WSCHÓD - ZACHÓD ?

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: DIABLO_W » pt 11 lip, 2014

Zmora1966 pisze:Pytanie do organizatorów, bo się trochę pogubiłem:
W końcu można jechać na GPS (track) czy tylko na roadbook'ach?
Jak kto woli po GPS-e i po ROADBOOKU :)
Co do serwisu CF-ki to nie ma co się martwić 8) w połowie trasy zrobi się przeglądzik :roll: :lol: :mrgreen: bo będzie przymusowy postój 5h :beczy: :evil: :bezradny: .
Ja jestem ciekaw czy kibice będą mieć możliwość śledzenia zawodników :myśli: gdzie są itp: :?: :roll:
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » ndz 13 lip, 2014

ustalenia ostateczne :)

SZLAKI POLSKIE

” WSCHÓD – ZACHÓD „

3 października 2014, lecimy około 1200 km.

Start piątek wieczorem około 20.00, przerwa serwisowa obowiązkowa 5 godzin mniej więcej w połowie trasy, dostępne miejsce na serwis, kawa, herbata jakiś posiłek na ciepło.

Kończymy do niedzieli do godziny 16.00. ( terminy godzinowe zawsze możemy zmodyfikować).

Jazda po tracku, roadbooku oraz na azymut z namierzaniem gps ( kontrola przejazdu trasy oraz prędkości).

Klasa : quad (wyczyn -roadbook i sport-track),UTV, auta, moto.Warunkiem powstania klasy jest co najmniej 5 uczestników.

Cena 1000 pln track, 1250 pln roadbook- zaliczka 400 pln..

WAŻNE

KAŻDY MUSI MIEĆ WYJŚCIE OD AKU DO PODŁĄCZENIA TROPICIELA, PROSZĘ O ZROBIENIE TEGO WCZEŚNIEJ NA SPOKOJNIE I BEZ PROWIZORKI….

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » ndz 13 lip, 2014

DIABLO_W pisze:
Zmora1966 pisze:Pytanie do organizatorów, bo się trochę pogubiłem:
W końcu można jechać na GPS (track) czy tylko na roadbook'ach?
Jak kto woli po GPS-e i po ROADBOOKU :)
Co do serwisu CF-ki to nie ma co się martwić 8) w połowie trasy zrobi się przeglądzik :roll: :lol: :mrgreen: bo będzie przymusowy postój 5h :beczy: :evil: :bezradny: .
Ja jestem ciekaw czy kibice będą mieć możliwość śledzenia zawodników :myśli: gdzie są itp: :?: :roll:

będą montowane tropiciele na pojazdach więc myslę że nie będzie problemu z tym aby kibice mogli sledzić zawodników :)

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: DIABLO_W » pn 14 lip, 2014

ok to super :) to wyjście z aku jak ma być zakończone ? wsuwkami , jakimś gniazdem czy jeszcze inaczej ???
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » wt 15 lip, 2014

dwa czyste kable wystarczą :) byleby był w nich prąd :)

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » śr 23 lip, 2014

ze względu na MT Rally zmieniamy termin imprezy:

SZLAKI POLSKIE

” WSCHÓD – ZACHÓD „

17 października 2014, lecimy około 1200 km.

Start piątek wieczorem około 20.00, przerwa serwisowa obowiązkowa 5 godzin mniej więcej w połowie trasy, dostępne miejsce na serwis, kawa, herbata jakiś posiłek na ciepło.

Kończymy do niedzieli do godziny 16.00. ( terminy godzinowe zawsze możemy zmodyfikować).

Jazda po tracku, roadbooku oraz na azymut z namierzaniem gps ( kontrola przejazdu trasy oraz prędkości).

Klasa : quad (wyczyn -roadbook i sport-track),UTV, auta, moto.Warunkiem powstania klasy jest co najmniej 5 uczestników.

Cena 1000 pln track, 1250 pln roadbook- zaliczka 400 pln..

WAŻNE

KAŻDY MUSI MIEĆ WYJŚCIE OD AKU DO PODŁĄCZENIA TROPICIELA, PROSZĘ O ZROBIENIE TEGO WCZEŚNIEJ NA SPOKOJNIE I BEZ PROWIZORKI….

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » czw 07 sie, 2014

mała galeria zdjęć z trasy imprezy..piękne szutry...trasa niesamowita..prawie 1550 km po bezdrożach zrobiliśmy...
http://www.offroadfactory.pl/organizuje ... gotowanie/

Awatar użytkownika
tanq
Posty: 20
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Imię: janusz

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: tanq » czw 02 paź, 2014

Niestety ze względu na małą ilość chętnych oraz po konsultacjach na naszej grupie wschód-zachód na fb musimy przełożyć imprezę na wiosnę przyszłego roku, wstępny termin to maj ale to jeszcze ustalimy poprzez ankietę jakąś tak aby wszystkim tym którzy wpłacili zaliczki termin był jak najbardziej pasujący
Bardzo żałuję, że tak się stało ale nie mogę zrobić rajdu na którym więcej będzie obsługi niż uczestników, myślę też że i dla was lepiej rywalizować w większej grupie niż z kilkoma osobami

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: Ikar » czw 02 paź, 2014

Żubr 2015 się odbędzie ?
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: WSCHÓD - ZACHÓD ?

Post autor: DIABLO_W » pt 03 paź, 2014

IKAR pytasz się po co ???? przecież ty i tak nie bierzesz udziału w takich imprezach ;) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”