szczecin

Zobacz jak bawi się Team Quad Szczecin 4x4...
ODPOWIEDZ
shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » sob 17 mar, 2007

może jakiś wypad w niedzielę ?...18.03.07 ?
...dzień dobry...

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » sob 17 mar, 2007

z bólem serca nistety nic z tego albo praca albo sprawy rodzinne jednym słowem total klapa :( :( ale co do piątku to myśłę,ze tak.Pozd.
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » pn 26 mar, 2007

Sławku jak tam Berliński wypad?Zakupy udane?My buszowaliśmy w Dobrzanach zrobiliśmy zjazdy z górnych krawędzi wyrobisk niazła adrenalina za pierwszym razem,także wypad ok. dzwoniłem rano w niedziele ale tele. był głuchy.Pozd.
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » pn 26 mar, 2007

mam dla Was wszystkie katalogi Louis,Polo,Heingericke i do yamahy "rączki"...czekałem na sms-a ...ale nic nie było i katowałem gada u siebie.A może pojedziemy na RR razem....hotelik mam zamówiony?może ktoś z chłopaków dołączy ?pogadaj z Nimi......
...dzień dobry...

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » pn 26 mar, 2007

przebij fotki....mam nadzieję ,że ktoś robił :D
...dzień dobry...

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » pn 26 mar, 2007

Niestety córka na wycieczce skonfliskowała sprzęt foto :lol: ale w niedziele poprawka z opcją na wyższe poziomy.O dziwo moja Pani przełamała swój strach i zaliczaław wszystko po równo z nami :shock: dakie gały :lol:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » ndz 01 kwie, 2007

jestem...przeżyłem RR i powiem tak....SUPER!!! ja chcę jeszcze !!!!....szkoda ,ze nie pojechaliście...!!!Swojego G7 utopiłem tak ,że nic nie było widać.Po 45 min. reanimacji (przy pomocy ekipy Przemka i Krzyśia Płock - pozdrawiam) gadał i był gotów do dalszej wojny n atrasie.Załujcie ,ze się nie wybraliście Irek....
...dzień dobry...

Awatar użytkownika
Marcolife
Posty: 507
Rejestracja: śr 29 lis, 2006
Lokalizacja: polskie bagno

Post autor: Marcolife » ndz 01 kwie, 2007

Shogun, grubo poszedłeś :mrgreen:
Już niedługo zwoduję delfina, założę pianę i fiu...na Ostrołękę!

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » ndz 01 kwie, 2007

tak wyszło...mój G7 zbyt szybko napił się wody (była wszędzie - nie dziwota jak tylko sterowanie od warna wystawało) ....mały szczegół uniemożliwił mi dalszą super jazdę - woda w oleju silnikowym....emulgol się zrobił i sen o dalszych blaszkach prysnął jak bańka mydlana....ale spoko za rok jestem ze snorklem i wszystkie brody MOJE !!!!!w końcu szczecin !!!!
...dzień dobry...

Awatar użytkownika
JJasiek
Posty: 248
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: WZGÓRZE KRÓLÓW...
Kontakt:

Post autor: JJasiek » ndz 01 kwie, 2007

Żeby opisać to w jaki sposób Shogun utopił gada to powiem, że było to mniej więcej tak jak statek na pochylni w stoczni :) A przecież mówiliśmy że na lewo od opony ale nie na lewo od opony i drzewa :) :) :) :) :)
hehe a ten mój niby 360 ale dawał sobie radę :) i wyciągnął yamaszkę na górę. Muszę nakleić jakąś kartkę quadopomoc czy coś bo to już drugi gad którego scholowałem z trasy :)
Pozdrówka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań Team Quad Szczecin 4x4”