pasek napedowy kawasaki bf 750i

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
joeblackone
Posty: 151
Rejestracja: śr 25 lis, 2009
Quad:: brute force 750
Lokalizacja: warszawa

pasek napedowy kawasaki bf 750i

Post autor: joeblackone » wt 23 lis, 2010

Witam

Chcialbym zapytac o pasek napedowy ultimax hyper max ua418 teoretycznie jest on przewidziany do bf 750i - (tak sprzedawcja reklamuje KAWASAKI OEM# 59011-0003 / 59011-0019 - moj to OEM# 59011-0003 ) zostal zalozony i po przejechaniu jakis 500m znowu zdjety w celu sprawdzenia czy wszystko dziala i okazalo sie ze zaczelo scinac pasek(teoretycznie wszyscy przypominaja ze w bf jest konieczna regulacja kol pasowych - w moim egzemplarzu tego nie ma - z tego co sie dowiedzialem to byla regulacja do 2008) po zmierzeniu dokladnym paska oryginalnego (ktory ulegl przetarciu w wyniku ciezkej jazdy w terenie - poszedl wraz z przegubem tylnym) okazalo sie ze ultimax jest dluzszy i wyższy.
Czy jest ktos mi teraz w stanie powiedziec czy zakladac ten pasek dalej i katowac go (mam na mysli to czy on sie w jakis tam sposob dopasuje)? czy reklamowac u sprzedawcy (mam na mysli to czy pasek moze byc wadliwy ze wzgledu na dlugosc i wysokość lub inna wada konstrukcyjna paska)?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”