jaka to część i gdzie powinna być oraz skrzynia kingway250

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

jaka to część i gdzie powinna być oraz skrzynia kingway250

Post autor: lalenty » pt 08 sty, 2010

witam serdecznie wszystkich na forum, ja mam wielki problem ponieważ mam rozebrany silnik quada kingway'a jonathona 250cc skrzynia manual chłodzony cieczą w sumie to jest China. fachowcy nie dali rady go złożyć wiec ja sie za niego biore sam ponieważ straciłem cierpliwość i wiare w uczciwość tych ludzi, mam pogubione części i musze sam składać. otóż chodzi mi o 2 sprawy:

1: powiedzcie gdzie powinna być ta część która jest oznaczona kółeczkiemw załączonym zdjęciu??

2: inne części wiem już jak dopasować ale jest jeden problem chodzi mi o skrzynię czy jeśli mam wszystkie tryby i inne podzespoły w środkowej części silnika w prawidłowym miejscu to czy przed złożeniem tego jest obowiązkowe odpowiednie ustawienie niektórych rzeczy tak żeby po odpaleniu były wszystkie biegi i żeby silnik się nie zblokował i nie zepsuł do końca???
prosze o dobrą radę i z góry dziekuje za odpowiedzi;-))
Załączniki
DSC01610.JPG

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Post autor: PIOTR_15 » pt 08 sty, 2010

Dobrze by było postarać się o serwis manuala, będziesz wiedział co i jak, składać w ciemno jak klocki lego może pociągnąć po kieszeni, nie mówie o nerwach i robocie.

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Post autor: lalenty » pt 08 sty, 2010

a gdzie można byłoby to znaleźć bo ja tylko znalazłem od loncinów a nie kingwaya :?

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Post autor: PIOTR_15 » pt 08 sty, 2010

do markowego sprzętu nie ma problemu, ale do chińczyków pojęcia nie mam, zapytaj Tede74 może Ci pomoże.

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pt 08 sty, 2010

może dystrybutor pomoże?! odezwij się do nich!
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Post autor: lalenty » sob 09 sty, 2010

aha dobra dzieki to zobacze do nich

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Post autor: lalenty » ndz 10 sty, 2010

tak na zakończenie chciałem napisać że udało mi sie złożyć i zostały mi tylko 2 śrubki... hehe;-)) wszystkie biegi chodzą lecz nie wiem czy pali bo musze dokupić czujnik biegów, zebatke trybu rozrusznika oraz wyregulować luz zaworowy ponieważ mam grubszą uszczelke pod głowice. myślę że bedzie działał i bardzo bym był zadowolony przynajmniej bym był bogatszy o nowe umiejętności;-)) pozdr dla wszystkich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”