WARTA RIVER - wiosna 2013

Archiwum imprez sportowych takich jak: CC, QC, Enduro, maratony...
andjeepomaniac
Posty: 59
Rejestracja: pt 04 lis, 2011
Quad:: mmm
Imię: Andrzej

Re: WARTA RIVER - wiosna 2013

Post autor: andjeepomaniac » śr 24 kwie, 2013

UWAGA : WARTA RIVER III - zmiana lokalizajci na SOLEC WIELKOPOLSKIO

trwają w tej chwili ustalenia z Automobil Klubem Gorzowskim, ZZTOPEM i komandorem imrpezy Maciejem "Koparą" w celu przebukowania sędziów i urządzeń pomiarowych .

Będzie nowy termin imrpezy .Podamy za parę dni .
szczegóły również na : www.wartariver.pl

and
Posty: 8
Rejestracja: pt 04 lis, 2011
Quad:: mmm
Imię: Andrzej

Re: WARTA RIVER - wiosna 2013

Post autor: and » czw 25 kwie, 2013

WARTA RIVER III - z uwagi na wjazd na tereny prywatne i na trasę rajdu PPJ kilku quadów - bez zgody właściciela terenu - co spowodowało odwołanie zgody na wpuszczenie quadów na trasę rajdu Warty - informuję że imprezę odwołujemy całkowicie .

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: WARTA RIVER - wiosna 2013

Post autor: Ikar » czw 25 kwie, 2013

A ja słyszałem co innego, że org kręci jak tylko może i wypiera się własnych słów. Nie takie quady straszne jak je malujesz kolego ! W sumie dobrze jednego oszusta mniej...
Ozo Drapers Squad

and
Posty: 8
Rejestracja: pt 04 lis, 2011
Quad:: mmm
Imię: Andrzej

Re: WARTA RIVER - wiosna 2013

Post autor: and » sob 27 kwie, 2013

proszę mnie nie obrażać. Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje z awanturnikami i prowokatorami . Powodem wycofania się z Warty było wejście w szkodę-wjazd w teren prywatny berz zgody właściciela oraz niszczenie terenu przez kilku użytkowników quadów na terenie po trasie PPJ . I to jest faktem . Dletego wycowafliśmy sie z realizacji Warty . Natomiast Warta będzie realizowana w późniejszym terminie ale już wyłącznie tylko dla samochodów 4x4 .
I nie ma tu do żeczy żaden spór z jakąkolwiek osobą z krędu quadowców , która wypacza czyjeś zdania i słowa . I to że "ktoś , coś słyszał" ...pomówienia i komfabulacje które nie mam zamiaru komentować i odcinam się od takich osób, czego dowodem jest wyłączenie tych osób z jakiegolwiek dostępu do imprez realizowanych przez nas .
Efekt też jest taki że wycofaliśmy z jakichkolwiek imprez realizowanych dla użytkowników quadów.

Zablokowany

Wróć do „Imprezy sportowe”