VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » czw 13 gru, 2012

Czołem
Opcja dla quadów będzie GPSowa. Roadbook poglądowy do schowka. Z założenia trasa będzie dla terenówek po drogach publicznych - szutrowych leśny itepe, ale nie będą to drogi dla quadów ewidentnie "malownicze", więc pozostawimy opcję dojazdu po swojemu, a miejsca z pieczątkami dopiero dadzą frajdę.

Zgłoszenia proszę na maila, bo na kilku forach mogę nie ogarnąć.

Fajnie będzie zobaczyć Panther kogoś z dawnej ekipy.

Pozdr

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: DIABLO_W » czw 13 gru, 2012

No to szkoda z tym roadbookiem iż tylko poglądowy :( będę musiał się zastanowić ?
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » czw 13 gru, 2012

Generalnie jest to impreza nastawiona na auta. Wyszliśmy z założenia, że quadowcy będą woleli omijać "oficjalne" drogi.

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Panther » czw 13 gru, 2012

Max pisze:Czołem
Opcja dla quadów będzie GPSowa. Roadbook poglądowy do schowka. Z założenia trasa będzie dla terenówek po drogach publicznych - szutrowych leśny itepe, ale nie będą to drogi dla quadów ewidentnie "malownicze", więc pozostawimy opcję dojazdu po swojemu, a miejsca z pieczątkami dopiero dadzą frajdę.

Zgłoszenia proszę na maila, bo na kilku forach mogę nie ogarnąć.

Fajnie będzie zobaczyć Panther kogoś z dawnej ekipy.

Pozdr
Mi również będzie miło zobaczyć kogoś ze starej ekipy.
Pisałem kiedyś do Ciebie na gg odnośnie paintballa ale cisza.

Wracając do tematu, powiedz mi jak to mniej więcej będzie wyglądało z tymi dojazdówkami? Asfalt jakiś będzie? U mnie brak rejestracji więc sam wiesz.
W jakich okolicach planujesz tą imprezkę? Jaka liczba pieczątek?

Pozdro
Pozdrawiam - Łukasz

Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » czw 13 gru, 2012

GG nie używam już ładnych parę lat :)
Co do dojazdów - wiesz, generalnie unikamy asfaltów jak ognia i staramy się by było ciekawie w ramach dróg publicznych. Do tego kilka dogranych miejsc ciężkich i sporo przeszkadzajek po drodze. Jak wyglądają dojazdy i imprezy możesz looknąć na blotowciaga.pl
Tak jak pisałem, imprezę szykujemy głównie pod auta, ale z edycji na edycje sporo quadowiczów na dziko przyjeżdża, tak też postanowiliśmy w tej edycji testowo puścić 10kę na próbę. Jak jednym i drugim przypasi formuła to rozszerzymy tą klasę i wtedy i trasę stricte pod atvki zrobimy i roadbooki etc.

Pingwin: Zazwyczaj wychodzi te 70-90km

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: jimmy_ezg » czw 13 gru, 2012

Max pisze:Czołem

Fajnie będzie zobaczyć Panther kogoś z dawnej ekipy.

Pozdr
No to ja też jestem ze "starej" ekipy ;) Tu Jimmy z TKL ;) (028)

A tak na marginesie, jak się dowiedziałem że organizujesz VI rekreację to próbowałem się dobić do Ciebie kilka razy z zapytaniem o gady ale jakoś nie dane nam było pogadać.

Pozdro

Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » czw 13 gru, 2012

Siema, jak widać świat mały. No tak, z telefonem czasami mi nie po drodze :) Może tym razem się uda. Pozdr

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: DIABLO_W » czw 13 gru, 2012

Kurna to będzie syczeń :shock: a powiedziałem sobie iż już nigdy w zimę nie wystartuję bo mam złe doświadczenia :evil: więc chyba sobie odpuszczę :roll:
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » śr 02 sty, 2013

Tfardym trza być, nie mientkim ;)

Póki co wszystko wskazuje, że będzie jak troszkę zimniejszą wiosną :)

Awatar użytkownika
Max
Posty: 129
Rejestracja: pt 25 lis, 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VII Rekreacja 4x4 Łódź - 13.01.2012r.

Post autor: Max » wt 15 sty, 2013

Zima jak na zamówienie!

Obrazek

Szykując się do organizacji VII edycji Rekreacji 4×4 nie mieliśmy pewności co do pogody. Tydzień przed dużo błota i temperatury na plusie, a prognozy na ostre mrozy bez śniegu. Mieliśmy dwa warianty trasy, wybraliśmy ten zimowy. I słusznie – mrozy nie były takie straszne, napadało pół metra sypkiego śniegu, a błoto przy lekkim uślizgu momentalnie zmieniało podłoże z białego na upragniony brązowy. Lepszej zimy i zimowej edycji nie mogliśmy zamówić
Na starcie odliczyło się 15 Turystów, ponad 20 Extremów i dobra 10ka Quadów. Zaczęliśmy od próby trialowej i kilku pieczątek na ostrych podjazdach i trawersach, następnie trasa nawigacyjna i błoto pod Pabianicami. Tutaj również spory nasyp ziemi, pokonywany na okrętkę do góry, przy śliskim podłożu potrafił dostarczyć sporego skoku adrenaliny, a na górze i pieczątka i fotopunkt do zaliczenia. Po pieczątkach w rzece, podjazdach, lasach ekipy ruszyły roadbookiem w stronę znanej „meblówki/torfianki” w Łasku. Po większej części dnia nie było wciąż miejsca na zmęczenie czy przemarznięcie – tutaj kolejne pieczątki do podbijania – a to miejsce nigdy do łatwych nie należy – nawet zimą. Do ostatnich minut przed czasem zero, trwały ostre próby zdobycia przeważającej liczby pieczątek. Na koniec czekało na szczęście ognisko, gdzie osmagane mrozem twarze czy sztywne palce można było trochę doprowadzić do życia Jak zwykle wesoła, przyjacielska atmosfera towarzyszyła załogom podczas całej zabawy, co tak naprawdę dopełniło satysfakcji z imprezy. Zarówno dla uczestników jak i dla organizatorów. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne edycje.
Tabela wyników dostępna na stronie www.blotowciaga.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pełne info na: http://blotowciaga.pl/vii-rekreacja-lod ... sumowanie/

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w kolejnych imprezach.
Dziękujemy również naszym sponsorom za pomoc w organizacji imprezy:
Firmie HOLTAX – właścicielowi sklepu ATM4x4.PL
Firmie VARIA USAParts – właścielowi sklepu z akcesoriami dla aut amerykańskich
Firmie WARSZTAT4x4 – serwisowi aut z napędem na 4 koła i nie tylko
Firmie GROT – zakładowi przetwórstwa mięsnego

Do zobaczenia za około miesiąc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”