jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » ndz 21 kwie, 2019

witam jestem nowym użytkownikiem chciałbym kupić quada tak jak w temacie do 40 tyś zł z homologacja poj. od 500 w górę gdyż ma to być mój pierwszy quad do jazdy i po drodze i do zabaw w terenie może ktoś coś polecić godnego uwagi zastanawiam się nad nowym ale uzyska też wchodzi w grę chodzi o solidny sprzęt nie jakieś chińskie może ktoś coś doradzić dziękuję za pomoc a i dodam że 500 to takie dolne minimum styczność z quadem już miałem jeździłem trochę na can am renegade 650 pozdrawiam

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » pn 22 kwie, 2019

Outlander 570 dps.
Aktualnie dostępne mają silniki 650 cm3.
Nie ma lepszej chyba opcji w kasie 40 tyś wg mnie.
V2.....sound of madness :twisted:

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pn 22 kwie, 2019

aha a jak z niezawodnością awaryjności tych maszynek ? 650 by mnie bardziej interesowała a 800 są jakieś wady większe bo chodzi też by kupić raz coś konkretnego i mieć na lata a nie zmieniać co chwilę jest zasada jak dbasz tak masz akurat tutaj nie ma problemu u mnie chce kupić cieszyć się jazda jezdzdzic dlatego szukam dobrej maszyny która będzie jeździć a nie stać w serwisie czy te outlander należą do solidnych maszyn

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » pn 22 kwie, 2019

Nie ma na polskim rynku nowej oferty 800/850 od canama ani polarisa. Oficjalnej. Jedynie import u niezależnych.
Cf moto 800/820/850 jest.
Jest yamaha kodiak 700 jeszcze trochę ponad 40.
Ja swój typ podtrzymuję.
Do 40 tyś nowy to propozycja #1 jak dla mnie. Z silnikiem 650 pozostaje kwestia zmiany softu i z 570 masz moc 650-tki czyli ok 60 KM.
Sprawdzone, popularne, z szeroko dostępnym serwisem, świetnym wspomaganiem, sensowną gwarancją u oficjalnego dealera (jak ktoś chce korzystać tylko wtedy trzeba pokulać sie na mocy 570), świetnym hamowaniem silnikiem, prowadzeniem, przy 650 w V2 z optymalną mocą niedostępną u yamahy a w cf moto dopiero przy silnikach 800cm.
Ale tam masz długiego i ciężkiego quada znowu w cf (chyba że potrzebujesz ale out 570 też jest 2 osobowy w wersji max).
Twój wybór. Ja swój typ zaproponowałem.
V2.....sound of madness :twisted:

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pn 22 kwie, 2019

dzięki wielkie za pomoc nie 2 osobowego mi nie potrzeba głównie sam będę smigal a nowego otlandera kupię do 40 tyś no wiesz jak dają gwarancję to bym pojezdzil na tych 570 nabrał doświadczenia oswoil bym się z nim a posiadasz takiego czy jeździłem na takim jak wrażenia zapas mocy wystarczający na większe podjazdy ?

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » pn 22 kwie, 2019

Pytanie czy chcesz uzywkę? Ale z homologacją trochę wybór się zawęża.
Używany canam 800/1000 poniżej 40 tyś to wg mnie jednak loteria, polaris to reż ruletka albo poprzedni sportsman 800/850/100
Zostaje też brute force używka jakaś świeża.
To ciasny budżet na coś zacnej pojemności pewnego i świeżego 2 cylindrowego (canam, polaris) ale V2 od kawasaki czy CFa tym bardziej w singlach lekko używanych daje już spore możliwości.
Gryzli, kingquad, bruteforce świeże, cf moto 800/820 nowe, polaris 570 nowy. Out 570.
Mozna już powybrzydzać.
Optymalna - wystarczajaca pojemność to kwestia indywidualna.
Jedni muszą mieć litra, innym misiek czy king wystarcza.
Mam 650, to mój 6 quad i na razie wszystko mi w nim pasuje. Jest optymalnie. Owszem moc litra jest niesamowita ale mi jedynie przydałby sie na prostej. 650 V2 w zupełności wystarcza. Na podjazdy bez kompleksów.
Jak zaczynasz to mocy wystarczy, żeby tylko umiejętności nadążyły ;-)
Zobacz co inni Ci poradzą.
V2.....sound of madness :twisted:

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » wt 23 kwie, 2019

no tak właśnie widzę ceny mają zacne wiesz jak się trafi coś za 45 tyś to już te 5 tyś można dorzucić umiejętności są niewielkie ale to kwestia czasu hehe a wiesz na początek to i 450 by pewnie wystarczyła ale znając życie i za chwilę już będzie mało a ja chciałbym kupić tak optymalnie z 650-800 bo nie chce quada na rok i potem zacznie brakować tej mocy a wiesz jak to jest jak maszyna będzie dobrze chodzić to szkoda sprzedać i zaś szukać czegoś nowego i też nie wiadomo co się trafi myślę że tak 650-800 wystarczyło by w zupełności na lata pod warunkiem że nic nie będzie się psulo to chciałbym zostać z quadem na dłużej tysięczną jest już kosmos ale jak dla mnie za mocny znając siebie to mógłbym zrobić krzywdę sobie haha lubię deptac jak na renegate wsiadłem pierwszy raz poszłam w las górki i wogole to właściciel powiedział że jestem nie normalny pozytywnie świr haha że pierwszy raz na quadzie nie wierzył pare drapek zaliczyłem może przypadkiem mi się udało ale mówił że profesjonalnie haha a ty masz outlandera czy renie

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: robertmuszka » śr 24 kwie, 2019

Jak zaczynasz i chcesz robic podjazdy, to 650 zduszona do 570 zupełnie wystarczy, posmigasz troche i przerobisz na 650 i znowu bedzie miał radoche.

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » śr 24 kwie, 2019

aha no racja A to co proponujesz model pojemność?

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » śr 24 kwie, 2019

Jak chcesz coś większego i wydaje sie dobrego na podjazdy to może nowe cf moto 850?
Podobno mozna kupić nowy za 40 tyś.
V2.....sound of madness :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”