Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quadach.

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
Awatar użytkownika
Prezo16
Posty: 19
Rejestracja: pt 06 sie, 2010
Quad:: Big Bear 350

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Prezo16 » śr 11 sie, 2010

Mi się wydaje ,że big bearki są dobre. Lekkie ,napęd 4x4 ,biegi terenowe i szosowe. Wiem, wiem że mają sztywną oś ale to ,aż tak nie przeszkadza. Mogę się mylić więc czekam na opinie doświadczonych riderów.
OSQ Kępno Team

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Mieszko123 » czw 17 lut, 2011

Jedyną wadą big bear'a to to , że to jest ... ciągnik. To jest typowy quad do ciągnięcia jakiejś przyczepki z gruzem , idealny do pracy a w teren no nie bardzo. Moja Suzi też ma sztywną oś. Sztywna Oś Rulez !!!
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

Awatar użytkownika
Prezo16
Posty: 19
Rejestracja: pt 06 sie, 2010
Quad:: Big Bear 350

Post autor: Prezo16 » czw 17 lut, 2011

Tutaj bym się z tobą nie zgadzał bo big bear idealnie sprawuje się w warunkach terenowych i ostrych przeprawach ,a jego dodatkową zaletą jest możliwość używania go jako małego pomocnego ciągniczka. A tak poza tym to eigery to świetne quady. Ośka is the best!!!
OSQ Kępno Team

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Mieszko123 » czw 17 lut, 2011

Tak. Gdyby był o większej pojemności to wyśmiewałbym te wszystkie Can amy itp. Niestety nie ma więc trzeba się przesiąść na Kinga.
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

Awatar użytkownika
Prezo16
Posty: 19
Rejestracja: pt 06 sie, 2010
Quad:: Big Bear 350

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Prezo16 » czw 17 lut, 2011

Pojemność rzeczywiście jest nie duża ale ten quad nie ma być szybki a do przepraw mocy wystarczy(Każdy chwali swoje więc mogę trochę przesadzać). Jednak zostanę przy yamahach bo większość ludzi stawia na tą markę. Kinquadów aż tak nie znam od strony technicznej(może są i lepsze od grizzly) ale chyba przeznaczone bardziej na górki i trawersy niż na błoto a mój teren to przeważnie przeprawy błotne więc grizzly według mnie jest sprawdzone i może w przyszłości to na "misia" postawie ale dzięki za przypomnienie o suzuki :D .
OSQ Kępno Team

Awatar użytkownika
Prezo16
Posty: 19
Rejestracja: pt 06 sie, 2010
Quad:: Big Bear 350

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Prezo16 » czw 17 lut, 2011

Jeszcze jedno pytanie dotyczące eigera. Czy posiadasz korek spustowy w airboxie?
OSQ Kępno Team

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Mieszko123 » pt 18 lut, 2011

Tak ale nie jestem pewien nie topiłem go zbyt dużo razy a jak już topiłem to jakoś zawsze udawało mi się nie zatopić Filtra. Eiger nie ma wystarczająco dużo mocy na podjazdy dlatego ciągnie mnie do Kinga a i jego zdolność terenowa jest bardzo duża lecz ma mało rozstaw osi i czasami się blokuję.Pamiętam jak mnie 2 Grizzly wyciągały z takiej traktorówki jak się zawiesił ... piękne czasy piękne...
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

Awatar użytkownika
Prezo16
Posty: 19
Rejestracja: pt 06 sie, 2010
Quad:: Big Bear 350

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Prezo16 » pt 18 lut, 2011

Pytałem się o ten korek spustowy ponieważ ostatnio na internecie widziałem filmik gdzie utopili eigera i wylewając wodę postawili go na bagażnik a nie wylewali przez korek spustowy 5:20 mintua filmu
http://www.youtube.com/watch?v=KMCevCl1 ... re=related
OSQ Kępno Team

Kawasaki Monster
Posty: 4
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Kawasaki Monster Kfx 450
Imię: Dominik

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: Kawasaki Monster » ndz 13 lis, 2011

Mój sąsiad ma raptora 700 i się chwali A ch@!j mu w ... tył !!!!!!!! Ja mam kawasaki 450 i go wziąłem na prostej !!!!!!!!! :I love KAWASAKI:Mam takie kawasaki jak na poniższym filmie[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=grqnfXlb_gM[/youtube]

kombinezoon
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 gru, 2011

Re: Tutaj mozesz wygarnac wszystko co myslisz o innych quada

Post autor: kombinezoon » śr 14 gru, 2011

bardzo fajnie zmiksowany filmik, kawasaki też daje rade

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”