Kymco MXU 700 EPS Opinie i doświadczenia z użytkowania

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
quadowyfun
Quad:: Kymco MXU 700
Imię: Marcin

Re: Kymco MXU 700 EPS Opinie i doświadczenia z użytkowania

Post autor: quadowyfun » ndz 21 cze, 2020

Witam
Na liczniku już 1450 km na razie wszystko ok. Mam wrażenie że się dotarł i ma lepszy moment obrotowy, bo naprawdę reakcja na gaz jest lepsza.
Nie wiem czy w innych quadach też tak jest ale w terenie strasznie się grzeje. Tak naprawdę wentylator wcale się nie wyłącza. Nie wiem być może to normalne więc nie robię z tego problemu. Czasami zdarza się że jak go przeciągnę w ciężkim terenie to np w pisku na biegu L to potrafi zgasnąć samoczynnie. Wydaje się jak by coś go wyłączyło np z przegrzania. Ale za chwilę go zapalam i dalej chodzi. Nie wiem jak ktoś użytkuję takiego quada to niech da info czy u niego też tak jest.
Przede mną pierwszy start w rajdzie przeprawowym. Dam znać jak się spisał :).

Artu700
Quad:: Kymco mxu 700

Re: Kymco MXU 700 EPS Opinie i doświadczenia z użytkowania

Post autor: Artu700 » sob 04 lip, 2020

Witam posiadam kymco 700 i mam przejechane 2600 na razie bez poważnych awarii. Co do kierunków to zamów sobie przerywacz od starszego modelu jest na allegro wtyczka pasuje tylko kable trzeba przełożyć w innej kolejności. Wtedy możesz śmiało podpinać przyczepkę. Co do szarpanina ja nie miałem z tym problemów, teraz mi nie kiedy szarpanie przy ruszanie ale to tylko moja wina bo bardzo go zkatowałem i przy paliłem pasek. Reszta śmiga dobrze pare ulepszeń trzeba zrobić jak chce się jeździć po głeprzej wodzie. Co do reszty jestem bardzo zadowolony i na pewno mogę spokojnie polecić. Z serwisem problemów nie mam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”