SYM TRACK RUNNER 200

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami SYM
ODPOWIEDZ
tomeknik4
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 lip, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

SYM TRACK RUNNER 200

Post autor: tomeknik4 » pt 03 lip, 2009

Witam kupiłm właśnie SYM TRACK RUNNER 200 2006 rok dałem 5000zł i czekam na jego dostawe (od kiedy przejechałem sie pierwszy raz na imprezie integracyjnej mojej firmu czułem że musze mieć własnego quada-teraz już mam :) ). Jest to pierwszy quad w mojej karierze. Chciałbym usłyszeć jakieś rady i opinie od ludzi którzy w tej dziedzinie już troche siedzą. Wiec prosze o pisanie czy zrobiłem dobry zakup czy nie? Co o nim sądzicie, jak wygląda sprawa z podniesieniem mocy?

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » czw 16 lip, 2009

Witaj.

Cena nawet do zakceptowania o ile oczywiście sprzęt ma homologację.

Generalnie do zabawy turystycznej ale ja znam jednego , który nawet grubo latał.

Bardzo szybko kończą się klocki hamulcowe. EBC w swojej ofercie już do niego ma.

Nie polecam przejazdów przez głęboką wodę ponieważ leje się do skrzyni CVT. Koniecznie trzeba go uszczelnić i wymienić oryginalną fajkę na porządne NGK ( za całe 13 zł ).

Ośka kołpaka zrobiona z bardzo słabego materiały i trzeba bardzo uważać przy odpalaniu na kopa.

W upalne dni zapala się kontrolka zbyt wysokiej temperatury cieczy chłodzącej ale tylko podczas jazdy na światłach.

Bardzo drogie żarówki mijania i długich.

Proponuję zmienić opony bo uniwersalne Kendy są słabe.

Podniesienia mocy nie trenowałem ale uważam , że lepiej pojeździć , potrenować a potem sprzedać i kupić coś mocniejszego. Nie bawić się w tuning bo się w tym sprzęcie nie opłaca.

Tyle pamiętam na tą chwilę.

Podsumowując sprzęt bardzo przyzwoity i do zabawy wystarczający.
Wiele elementów bliźniaczych z Bombą DS-250.

Mucha_78
Posty: 15
Rejestracja: wt 20 wrz, 2016
Quad:: CF MOTO 520 LONG
Imię: JAROSŁAW

moduł zapłonowy

Post autor: Mucha_78 » sob 22 kwie, 2017

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam problem z quadem Sym 200 truck runner a mianowicie ginie mi iskra na świecy i podejrzewam że jest chyba walnięty moduł zapłonowy .Proszę was może mi pomożecie zlokalizować usterkę i ewentualnie gdzie taki moduł mogę kupić.Czekam na podpowiedź.

ODPOWIEDZ

Wróć do „SYM”