No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
maciejbmx
Posty: 8
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: Ustka

Post autor: maciejbmx » pt 25 lip, 2008

Witam mam na imię Maciej i mam 16lat interesuje się quadami od 1,5 roku. Jednak dalej mało o nich wiem :D . Mam zamiar kupić quada. Pochodzę z Ustki jest to kurort nadmorski do plaży mam 1km. 8)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » sob 26 lip, 2008

łał to daleko do plazy :lol:
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » sob 26 lip, 2008

zawsze ta odleglosc mozna quadem pokonac :lol: i pozniej po plazy sie pobujac :P

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » sob 26 lip, 2008

Po plazy nie radze :P :lol:
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » sob 26 lip, 2008

Powitalnia to nie miejsce na pogawędki :evil:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
dawidson13
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: sejerslev
Kontakt:

Post autor: dawidson13 » sob 26 lip, 2008

Siemka -D
Jestem Dawid mam 14lat, Jestem z Radomia, lecz mieszkam w miejscowości Sejerslev w Danii.
Jeżdżę Bashanem 200cc.
Jeśli nie zrozumiałeś mojego posta, przeczytaj go jeszcze raz, lub spytaj mamy, co miałem do przekazania. :-D

krisu10
Posty: 6
Rejestracja: ndz 27 lip, 2008
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

witam serdecznie wszyskich

Post autor: krisu10 » ndz 27 lip, 2008

Na poczatku napisze cos o sobie,mam na imie Jarek,mieszkam w Tarnobrzegu,mam 27 lat,mam rownierz zone oraz dwie cudne coreczki,jedna 2 latka a stasza prawie 5,quadami zarazilem sie jak kupilem dziecku(dziewczynce lat 4) mini paceta,a nawet zatarlem sprzeglo,nastepnie na 1-dno dniowej wycieczce przejechalem sie juz wiekszym w zakopanym w wypozyczalni,to bylo dokladnie 5 malych okrazen,trwalo to moze 5 minut,i wlasnie od tego momentu zapragnole miec cos takiego tylko dla siebie,krotko po przyjezdzie z wycieczkizakupilem honde trx 250 ex(ktora jest aktualnie wystawiona w dziale SPRZEDAM),pojezdzilem nia okolo 3 miesiecy i doszlem do wniosku ze terazx przyszla pora na wymiane,na cos wiekszego,po zapoznaniu sie z wieloma modelami wybor padl na Yamahe Grizzli 700 z eps,jeszcze jej nie dosiadalem bo dopiero za okolo 2 tygodnie jest termin odbioru,mam nadzieje ze bede z niej zadowolony i szybko sie jej nie pozbede,moja pasja zarazilem rowniez moja super zonke,teraz mam problem kto i kiedy ma jezdzic a kto zostac z dziecmi hahaha,pozdrawiam wszystkich quadowcow a w szczegolnosci z podkarpacia i okolic TARNOBRZEGA

kasztelan
Posty: 5
Rejestracja: ndz 27 lip, 2008
Lokalizacja: Nysa

Post autor: kasztelan » ndz 27 lip, 2008

Witam :) i pozdrawiam Grzegorz z Nysy
szerszen

bibek83
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

Post autor: bibek83 » pn 28 lip, 2008

Witam.Jestem ze Śląska a dokładnie Jastrzębie Zdrój.Mam na imie Zbyszek.Latek 25:).Pracuje na Kopalni.Quadami zaraziłem sie będąc na piknik zakładowym.Niestety jeszcze nic nie kupiłem ponieważ mam 4tyś.A jak wiadomo za tą kase(dzięki wam)nic normalnego co będzie bezpieczne nie można kupić.No nic zbieram dalej kaske no i może w przyłym roku coś używanego zakupie.Pozdrawiam wszystkich

trak
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Poznań

Post autor: trak » wt 29 lip, 2008

Witam
Mam na imię Jarek, jestem z Poznania mam 22 lata quadem latam od tego sezonu mam LS 300 ( narazie jestem z niego zadowolony) wcześniej latałem na KTMie EXC 450 którego mam do dzisiaj ale wsiadam na niego sporadycznie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ekipe z Poznania.
LS 300S

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”