Amortyzatory gazowe

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
costigan
Posty: 100
Rejestracja: pn 11 sie, 2014
Quad:: Lucky Star sp300

Amortyzatory gazowe

Post autor: costigan » śr 12 lis, 2014

Mam pytanie czy ktoś z was ma zmienione amortyzatory w swoim lucku na gazowe bo te oryginalne słabo się spisują.

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: Zibi83 » śr 12 lis, 2014

Też jestem ciekaw. Ostatnio pojeździłem na LTZ400 od kumpla i coraz bardziej żałuję ze kupiłem Lucka. Tam to można powiedzieć ze zawieszenie spełnia swoją role, a w naszych Lucky Starach to katastrofa.
Może ktoś ogarnięty w temacie wypowie się ile rzeźby żeby wpakować amorki od LTZ.

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: beben1982 » śr 12 lis, 2014

Amortyzatory gazowe występują w LSach 450 ale nie wiem czy można je kupić.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 12 lis, 2014

proponuję takie panowie :) wtedy nie będziecie marudzić ;) ja już zamówiłem zakładam w poniedziałek :P

Obrazek


kupujcie puki promocja :)

http://allegro.pl/amortyzatory-elka-fac ... 19708.html
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: beben1982 » śr 12 lis, 2014

No spoko już zamawiam :D

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 12 lis, 2014

Hehe no cena super!!!!

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 12 lis, 2014

tak więc panowie jakie quady takie amortyzatory nie wiem jak one tam u was pracuja i jak macie je wyregulowane ale ja na swoje nie narzkam miałem Raptora 700 i pracują identycznie a latam z prędkościami napewno większymi w terenie niż wy i nie ma lipy a jak was ręce bolą to nie amortyzatory tylko nad kondycja trzeba pracować to normalne że jak zapierniczam 100-110 lasami po dziurach to łapki wkońcu zaczynaja milknąć ale to samo byś miał na każdym innym sprzęcie z seryjnym zawieszeniem:)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: trauma » śr 12 lis, 2014

Mialem trx 400 ,ktory jest uwazany za sprzet idealnie prowadzacy sie. A wiec co moge powiedziec. Trx bardzieh miekki i faktycznie lepiej wybiera wyboje. Ale za to mi sie go gorzej prowadzilo w szybkich zakretach. A reszta tak jak Marcin napisal. Przy duzych predkosciach w terenie trzeba sie przyzwyczaic do telepania ;) a seryjny lucek jest na tyle slaby ze zawiasu mu lepszego nie potrzeba. Jak dla mniebls prowadzi sie bardzo pewnie i nie widze sensu wydawaniabworka pieniedzy na cos co nie da zbyt wielkiej roznicy.

Awatar użytkownika
costigan
Posty: 100
Rejestracja: pn 11 sie, 2014
Quad:: Lucky Star sp300

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: costigan » śr 12 lis, 2014

Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność zawieszenie elka za 10tys to jest do quada Sonika a nie lucka który cały kosztuje pól tego, to że jest dostępny Fox,Öhlins czy też Elka to ja wiem. Mi chodzi o np zawszenie z ltz lub innego quada z gazówkami czy pasuje technicznie wymiarami mocowaniem do lucka. A w tym lucku 450 jest jakaś różnica Marcin ty przerabiałeś śmigałeś jest różnica?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: Amortyzatory gazowe

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 13 lis, 2014

powiem ci że ciężko mi ocenić co ja tam nim sie przejechałem w stanie spoczynku jak go dogniatałem noga to był dużo twardszy niż mój ale w terenie dość ładnie wybierał nierówności ale moim na tym samym odcinku było tak samo bynajmniej ja róznicy nie zauważyłem byc może na większych wybojach by była jakaś różnica ciężko wywnioskować musiał bym przeprowadzić dłuższe próby a na to nie było czasu . Ja już wam kiedys pisałem mój jest bardziej miękki niz wasze ja mam pezesuniete mocowania amora dzieki czemu zmieniła sie jego charakterystyka i jest lepiej na wybojach ale też myslałem nad zawiechą nie to że jest źle tylko że zawsze moze byc lepiej :) tu masz gazowe od seryjnej yamahy ale cena tez nie jest niska i taniej nic nie ma :(
Obrazek

http://allegro.pl/amortyzator-amortyzat ... 32227.html
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”