[125] Problem z regulacja silnika i jedynka, akumulator

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
KingaPyta
Posty: 4
Rejestracja: sob 13 maja, 2017
Quad:: 125cc
Imię: Kinga

[125] Problem z regulacja silnika i jedynka, akumulator

Post autor: KingaPyta » pt 06 lip, 2018

Witam,

Piszę z takim problemem a mianowicie... caly czas rodza sie nowe klopoty z tym quadem (chinol 125), tym razem padlo na regulacje silnika.

Podłaczyłam quada do silnika od samochodu i wyregulowalam gaznik, obroty silnika byly wysokie (problem z wrzuceniem jedynki) mimo, ze juz bardziej nie dalo sie wykrecic sruby od wolnych obrotow. Po nacisnieciu hamulca i wrzuceniu jedynki, quad od razu gasł chyba, ze dodawało się gaz. Co to moze byc? Jak to wyregulować?...
Podłaczyłam quada z powrotem do naładowanego akumulatora od quada, krecił mocno pare razy i nie mogł w ogole odpalic po czym znowu sie rozładował... Akumulator ładuje dzień przed jazda na drugi dzień słabo kreci, az w koncu przestaje. Z czym moze byc problem?

Dziękuję za każda odpowiedź,
Kinga

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: [125] Problem z regulacja silnika i jedynka, akumulator

Post autor: Wojtekski » pt 20 lip, 2018

Raz że akumulator pewnie do wymiany a na pewno do sprawdzenia potem trzeba sprawdzić czy odpali itp.

Wojtek1994
Posty: 3
Rejestracja: sob 26 sty, 2019
Quad:: Eglmoto Madix 125ccm
Imię: Wojtek

Re: [125] Problem z regulacja silnika i jedynka, akumulator

Post autor: Wojtek1994 » sob 26 sty, 2019

Najpierw akumulator. Ja co roku Nowy kupuje bo to są małe Alu i najwidoczniej on ma służyć rok i koniec. A później szukaj dalej. Gaźnik, dysze, linki, dopływ paliwa. Najpierw podstawy później będzie trzeba głębiej szukać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”