Pozmieniało się... To już koniec Quadzika...

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Pozmieniało się... To już koniec Quadzika...

Post autor: Grzegorz Głowienka » ndz 17 sie, 2008

Pozmieniało się... To już koniec Quadzika...

...ale koniec starego Quadzika... Witamy w nowym mechanizmie strony Quadzik.pl - wszystko o quadach. Prawda, że wygląda obecująco... :) Jak już pewnie zauważyliście, zmieniła się szata graficzna strony głównej Quadzik.pl, zostało również minimalnie zmodyfikowane i rozbudowane Forum Quadzik.pl.

I tak na Forum Quadzik.pl z nowości mamy:
- nowy nagłówek, z którego w łatwy sposób można przejść do odpowiedniego działu na stronie głównej Quadzik.pl
- więcej działów - rozbudowany został dział Opinie o quadach (trwają jeszcze prace porządkowe w tym dziale), a wcześniej Giełda Quadów wzbogaciła się o kategorie SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / SKRADZIONO
- ALBUM - czyli każdy z zarejesrowanych użytkowników Forum Quadzik.pl ma teraz możliwość dodania 20 zdjęć do swojej prywatnej galerii zdjęć
- POMÓGŁ - wprowadzona została punktacja POMÓGŁ - są formą uznania i nagrody dla użytkowników forum za poświęcony czas i udzieloną pomoc innym użytkownikom. Punkty te nie powinny być w żaden sposób egzekwowane przez użytkowników pomagających, są one dobrowolnym gestem. - więcej o tej funkcji możecie przeczytać w FAQ

Nowa strona główna Quadzik.pl - prawda, że wygląda obecująco :oklaski:... A co zostało zrobione:
- NOWY MECHANIZM
  • - całkowicie zmieniliśmy grafikę,
    - poprawiliśmy czytleność i przejrzystość strony,
    - Menu główne powędrowało na lewą stronę
    - relacje filmowe TV Quadzik.pl będzie teraz można oglądać bezpośrednio w artykule
    - wprowadziliśmy podział na 4 główne działy: - wprowadziliśmy rejestrację i logowanie użytkowników na stronie Quadzik.pl, dzięki czemu nabywa się specalnych praw (rejestracja na Forum Quadzik.pl została rozdzielona z rejestracją na Stronie Quadzik.pl)
    - pewne artykuły będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników

- NOWY SERWER - uruchomiony został nowy serwer dedykowany tylko dla wortalu Quadzik.pl o pojemności 250 GB - a wszystko to dzięki firmie Net-Line z Warszawy

- STARY MECHANIZM QUADZIK.pl - przez pewien czas będzie jeszcze aktywna poprzednia wersja Quadzika, ale z czasem wszystkie informacje ze starego Quadzika będą przeniesione do nowego mechanizumu.

Proszę o wyrozumiałość, bo nie wszystko działa jeszcze na 100%, ale na bieżąco będziemy dopracowywać wszystkie niedociągnięcia. Będziemy wdzięczni za zgłaszania usterek w tym temacie, albo na adres info@quadzik.pl

Ale to nie koniec niespodzianek, jakie Quadzik.pl przygotował na najbliższy czas...
Niebawem kolejne informacje...
Ostatnio zmieniony śr 17 wrz, 2008 przez Grzegorz Głowienka, łącznie zmieniany 4 razy.
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » pn 18 sie, 2008

Pięknie Grzegorzu.... ;-)

Normalnie jak zobaczyłem dział SYM to aż mi się odechciało swojego sprzedawać.
No jakiegoś opisa będę musiał tam zapodać.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 18 sie, 2008

A cytowanie poprawione? :lol: :lol:
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 18 sie, 2008

Cytowanie niestety nie poprawione, bo pewien parametr w ustawieniach serwera php odpowiedzialny za poprawne cytowanie musi być ustawiony na OFF, ale wtedy rozjeżdża się cały mechanizm nowej strony... Więc póki co pozostało z cytowaniem po staremu, ale może to jakoś obejdziemy...

Informuję tylko, że jeszcze nawet przez kilkanaście godzin mogą wystąpić problemy z komunikacją pomiędzy stroną główną a Forum Quadzik.pl - wynika to ze zmiany serwera... Propagacja domeny (cokolwiek to znaczy :) ) może potrwać troszkę czasu... Więc mesel i Ruszko wcześniej zobaczyliście Nowego Quadzika niż ja u siebie w redakcji :)....

Dlatego prośba do wszystkich, żeby jutro rano zresetowali swoje komputerki, przed wejściem na Quadzika, bo wtedy wszystko (teoretycznie) powinno już działać...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 18 sie, 2008

Gdy poprawicie cytowanie nie będe miał co robić :D dlatego więc pytam :lol:
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 18 sie, 2008

Zapomniałem jeszcze dodać, że wprowadziliśmy na Forum Quadzik.pl punktację POMÓGŁ!!!

- POMÓGŁ - wprowadzona została punktacja POMÓGŁ - są formą uznania i nagrody dla użytkowników forum za poświęcony czas i udzieloną pomoc innym użytkownikom. Punkty te nie powinny być w żaden sposób egzekwowane przez użytkowników pomagających, są one dobrowolnym gestem. - więcej o tej funkcji możecie przeczytać w FAQ
Póki co quadowa emeryturka :)

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pn 18 sie, 2008

Nie zapomniałeś, informacja jest w pierwszym Twoim poście w tym temacie :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » pn 18 sie, 2008

Dopełniłeś Grzegorz swego... :)
Fajnie to teraz wygląda :)
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Michal_632
Posty: 14
Rejestracja: wt 22 lip, 2008
Lokalizacja: Sułoszowa

Post autor: Michal_632 » wt 19 sie, 2008

No Brawo...warto było czekać... :lol: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » wt 19 sie, 2008

a mnie sie nie podoba!

lepszy byl ten stary, szary, taki nudny i niekolorowy...





OCZYWISCIE, ZE SIE PODOBA !!! :ok:
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”