nawet w d*** :):) No i trochę za dużo asfaltów ale za to z asfaltu się nie kurzy. No i jeszcze Kiler nas pociągnął spooooory kawałek trasą na Piątek a przy wieczornej jeździe to niedopuszczalne %% :)

Dzięki chłopaki za ustawkę, a ci co im się nie chciało niech żałują ;)

Awatar użytkownika
condzio
Posty: 159
Rejestracja: pn 19 lis, 2012
Quad:: outy 800

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: condzio » pt 21 cze, 2013

Killer ,za twój opis to nobel się należy,a poważnie to fajna ustawka ,następnym razem postaram się dołączyć

Awatar użytkownika
Kiler
Posty: 492
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Quad:: OUTLANDER 1000 xtp
Imię: MARIUSZ
Lokalizacja: Słowik/Zgierz

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: Kiler » pt 21 cze, 2013

Następnym razem to jakąś trylogie napisze :figielek:
DIABLO TEAM ZGIERZ

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: DIABLO_W » pt 21 cze, 2013

Kiler pisze:Następnym razem to jakąś trylogie napisze :figielek:
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w 20-tu tomach ;) :) 8)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
condzio
Posty: 159
Rejestracja: pn 19 lis, 2012
Quad:: outy 800

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: condzio » pt 21 cze, 2013

:lol: hehe

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: jimmy_ezg » czw 27 cze, 2013

No i wyszło szydło z worka. Zdjąłem osłonę łańcucha i znalazłem przyczynę dziwnego zachowania gadziny. To, co zobaczyłem, przerosło moje wyobrażenia

Obrazek

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: 19-06-"PODWIECZORNA":jazda

Post autor: Ikar » czw 27 cze, 2013

Pamiętaj żeby obowiązkowo zmienić cały napęd :) swoją drogą nieźle, u nas w jednym przypadku było lepiej ale brakowało połowy zębów :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”