Opony do bf 750

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
pioben
Quad:: Suzuki
Imię: Piotrek

Opony do bf 750

Post autor: pioben » wt 24 mar, 2020

Posiadam kawasaki bf 750 z 2018 roku. Kończą mi się powoli opony i muszę podjąć decyzję w sprawie zakupu nowych. Pytanie na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Jaka mieszanka, jaki bieżnik? Do jazdy przede wszystkim w trudniejszym terenie.

Awatar użytkownika
jarecki13
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek

Re: Opony do bf 750

Post autor: jarecki13 » wt 24 mar, 2020

To wszystko zależy jaki styl jazdy preferujesz -ile błota ile asfaltu ile szybkich szutrów

pioben
Quad:: Suzuki
Imię: Piotrek

Post autor: pioben » ndz 29 mar, 2020

Głównie trudniejszy teren. Można powiedzieć, że szosy sporadycznie, tylko jako dojazdy do trudniejszego terenu. Błoto - owszem. Zjazdy i podjazdy.
A co powiecie o Sunf: https://www.sklepopon.com/opony-quad powiem szczerze, że grubość bieżnika mnie przekonuje...
Ostatnio zmieniony wt 31 mar, 2020 przez pioben, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jarecki13
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek

Post autor: jarecki13 » ndz 29 mar, 2020

Mayhem 26'' bardzo dobra opona i wytrzymała , Ancla 26'' bardziej uniwersalna ,ale szybciej się ściera za to nadrabia przy podjazdach i szybszej jeździe jest bardziej miękka i nie wali tak po łapach jak mayhem do tego jest tańsza i lżejsza , ogólne są to dwie moje ulubione opony które sprawdzają się bardzo dobrze w każdym terenie , choć nie powiem ,że Ancla do mojego stylu jazdy bardziej pasuje ( błota nie omijam lubię szybciej polatać i powspinać się po górkach )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”