Przegląd w LS 300

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laskos_87
Posty: 24
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: KObyłka
Kontakt:

Przegląd w LS 300

Post autor: laskos_87 » pt 27 mar, 2009

Siema ;-)


Mojemu LS'owi skoczyło 1000 km wcześniejsze przeglady robiłem u dilera. Teraz niestety musze sam zrobić przeglądzik. Czy ktoś może mi napisać co ile jest w LS przegląd i co każdy na dane km wymaga ?? Wiem jedynie ze na 1000km jest regulacja zaworów ( nie chce o tym sie rozpisywac bo jest o tym w sasiednim temacie) ale czy gdzieś jest coś napisane jakie powiny być szczeliny i jak sie za to wszytko zabrać. Oleje i filtry, łańcuch naciągnąć to kazdy głupi umie a co dalej ? Prosze o pomoc. Z góry dzięki
LS 300 ;-)

Awatar użytkownika
laskos_87
Posty: 24
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: KObyłka
Kontakt:

Post autor: laskos_87 » sob 28 mar, 2009

Znalazłem jakąś serwisówke lecz nic w niej nie ma na temat przeglądów (zakres na dany przebieg) Wielka proźba jak ktoś wie niech podrzuci i moze jakas mała podpowieć do zaworów w LS 300
LS 300 ;-)

Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klocekkk » ndz 29 mar, 2009

poszło na mail :)
aha tam o luzach nie ma wiec na ssący i wydechowy po 0,1

Awatar użytkownika
laskos_87
Posty: 24
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: KObyłka
Kontakt:

Post autor: laskos_87 » ndz 29 mar, 2009

dzięki serdeczne tego potrzebowałem ;-) Mógłbyś mi jeszcze sprecyzować gdzie znajduje się osadnik zanieczyszczeń ?? czy to poprostu filtr powietrza ?? a co do zaworów 0,1 czy 0,01 ?? Dzięki jeszcze raz ;-)
LS 300 ;-)

Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klocekkk » ndz 29 mar, 2009

chyba 0,1 mm bo 0,01 ciezko byloby zrobic
a osadnik to takie cos pod siedzeniem co wystaje z airboxa tam splywa woda i syf z airboxa...
tak mi sie przynajmniej wydaje

Awatar użytkownika
laskos_87
Posty: 24
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: KObyłka
Kontakt:

Post autor: laskos_87 » pn 30 mar, 2009

oki dzięki. W następny weekend biore sie za przegląd Quadzika, musze jeszcze dostawić filtr paliwa ;-) i przesmarować go i bedzie jazda ;-)
LS 300 ;-)

qba29
Posty: 2
Rejestracja: pt 09 paź, 2009
Lokalizacja: śląsk

Re: Przegląd w LS 300

Post autor: qba29 » pt 11 cze, 2010

cześć ..i co poradziłeś sobie z tymi zaworami?? bo mam ten sam problem czyli chce sam sobie wszystko wymienic i ustawić !! olej filtry łańcuch to ok tylko te wartości do zaworów mnie interesują !!! jak byś mógł coś więcej mi o tym napisać będe wdzięczny...dzięki i pozdrawiam Kuba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”